AKTUALNOŚCI

środa, 09 grudzień 2020 13:04

Piąty odcinek podcastu Studio LB - dobra wiadomość dla użytkowników Spotify Wyróżniony

Napisał

Nie zatrzymujemy się choć na chwilę! Mamy dwie dobre wiadomości. Pierwsza to taka, że wjechał już piąty odcinek naszego podcastu. Tym razem skupiliśmy się tylko na jednej lidze – najmłodszym dziecku Wyszkowskiej Lidze Szóstek. Omówiliśmy cały sezon, podsumowaliśmy ostatnią kolejką oraz porozmawialiśmy z wspaniałym gościem – Dominikiem Laskowskim który na co dzień reprezentuje barwy GS Zabrodziaczka. W studio również zacni goście – Michał Laskowski oraz Dawid Krzyżewski.

Odcinek znajdziecie w zakładce Studio LB pod Aktualnościami - Link TUTAJ. Drugą dobrą wiadomością jaką chcieliśmy się z Wami podzielić to możliwość słuchania naszego podcastu na Spotify! Tak tak! Dobrze czytacie. Wjechaliśmy właśnie z kanałem Ligi Bobra na Spotify. Jeśli uważacie, że jest jakaś platforma na której powinniśmy się pojawiać – piszcie do nas.

Spotify i podcast Ligi Bobra

Spotify Studio LB

Czytany 93 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 grudzień 2020 13:24

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj