poniedziałek, 23 listopad 2020 20:04

All Stars - czy za tydzień otworzą szampana? Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

RDK Szewnica wygrywa z Puchatymi, Hangover po zaciętym spotkaniu wywozi 3 punkty w potyczce z Czarnymi Smokami a na sam koniec dnia - monotonne All Stars pewnie wygrywa. Zapraszamy na relację 8 kolejki Ligi A1.

RDK Szewnica - Puchate Wilki

Zmagania w lidze A1 otwiera mecz RDK Szewnica – Puchate Wilki. Szewnica tego dnia była w takim gazie, że chyba Puchate mogłyby wygrać ten mecz, gdyby na polu gry został tylko bramkarz. W ekipie RDK tego dnia każdy oddał serce i płuca na boisku. Pierwszą połowę otwiera trafieniem Adrian Roguski, puchate wychodzą na prowadzenie 1-0. Długo taki rezultat nie trwał, tego dnia trio Marcin Białek, Arek Michalik i Adam Michalik byli nie do zatrzymania. Panowie w ciągu 15 minut trafiają na bramkę rywala, aż pięć razy. Puchatym udało się odpowiedzieć trafieniem Kamila Roguskiego. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5-2 dla RDK. Druga część meczu to dalsza dominacja Szewnicy. Puchate próbowały coś rwać i odpowiadać ekipie RDK, ale niestety. Drużyna „Niebiskich” tego nie miała prawa przegrać tego meczu. Wynik końcowy spotkania 9-5 dla RDK Szewnica.

Black Dragons Team - Team Hangover

Jeden z ostatnich meczów tego dnia Black Dragons Team – Team Hangover. Spotkanie od pierwszych do ostatnich minut na pełnym gazie po obu stronach boiska. W 3. minucie Maciej Jędrysiak wyprowadza drużynę Hangover na prowadzenie. Po kilku minutach odpowiada Krystian Dąbkowski, który tego dnia zanotował dwa trafienie dla swojej drużyny. W ostatnich sekundach pierwszej połowy Adrian Frąckiewicz wykorzystuje podanie Mateusza Niemyjskiego i dzięki niemu Team Hangover schodzi na przerwę z wynikiem 2-1. Druga połowa rozpoczyna się znów bardzo dobrze dla Hangovera. Piłkę w siatce umieszcza Mateusz Niemyjski, mamy 3-1. Black Dragons próbowało jeszcze szarpać grę i w 40. minucie udało się ukuć rywala i wprowadzając w szeregi „Skacowanych” strach o wynik. Mamy 3-2, Black Dragons walczy o remis, ale tego dnia na posterunku stał Mateusz Ołdak, który to w ostatnich minutach spotkania dwukrotnie ratował tyłki swoim kolegom. Dzięki Mateuszowi Hangover wygrywa mecz wynikiem 3-2.

All Stars - FC Ultimatum Wyszków

Granie tego dnia kończy na mecz All Stars – FC Ultimatum. Chłopaki z Wyszkowa mimo starań i walki z całego serducha po raz kolejny przegrywają spotkanie dość sromotnie. All Stars to inna półka, nie tylko dla Ultimatum, ale również dla całej Ligi. Bardzo dobra dyspozycja Patryka Skrajnego, który w tym meczu notuje trzy trafienia, bardzo dobra gra Mateusza Marcinikiewicza w środku pola oraz kluczowe podania Kamila Melchera dają chłopakom z All Stars pewne zwycięstwo 7-1. W tym sezonie nikt, nie może zagrozić All Starsom. Chłopaki reprezentują zupełnie inny poziom na boisku. Pełne skupienie, gra piłką oraz skuteczność z przodu. To klucz do sukcesu All Stars i zdobycia tytułu Mistrza. Brawo Panowie.

Czytany 361 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 listopad 2020 20:28