AKTUALNOŚCI

czwartek, 29 październik 2020 13:09

TOP6 5 kolejka Liga A1 Wyróżniony

Napisał

Po piątej kolejce w lidze A1 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Mateusz Ołdak – bramkarz – Team Hangover – Mateusz przyzwyczaił nas do solidnych występów w lidze. W drugiej połowie gdy koledzy trochę się zdrzemnęli to głównie on wybronił korzystny wynik.
  • Marcin Białek – RDK Szewnica – kolejny solidny występ Marcina. Filar drużyny. Solidność i ciężka praca w całym spotkaniu napędziła stracha rywalom.
  • Kamil Giza – Puchate Wilki – za chwile minie 10 lat jak Kamila gościmy na naszych boiskach. Teraz mimo że jest jednym z najstarszych zawodników w Puchatych Wilkach nie przeszkadza mu to i pokazuje młodym adeptom o co w grze chodzi! W meczu z Black Dragon Team najlepszy w szeregach swojej drużyny. Aktywny na przestrzeni całego meczu. Pracował wzdłuż i wszerz boiska.
  • Jakub Wójcik – Team Hangover – bez zwątpienia zawodnik kolejki w lidze A1. Cztery bramki to już wyczyn. Zdobyć je wszystkie w jednej połowie to wyczyn którzy potrafią nieliczni. Był zawsze tam gdzie powinien – trzy bramki po świetnych asystach kolegów.
  • Kamil Melcher – All Stars – regularność Kamila może bawić – strzela bramki w co drugim meczu. W ubiegłą niedzielę potwierdził regułę – trafił, trafił potrójnie i wspólnie z Tomkiem swoim partnerem z zestawienia TOP6 przewodzą w klasyfikacji strzelców.
  • Tomasz Freyberg – Black Dragon Team – młody napastnik Black Dragon Team w ostatnim meczu dołożył klasyczny hat-trick. Nieuchwytny dla obrońców Puchatym Wilków, aktywny i efektywny w polu karnym przeciwnika.
Czytany 100 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj