AKTUALNOŚCI

czwartek, 29 październik 2020 13:11

TOP6 5 kolejka Liga A2 Wyróżniony

Napisał

Po piątej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Łukasz Ponichtera – Tiger Team – bramkarz – Łukasz nie zagrał całego meczu w tym spotkaniu ale do czasu zejścia był przy Mateuszu najlepszym w swoich szeregach. Zszedł pod koniec drugiej połowy. W całym meczu wiele wybronionych strzałów oraz pewnych interwencji w polu karnym.
  • Mateusz Wrona – Tiger Team – świetny występ w meczu z liderem. Nieustępliwy w obronie i efektywny w ofensywie. Grał jak maestro dyrygując swoimi kolegami, którzy przy nim wspięli się na wyżyny i grali jak równy z równym przeciwko liderowi.
  • Damian Rosiak – Tiger Team – stworzył świetny duet z Mateuszem. Gol i trzy asysty w spotkaniu gdzie byli spisywani na pożarcie. Czekamy na kolejne tak dobre występy.
  • Sebastian Sasin – FC Wuhan – mimo bladego występu kolegów, najlepszy w szeregach swojego zespołu. Jego bramka z rzutu karnego przełamała wynik i dała końcowy triumf Wuhan. Sebastian nie unikał gry i trudnych rozwiązań nawet gdy .
  • Karol Chmiel – Amarena United – Karol w tym meczu wszystkim pokazał, że potrafi strzelać nie tylko z akcji i wykańczać dogrania kolegów ale również solidnie przymierzyć z piłki stojącej. Dwie bramki w tym jedna z rzutu wolnego. Kolejny bardzo dobry występ.
  • Przemek Borkowski – Polonez FC – Przemo do strzelania bramek już nas przyzwyczaił. Znamy się już kilka lat. Ale to jak zakręcił całą drużyną w 44 minucie gdy trzeba było przytrzymać piłkę i zyskać czas zostanie na długo w pamięci przeciwnika. Dodatkowy atut Przemka to zabójcza pewność swoich umiejętności!
Czytany 80 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj