AKTUALNOŚCI

czwartek, 10 grudzień 2020 10:07

TOP6 10 kolejka Liga A1 Wyróżniony

Napisał

Po dziesiątej kolejce w lidze A1 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Michał Wytrykus – bramkarz – All Stars – Michał udowodnił już nie raz, że jest świetnym bramkarzem i zna się na tych fachu jak mało kto. Drugi mecz w bramce pod nieobecność Kozy i drugi raz dobry występ. 
  • Mateusz Piechociński - obrońca - Fc Ultimatum Wyszków - choć tego dnia nie odnotował żadnej bramki, to zrobił dużo zamieszania pod bramką rywala. Świetna asysta do Szuleckiego i bardzo dobra postawa na boisku.
  • Łukasz Krawczyk - obrońca - Puchate Wilki - pomocnik, obrońca i napastnik. W ostatnim meczu Krawiec był wszędzie i na każdej pozycji spisał się na medal. 
  • Kamil Melcher – pomocnik – All Stars – świetna postawa, ważny gol na 1-0 z rzutu karnego. Wspaniała asysta do Marcinkiewicza. To jest jego sezon. 
  • Adrian Roguski - napastnik - Puchate Wilki - przy braku podstawowych napadziorów Wilków, duża nadzieja spoczywa na Adrianie, który spisuje się na medal. Cenne dwie bramki i kreowanie gry pozwoliły drużynie zgarnąć 3 pkt.
  • Mateusz Marcinkiewicz – napastnik – All Stars – maszynka do strzelania goli w ekipie All Stars. Gdyby nie absencja Mateusza w dwóch spotkaniach to były najpoważniejszym konkurentem dla Kamila w grze o koronę strzelców.
Czytany 215 razy
Więcej w tej kategorii: « TOP6 9 kolejka Liga A1

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj