AKTUALNOŚCI

środa, 21 lipiec 2021 13:49

Pomysł na reprezentację! Wyróżniony

Napisał

Dwa tygodnie po zakończeniu 18 edycji czas na kolejne wyzwanie. Już na początku roku w wywiadzie do Łączy Nas Piłka (link tutaj) sygnalizowaliśmy, że zwieńczeniem 10-lecia LB będzie udział naszej reprezentacji w Pucharze Polski. Tak tez się stało. Formalności załatwiliśmy jeszcze w czerwcu. Zaczął się etap obserwacji zawodników i budowania kadry. Wszystko w ciszy medialnej ponieważ chcieliśmy dopieścić całość tak by to była świetna przygoda z profesjonalną piłką oraz niesamowita zabawa dla nas i dla Was.

Zaczęliśmy od komunikacji wizualnej. Powstał wzór herbu oraz nazwa całego projektu.

Herb reprezentacji LB

Liga Bobra PRO TEAM – tak brzmi nazwa naszej reprezentacji LB. Czemu PRO? Nie ukrywamy, że oczekujemy od tej kadry dość sporo. Prócz Pucharu Polski chcemy mieć zespół, który będzie brał czynny udział w rozgrywkach na Mazowszu. Chcemy reklamować ligę oraz naszych sponsorów na szerszej arenie. Do tego potrzebny był nam również cały sztab. I tak też się stało.

Zaczęliśmy rozmowy z trenerami oraz osobami, które chcemy zaprosić do wspólnej zabawy. Pierwszym trenerem ekipy PRO TEAM został Dominik Balcerak z Tłuszczańskiej Akademii (TOF). Czy Dominika powinniśmy Wam przedstawiać? Chyba nie! Król strzelców historycznej 1 edycji Ligi Bobra. Człowiek, który miał przyjemność grywać z najlepszym zawodnikiem świata – Robertem Lewandowskim. Teraz Dominik koordynuje projekt przy TKS – tłuszczańskiej akademii. Swego czasu stały bywalec wielu stażu zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jego asystentem w zespole PRO będzie również dobrze znany wszystkim – Kacper Gałązka. Kacper od kilku sezonów reprezentuje barwy Team Hangover w LB. Od roku czasu Kacper zmaga się z kontuzją kolana co uniemożliwia mu do zawodowego uprawiania sportu. Kacper na co dzień reprezentuje barwy MKS Ząbkovia Ząbki.

Pierwszy test naszej kadry odbędzie się już za kilka dni – w sobotę zagramy w Jadowie z tamtejszą Koroną. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:00. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć jak radzimy sobie na tle drużyny z B klasy to serdecznie zapraszamy. My ze swojej strony zapewnimy pełną relację z meczu za pomocą naszej kamery VEO.

Kolejny krok w naszych harmonogramie - stroje. Tu skorzystamy oczywiście z oferty naszego partnera KEEZA. Właśnie są projektowane i już niebawem ujrzą światło dzienne. 

Czytany 541 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 lipiec 2021 14:13

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj