AKTUALNOŚCI

środa, 11 listopad 2020 13:37

Studio Ligi Bobra powraca! Wyróżniony

Napisał

Po kilkunastu miesiącach LB Studio powraca do Was w zupełnie nowej odsłonie. Z uwagi na panującą pandemię nie możemy realizować programów w naszym studio. Czas zatem na inny format a mianowicie podcast.

Nasze rozmowy nie będą kontrolowane i nie będzie sztywnego formatu. Zamysł jest jeden – rozmawiać o Was. O tym kto błyszczy, kto gra poniżej oczekiwań, kto rozczarował, kto oczarował itp. Będziemy podczas rozmów łączyć się z zawodnikami, trenerami, sędziami i obserwatorami ligi. Zatem idziemy szeroko.

Czemu podcast?

Studio LB było stałym elementem poprzednich edycji.  Realizowaliśmy wszystko w siedzibie naszej firmy. Teraz przez ograniczenia związane z pandemią jest to problematyczne. Mimo tego chęć była stworzenia formatu o lidze. Chcieliśmy zrealizować program który nie będzie miał ograniczeń. Nadajemy go z domów. Łączyć możemy się ze wszystkimi – potrzeby tylko Internet. Padło na podcasty. Każdy może sobie teraz odpalić program w drodze do pracy, szkoły czy sklepu.

Gdzie nas znajdziecie?

Postawiliśmy na platformę SoundCloud. Znajdziecie nas tam wpisując po prostu Liga Bobra. Dostępne są aplikacje na iOS i Androida. Można mieć nas pod rękąJ

Jak często będą pojawiać się programy?

Chcemy robić to regularnie – raz w tygodniu. Czy będzie to zawsze środa? Nie wiemy. Być może będzie to piątek tak by dodać pikanterii przed kolejką.

Kto będzie prowadził audycję?

Nie chcemy usztywniać się w tej kwestii jednak głównodowodzącym ma być Mateusz Wojtyra, który ma ogromne doświadczenie w tego typu formatach co słychać od pierwszych sekund. Prócz Mateusza będą koordynatorzy lig, którzy będą występować w roli „ekspertów”.

Kogo będziemy zapraszać?

Tu również nie będzie reguł. W pierwszym odcinku spontanicznie wyszło – zadzwońmy do kapitana BBS. Tak też będzie co tydzień. Na pewno pojawią się telefony do kapitanów, sędziów, trenerów, prezesów i kibiców!

Gdzie znajdziemy audycje na stronie?

Będzie to stały link: https://ligabobra.pl/studiolb

Tutaj będą znajdować się wszystkie podcasty naszego studia LB. Dodatkowo pod przyciskiem Aktualności w menu głównym dodaliśmy nową pozycję Studio LB. Pierwszy odcinek znajdziecie TUTAJ.

Czytany 498 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 listopad 2020 13:49

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj