AKTUALNOŚCI

wtorek, 01 czerwiec 2021 19:20

TOP6 (6kolejka) 2 liga Wyróżniony

Napisał

Szóste zestawienie TOP6 w 18 Edycji prezentuje się następująco.

6 kolejka: 

  1. Michał Milczarek (The Naturat) - Michał odnotowuje jedną z lepszych postaw jeśli chodzi o bramkarzy tego dnia i to właśnie on ląduje w TOP 6.
  2. Michał Zawisza (Nadbużanka Słopsk) - Michał tego dnia notuje hat-tricka oraz asystę, głównie to dzięki jego rozegraniu w środku pola i od obrony drużyna wygrywa.
  3. Szymon Gałązka (FC Ultimatum Wyszków) - huczny powrót do ligi! Hat-trick, świetna gra w defensywie. Takie powroty lubimy.
  4. Kamil Bereda (Iskra Jasienica)- Kolejny raz Kamil udowadnia, że z nim na boisku drużyna może zanotować trzy punkty. Walka z przodu, odbioru w środku pola.
  5. Krystian Palesa (Amarena United) - pewna gra z przodu oraz dobry przegląd pola pozwolił zanotować trzy asysty oraz trafienie do bramki przeciwnika
  6. Kuba Myśliborski (The Naturat) - Sprawca całego zamieszania na boisku. Kluczowy zawodnik drużyny z kąśliwym uderzeniem.

Tylko w tym sezonie zawodnika kolejki wybierać będą internauci a dokładnie użytkownicy Facebook głosując pod konkretną osobą - lajkując komentarz. Do wygrania okolicznościowa koszulka plus gadżety Ligi Bobra. Całość zabawy sponsoruje i wspiera Agencja Ubezpieczeń z Tłuszcza - Exigo Ubezpieczenia - https://exigoubezpieczenia.pl.

UWAGA - to nie koniec!

Pamiętajcie, że główna nagroda w tej edycji to klimatyzacja z montażem ufundowana przez firmę KLIMAG. Nagroda ta powędruje do najlepszego gracza całej edycji - TOP of the TOP. Wartość nagrody ok 4000 zł. 

Klimag24

Czytany 22 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 czerwiec 2021 20:43

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj