AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 15 marzec 2021 10:26

Wiosna 2021 - 18 edycja - Start przełożony! Wyróżniony

Napisał

Otrzymujemy od Was bardzo dużo pytań na temat startu sezonu i wznowienia rozgrywek w świetle nowych obostrzeń wprowadzonych na Mazowszu. Niestety ale z uwagi na zamknięcie obiektów sportowych planowany start na 21.03 jest niemożliwy.

W związku z tym musimy delikatnie przesunąć start ligowych zmagań. Sezon Wiosna 2021 wystartuje 11 kwietnia, czyli w pierwszy weekend po świętach Wielkanocnych.

Szczegółowe informacje o warunkach, które należy spełnić, aby przystąpić do rozgrywek, wszyscy kapitanowie drużyn otrzymają w tym tygodniu na maila. Bardzo prosimy Was o zapoznanie się z nim i poinformowanie kolegów z zespołów.

Tak jak i Wy, jesteśmy już zmęczeni obecną sytuacją. Po raz kolejny nasze przygotowania które trwały trzy miesiące musi przeciągnąć. Mamy nadzieje, że to co przygotowaliśmy dla Was zaprezentujemy już w wiosennej aurze – 11 kwietnia.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Czytany 86 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj