poniedziałek, 09 listopad 2020 20:21

Wyszków FC odgryza się Zabrodziaczkowi Wyróżniony

Napisane przez

Rewanże mają to do siebie, że nadają niesamowitej pikanterii sportowej rywalizacji. Nie ma nic lepszego jak jeszcze w tej samej Edycji odgryźć się przeciwnikowi za nieudany rezultat pierwszego spotkania. Właśnie tak wyobrażaliśmy sobie tę edycję. Choć długą to bardzo ciekawą. W tę niedzielę jednak prócz sposobności na odgryzienie się rywalom – skupiliśmy się na ekipie BBS i ich problemach kadrowych.

GC Zabrodziaczek - Wyszków FC

Wyszków FC wygrywa pierwszy mecz rewanżowy Wyszków Ligi. Zawodnicy Wyszków Fc mieli w pamięci przegrany mecz, lecz wyszli na boisk bardzo skoncentrowani. W pierwszych minutach spotkania Zabrodziaczek cofnął się pod swoje pole karne. Mateusz Świderski już 3 minucie spotkania oddał groźny strzał na bramkę drużyny z Zabrodzia, lecz świetne przygotowanie pokazał bramkarz Zabrodziaczka wybijając piłkę na aut. Drużyna z Wyszkowa nie odpuszczała i już w 7 minucie z karnego Damian Gałązka daje prowadzenie. Po stracie bramki Zabrodziaczek obudził się i przeprowadził kilka groźnych akcji. Adrian Rakowski robił co mógł pod bramką rywala. Piłka jakby zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Spotkanie bardzo się wyrównało. W końcówce pierwszej połowy Mateusz Świderski oddał kolejny mocny strzał, tym razem nad poprzeczką. Pierwsza połowa zakończyła się 1:0 dla drużyny z Wyszkowa. Po przerwie obu drużyną brakowało ostatniego zagrania by piłka znalazła drogę do bramki. Patryk Babańczyk po brzydkim zachowaniu musiał opuścić spotkanie na karę minutową. Gra w osłabieniu nie przyniosła zmian w wyniku meczu. Drugą bramkę dla Wyszkowa zdobył Adam Marzoch po zagraniu zdobywcy pierwszej bramki. Ten duet świetnie funkcjonował w tym spotkaniu. Po zamieszaniu pod bramką drużyny z Wyszkowa Patryk Babańczyk po dośrodkowaniu przez Bartka Podgórskiego zdobył honorową bramkę strzelając głową. Adrian Rakowski miał jeszcze okazję w końcówce spotkania doprowadzić do remisu. Spotkanie zakończyło się wygraną Wyszkowa 2:1.

Czarna Elka - Pascal FC Widelec

Drugie spotkanie przyniosło kolejne zwycięstwo drużyny Pascala na Czarną Elka. Początek spotkania przyniósł duże zaskoczenie. Po strzale Jarka Wyszyńskigo na bramkę w 2 minucie i błędzie bramkarza Pascala dał prowadzenie dla Czarnej Elki.Pascal natychmiast dał odpowiedz strzelając bramki w 4 minucie (Marcin Bloch), 5 minucie (Kowalczyk Łukasz), 7 minucie (Alan Wróbel). Czarna Elka próbowała odwrócić losy spotkania w pierwszej połowie, lecz bezskutecznie. Borowski Krzysztof w końcówce pierwszej połowy strzelił bramkę z wolnego na 4:1. Druga połowa przyniosła kilka świetnych akcji Patryka Wróbla i Marcela Wysockiego. W 32 minucie udało się zdobyć bramkę Patrykowi Wróblowi na 2:4. Kolejny świetny popis dał Alan Wróbel (Pascal) strzelając w 39 i 40 minucie. Czarna Elka znalazła jeszcze tylko raz drogę do bramki w 42 minucie po strzale Marcela Wysockiego. Łukasz Kowalczyk (Pascal) strzałem na bramkę w 47 minucie zdobył hat-tricka, a w 48 popisał się świetnym uderzeniem z zza pola karnego, lecz piłka trafiła w poprzeczkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:4 dla drużyny Pascal Fc Widelec

BBS - Skuszew

Trzecie spotkanie z racji kwarantanny zawodników BBS nie odbyło się. Życzymy zdrowia zawodnikom BBS oraz reszcie drużyn biorących udział w amatorskich rozgrywkach Ligi Bobra. Do zobaczenia na boisku!