AKTUALNOŚCI

czwartek, 26 listopad 2020 13:30

TOP6 8 kolejka Liga WLS Wyróżniony

Napisane przez

Po ósmej kolejce w lidze WLS zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Piotr Wyszyński – bramkarz – Pascal FC Widelec – mimo kilku niepewnych interwencji musiał na pracować się w tym spotkaniu. Gdybym nie on, spotkanie mogło zakończyć się większym wynikiem.
  • Łukasz Rogulski – Pascal FC Widelec – kilka świetnych mocnych strzałów na bramkę rywala. Gra w środku pola to jego duży atut.
  • Przemek Borkowski – Skuszew - bardzo dobra gra zawodnika w obronie. Dużo przechwytów. Potrafił podłączyć się pod akcje.
  • Sebastian Geski – Wyszków FC – bardzo mądrze rozygrywa piłkę do swoich zawodników, którzy potrafili się odwdzięczyć za świetne podania. Dzięki temu zdobył 2 bramki i zaliczył asystę
  • Jacek Markowski – Skuszew – świetne samodzielne podciągniecie akcji do przodu, szybki powrót do obrony i te znakomite uderzenia lewą noga.
  • Dominik Zajączkowski – Czarna E(L)ka - mimo przegranego meczu świetne spotkanie. Widać doświadczenie i spokój w jego grze. Bardzo dobrze podpowiedź kolegą i rozprowadza piłkę.
Czytany 49 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 listopad 2020 14:58

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj