AKTUALNOŚCI

czwartek, 03 grudzień 2020 18:24

TOP6 9 kolejka Liga WLS Wyróżniony

Napisał

Po dziewiątej kolejce w lidze WLS zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Piotr Wyszyński – bramkarz - Pascal FC Widelec – Piotrek tego dnia wypracował 102%. Śmiało można powiedzieć że gdyby nie jego doświadczenie i odważne wyjścia do piłki WFC mogłoby zremisować.
  • Daniel Modzelan – Skuszew – o kolejny mecz Daniela i w pełni zasłużył na nominację do TOP6. Skuteczny w obronie i ofensywie, jego prezycyjne dośrodkowania przekładały się na bramki kolegów z ekipy Skuszewa.
  • Krzysztof Dąbrowski – Pascal FC Widelec - Po absencji wrócił do drużyny i ostro zamieszał w polu karnym rywala. Mocny filar ekipy Pascal Fc Widelec.
  • Damian Gałązka – Wyszków FC –  Świetny mecz w wykonaniu Damiana. Szanował piłkę i dogrywał do kolegów, na jego konto trafia bramka i asysta.
  • Karol Paź – GS Zabrodziaczek - Karol to bardzo doświadczony zawodnik w ekipie Zabrodziaczka. Mimo przegranej ze Skuszewem wypracowywał sytuacje bramkowe i asystował przy bramkach kolegów.
  • Damian Roguszewski – BBS - Skuteczny i zdeterminowany by prowadzić drużynę do zwycięstwa. W spotkaniu z Czarną Elką to Damian okazał się niezwykle skuteczny ze swojej drużyny. Dzięki jego determinacji ekipa BBS wywalczyła remis.
Czytany 136 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj