AKTUALNOŚCI

wtorek, 17 listopad 2020 20:38

Obstawiaj mecze Ligi Bobra i zgarniaj bonusy do wykorzystania w forBET Wyróżniony

Napisał

Przygotowaliśmy dla Was kolejną nowość! Widzimy jak z dużym zaangażowaniem śledzicie mecze w naszej lidze i chcemy Was jeszcze bardziej nakręcić i zachęcić do udziału w #typerLigiBobra. Nawiązaliśmy współpracę z zakładami bukmacherskimi forBET, którzy mają największe doświadczenie przy tworzeniu takich projektów ?

Jak typer będzie wyglądać?

W piątek przed regularną kolejką na Facebooku @LigaBobra będziemy publikować plansze z hitami najbliższej kolejki, aby wziąć udział w grze należy polubić post z planszą i w komentarzu obstawić, która drużyna wygra dane spotkanie lub w którym meczu padnie remis.

W skrócie: 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis), 2 (zwycięstwo gości), np. w komentarzu wpisujecie 1,X,2 czyli:

Przykład planszy do typowania

W pierwszym meczu obstawiacie zwycięstwo Team Hangover, w drugim meczu remis, a w trzecim zwycięstwo Skuszewa.

Mecze typujemy do soboty do północy, komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę. Link do regulaminu #typerLigiBobra dostępny tutaj. 

Zwycięstwo się opłaca

Osoba która jako pierwsza poprawnie obstawi wszystkie wyniki zgarnia bonus do @forBET o wartości 30 zł, druga otrzyma bonus na 20zł, a reszta osób które prawidłowo obstawią wynik - bonus 10zł.

***
forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard jest związany z ryzykiem uzależnienia. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18 roku życia.

Zasady są proste, a piłka jest jedna!

Czytany 237 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 listopad 2020 14:04

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj