AKTUALNOŚCI

środa, 10 luty 2021 21:21

Jubileusz czas zacząć - 18 Edycja - Wiosna 2021 Zapraszamy! Wyróżniony

Napisał

Wszystko zaczęło się 10 lat temu... W naszych głowach narodził się pomysł stworzenia miejsca gdzie mogłoby dojść do rywalizacji amatorskich drużyn szóstek. Pod nosem mieliśmy nowy obiekt sportowy w Tłuszczu - Orlik 2012 – żal było go nie wykorzystać. W tym czasie postanowiliśmy wstrząsnąć amatorskim sportem i go mocno ożywić. Od tego momentu rok do roku organizujemy amatorski sport we wschodniej części Mazowsza.

Patronat honorowy

Przez ten okres zorganizowaliśmy 17 regularnych edycji w których wystąpiło kilkadziesiąt drużyn i tysiące zawodników. Teraz po 10 latach czas na kolejny krok. Musimy iść dalej i ponownie delikatnie wstrząsnąć amatorskim sportem w tak ciężkich czasach. 18 edycja która przejdzie do historii z kilku powodów. Najbliższe rozgrywki będą odbywać się pod patronatem Pani Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Bożeny Żelazowskiej, Starosty Powiatu Wołomińskiego Adama Lubiaka oraz Burmistrza Gminy Tłuszcz Pawła Bednarczyka. 

Całe rozgrywki Ligi Bobra zostały objęte patronatem Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie co powinno dodatkowo podkreślić wyjątkowość momentu w jakim się znajdujemy. 

Co nam przyniesie Wiosna 2021? Jakie nowości?  

 • podczas okienka zimowego została zakupiona kamera z wysięgnikiem 7-metrowym do nagrywania całym meczów. Dodatkowo udostępniona zostanie platforma wszystkim do pełnego oglądania meczów i zarządzania nagraniami. W chwili obecnej dwie ligi w kraju posiadają taki system oraz jeden klub piłkarski;
 • w 17 edycji debiutowaliśmy na łączach relacjami LIVE z komentarzem na YouTube oraz Facebook. W 18 Edycji takich relacji będzie więcej;
 • wywiady pomeczowe; 
 • regularny podcast Ligi Bobra na platformie Spotify; 
 • od 18 edycji na stałe w Lidze Bobra dwa czujniki GPS i pełna analiza zawodników. Będziemy mogli przeprowadzać pojedynki zawodników w systemie 1:1;
 • nagrody rzeczowe co kolejka dla drużyny kolejki ufundowane przez naszego partnera;
 • nagroda rzeczowa co kolejka dla zawodnika kolejki ufundowana przez Organizatorów oraz partnera; 
 • największa w historii pula nagród – może to śmiesznie zabrzmi ale tyle $ na nagrody nie wydaje nikt. W tej edycji rozerwiemy ogromny worek z podarunkami;
 • relacje meczowe, zestawienia TOP6; 
 • bufet w trakcie trwania kolejek oraz oprawa muzyczna;
 • regularny typer Ligi Bobra i bonusy dla zwycięzców do wykorzystania w forBET;

 A to wszystko w koleżeńskiej atmosferze którą utrzymujemy już 10 lat!

COVID a Liga?

Zapewne zrodzi się wiele pytań w zakresie udziału i panującej pandemii. Pamiętajcie, że jako organizatorzy zapewniamy płyn do dezynfekcji, maseczki oraz przestrzegamy reżimu sanitarnego nakładanego przez rządzących. 

Graliśmy u Was i chcemy wrócić!

Dla drużyn które grały u nas we wcześniejszych edycjach - mamy też dobre wiadomości. Jeśli chcecie do nas wrócić lub ponownie dołączyć zapraszamy! Powrót po przerwie, nie oznacza od razu rozpoczynania zmagań od 2 ligi. Jeśli grałeś w najwyższej klasie rozgrywkowej - Ekstraklasie - to masz szansę do niej wrócić. Przydział drużyn do klas rozgrywkowych odbędzie się w porozumieniu ze wszystkimi drużynami.

Czytany 97 razy
Więcej w tej kategorii: Łączy Nas Piłka o Lidze Bobra »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj