AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 02 listopad 2020 20:23

Czujniki GPS w Lidze Bobra! Wyróżniony

Napisał

Za chwile w lidze minie nam 10 lat jak jesteśmy na rynku. Większość tego okresu to nieustanny wzrost popularności i ciągły rozwój ligi w nowych miejscach. W tym sezonie postawiliśmy sobie jako cel – wrócić do korzeni. Sumienność i ciężka praca u podstaw. Rozmawiamy ze wszystkimi kapitanami praktycznie co kolejka. Prócz incydentalnych zdarzeń wszyscy oceniają rozgrywki na plus. Postawiliśmy ponownie na starych koordynatorów wspieranych młodymi wilkami. Dodatkowo w tym sezonie ponownie mamy stale przyjemność pracować z profesjonalnymi fotografami – efekty sami oceńcie i porównajcie.

Chcemy iść dalej. Aby liga stale się rozwijała i dostarczała Wam nowych emocji musimy stawiać na nowinki technologiczne. Obserwowaliśmy inne ligi w tym zakresie już od dwóch lat. Gdyby nie pandemia udało by się szybciej wdrożyć niewątpliwie bardzo ciekawe narzędzia analityczne dla koneserów piłki. Od drugiej kolejki 17 edycji przy współpracy z ekipą podajpilka.pl obserwujemy poczynania zawodników w Lidze Bobra. W każdej kolejce typowaliśmy inną postać do zmierzenia się czujnikiem GPS i skonfrontowaniem się z innymi kolegami.

Czujnik GPS na stałe zagości w naszych rozgrywkach i będzie już stałym elementem każdej edycji. W przyszłości czyli na wiosnę również przy współpracy z kolegami podajpilka.pl zaczniemy rywalizację 1:1 w hitach kolejki pomiędzy nominowanymi zawodnikami. W jeśli w obu ligach znajdzie się ponownie ponad 25 ekip to będziemy dodatkowo nagrywać w całości spotkania i analizować pod kątem taktycznym.

Jeśli chcesz wziąć udział w testach i sprawdzić czujnik GSP podczas meczu Ligi Bobra – pisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czujnik ma wiele funkcjonalności, zbadamy Twój dystans przebiegnięty w meczu, ilość zdarzeń w każdej minucie spotkania, ilość sprintów, wykres aktywności, dystans, prędkość maksymalna, długość sprintu, prędkość sprintu, wykres sprintu, strefy prędkości oraz mapę aktywności.

Już w tym tygodniu będziemy sukcesywnie publikować materiał zebrany podczas czterech tygodni gry.

Cały projekt analizy GPS w tej edycji będzie wspierany przez:

Logo podajpilke.pl

 

Czytany 703 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 listopad 2020 22:16

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj