Wydrukuj tę stronę
wtorek, 24 listopad 2020 06:21

Historyczne zwycięstwo Skuszewa w meczu z Pascalem Wyróżniony

Napisane przez

Hit kolejki Wyszkowskiej Ligi, a więc mecz pomiędzy Skuszewem a Pascal Fc Widelec został transmitowany. Pozostałem mecze również przyniosły wiele emocji. A o tym niżej!

Skuszew - Pascal FC Widelec - HIT!

Pierwszy mecz 8 kolejki Wyszków Ligi i od razu wielkie emocje! Drużyny po dostaniu informacji o transmisji meczu na żywo chciały wypaść jak najlepiej i zapisać się w historii. Od pierwszych minut można było zauważyć wiele akcji bramkowych. W 6 minucie Szymon Rudnik popisał się świetnym strzałem z zza pola karnego. Bramkarz Pascala sparował strzał tuż pod nogi Przemka Borkowskiego, który wykorzystał świetnie okazję i dał prowadzenie drużynie. Po stracie bramki Skuszew założył wysoki pressing. Łukasz Rogulski (Pascal) nie poradził sobie z Marcinem Wiesiołkiem (Skuszew), a piłkę przechwycił Szymon Rudnik i popisał się po raz kolejny pięknym strzałem zza pola karnego. Tym razem piłka trafiła do bramki Skuszew prowadził 2:0. Zdezorientowana drużyna Pascala próbowała uspokoić grę. Dało się zauważyć że to Skuszew dyktował grę a Pascal skupiał się na obronie. W 12 minucie po podaniu od Marcina Blocha, Łukasz Rogulski daje bramkę kontaktową drużynie Pascala. Interwencją nie popisał się bramkarz Skuszewa Albert Piechociński. Drużyna Skuszewa prowadziła ofensywną grę do końca pierwszej połowy, a Pascal próbował znaleźć swój rytm gry. Drużyny zeszły na przerwę z wynikiem 2:1 dla Skuszewa. Na początku pierwszej połowy świetnym strzałem popisał się Marcin Bloch (Pascal). Drużyna Pascala próbowała atakować i znaleźć drogę do bramki Skuszewa. Próbując grać bardziej ofensywnie dawała okazję drużynie Skuszewa na szybki atak. Po świetnym rozprowadzeniu akcji przez Jacka Markowskiego od własnej bramki i zamieszaniu przed polem karnym Pascala, Przemek Borkowski odegrał piłkę do Szymona Rudnika a ten do Jacka Markowskiego, który zdobył bramkę na 3:1. W 34 minucie Przemek Borkowski (Skuszew) fauluje Wyszyńskiego Jarosława (Pascal). Łukasz Rogulski (Pascal) z rzutu wolnego trafia w mur. Piłka wychodzi na rzut rożny. Wykonawcą był Łukasz Rogulski, który świetnie dośrodkował, a Alan Wróbel zdobył bramkę. Po zdobyciu Alan Wróbel został przesunięty wyżej. Szymon Rudnik po świetnym przechwycie i samotnym rajdzie na bramkę Pascala, pokonuje Wyszyńskiego Piotr. W 44 minucie po raz kolejny Łukasz Rogulski (Pascal) z rzutu wolnego miał świetną okazję. Niestety piłka nie znalazła drogi do bramki. W 47 minucie Jacek Markowski (Skuszew) świetnie uderza lewą nogą na bramkę. Tym razem Piotr Wyszyński paruje piłkę na rzut rożny. Po rozegraniu rzutu rożnego przez Skuszew, Jacek Markowski zdobywa bramkę na 5:2. Drużyna Pascala chciała zaskoczyć natychmiast drużynę Skuszewa. Albert Głowacki posyła długą piłkę do Alana Wróbla a ten odnalazł się w polu karnym i zdobył 3 bramkę dla Pascala. Podrażniona drużyna Pascala chciała za wszelką cenę wygrać ten mecz. W końcówce spotkania Marcin Bloch podał piłkę w polu karnym do nie kogo innego tylko Alan Wróbla, a ten wykorzystał to podanie. Mecz zakończył się 5:4 dla drużyny Skuszewa. A cały mecz mogą Państwo znaleźć na naszym kanale Liga Bobra na platformie Youtube.

Relacja z meczu z komentarzem na żywo:

BBS - GS Zabrodziaczek

Drugie spotkanie Wyszków Ligi zaczęło się dość spokojnie. Drużyna BBS po przerwie spowodowanej kwarantanną w 6 i 7 kolejce. Wróciła w świetnej formie. Trzecia drużyna grająca z ostatnią grała jakby był to mecz o 1 miejsce. W drużynie Zabrodziaczka szalał Patryk Babańczyk atakują bramkę BBS. Opłaciło się to i już w 14 minucie dał prowadzenie swojej drużynie. Po staracie bramki BBS nie oddał pola gry. Starał się z wszelką cenę wyrównać. Damian Roguszewski (BBS) przeprowdzał samotne akcje, które niestety nie kończyły się wyrównaniem. Grająca ofensywnie drużyna BBS dała okazję na szybki kontratak drużynie Zabrodziaczka, która nie zmarnowała okazji i w 22 minucie drugą bramkę zdobył Patryk Babańczyk po świetnym dograniu od Karola Pazia. Tomasz Jachna (BBS) natychmiast odpowiedział na bramkę i w 23 minucie zdobył bramkę kontaktową. Drużyny zeszły na przerwę z wynikiem 1:2 dla Gs Zabrodziaczek. Druga połowa przyniosła nam karę 2 minutową Patryka Babańczyka po brzydkim faulu. Grająca w przewadze drużyna BBS nie potrafiła wykorzystać okazji. Po grze w osłabieniu Zabrodziaczek przeprowadził skuteczną akcję w 30 minucie i Jakub Dąbrowski dał prowadzenie na 3:1. Drużyna BBS nie była w stanie dogonić wyniku a tym bardziej wygrać meczu.

Czarna E(L)ka - Wyszków FC

Ostanie spotkanie 8 kolejki przyniosło nam duże emocje. Początek spotkania przyniósł nam świetną grę ofensywną drużyny Czarnej Elki. W 8 minucie Dominik Zajączkowski zdobywa bramkę na 1:0 dla drużyny Czarnej Elki.  W 9 minucie Mateusz Zając wykorzystuje rzut karny po faulu na nim samym. Remisując 1:1 drużyna Wyszków Fc oddała pole gry Czarnej Elce.  Czarna Elka po świetnej grze w obronie i ataku strzelała bramki w 13 (Dominik Zajączkowski) i 24 Patryk Śleszyński po podaniu od Sylwestra Prusinowskiego. Drużyny zeszły na przerwę z wynikiem 3:1 dla Czarnej Elki. W drugiej połowie Czarna Elka kontrolowała wynik spotkania do 34 minuty spotkania. Sylwester Prusinowski będąc na ławce nie zgodził się z decyzją sędziego i musiał opuścić boisko po otrzymaniu czerwone kartki. Grająca w osłabieniu drużyna Czarnej Elki przegrała mecz 3:4. Po grze w przewadze Wyszków Fc zdobył bramkę w 35 (Sebastian Geski), w 47 ( Marcin Rytelewski) i w 48 minucie (Sebastian Geski). W następnym spotkaniu nie zagra Sylwester Prusinowski.

Czytany 484 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 listopad 2020 08:43