AKTUALNOŚCI

czwartek, 12 listopad 2020 12:02

TOP6 6 kolejka Liga A2 Wyróżniony

Napisał

Po szóstej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Robert Migdalski – bramkarz – Iskra Jasienica – Zazwyczaj gra w polu, nie jest nawet zgłoszony jako bramkarz, a bronił świetnie i gdyby nie chwila nieuwagi kolegów, to miałby czyste konto.
  • Tomasz Sasin – Iskra Jasienica - Kierował defensywą jak profesor, razem z Kosowskim świetnie zamknęli środek pola przez co Amarena bez pomysłu, z ławki dyrygował zespołem, ale mega mądrze, dawał dużo spokoju, nie podgrzewał atmosfery.
  • Damian Piotrowski – FC Wuhan - Pewny w obronie i wyprowadzeniu piłki, dołożył asystę i śliczną bramkę po uderzeniu z dystansu.
  • Kamil Bereda – Iskra Jasienica - Dużo dobrego w ataku, super współpraca z Kamilem Ciak, by uspokoić wynik, pod koniec meczu zszedł niżej dzięki czemu skutecznie rozbijał ataki rywali.
  • Damian Szabelski – Polonez FC - Cztery bramki, świetne wykończenie, istny Joker, często wchodzący z ławki by od razu rozrywać i tak słabą linie obrony Coco.
  • Patryk Czajka – Polonez FC - Czajka to niekwestionowany lider klasyfikacji strzelców tego sezonu, chaotyczny z ciężkim charakterem, ale niesamowicie efektowny, efektywny i zabójczo skuteczny!
Czytany 30 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 listopad 2020 13:28

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj