AKTUALNOŚCI

piątek, 10 wrzesień 2021 21:16

Przeczytaj by wiedzieć do czego dołączyłeś! Wyróżniony

Napisał

Ten post na samym początku pisaliśmy z myślą o nowych drużynach, które wchodzą do Ligi by było im łatwiej. Jednak chyba warto przypomnieć wszystkim co i jak wygląda w Lidze Bobra!

Zacznijmy od najważniejszego!

Organizatora zawsze znajdziecie na boisku! Każdy z nas ma zawsze dres z logo lub kurtkę. Każdą najmniejszą sprawę zgłaszacie organizatorowi. My jesteśmy by Wam pomóc i wdrożyć. Każdą kolejkę sędziują licencjonowani sędziowie MZPN. Czasami zdarza się, że są to sędziowie którzy aktywnie gwiżdżą w czwartej lidze – zatem ich doświadczenie jest ogromne. Czasami może się wydarzyć, że przyjedzie człowiek z B klasy lub A. Również będzie to sędzia z doświadczeniem. Niemniej jednak pamiętajcie, że są tylko ludźmi i czasami mogą popełnić błąd. Czasami na Twoją korzyść a czasami nie…

Na każdej kolejce zapewniamy wszystkim darmową wodę. Znajduję się ona w okolicy Pana Zapiekanki, który serwuje najlepsze jedzenie w okolicy! Z najwazniejszych kwestii to obuwie – na boisku w Tłuszczu zabronione jest granie w korkach. Mowa tu o lankach, wkrętach czy innych cudawiankach. Tylko turfy lub obuwie na sztuczne nawierzchnie – dużo koreczków gumowych.

Podczas pierwszych tygodni może pojawić się wiele pytań o nasze atrakcje dla drużyn. Każdą kolejkę na facebook zapowiadamy w postaci grafiki. Poniżej przykład na najbliższą niedziele.

Zapowiedź 1 kolejki 2 ligi 19 edycja liga bobra jesien 2021

Idąc od samej góry i pierwszego meczu to tłumaczymy co oznaczają piktogramy przy każdej pozycji. Pierwsze cztery mecze prócz relacji tekstowych będą dodatkowo sfilmowane naszą kamerą do analiz piłkarskich. Relacje video zawsze dostępne są następnego dnia – ikona kamery. Dodatkowo każdy mecz tego dnia będzie miał swoją fotorelację zrealizowaną przez naszego fotografa. Na sam koniec, mecz o 16 będzie miał pomiar GSP. Na swoim stanie posiadamy dwa czujniki i chętnie z nich korzystamy by analizować Wasza grę. Dodatkowo po tym meczu będą przeprowadzone wywiady meczowe. Tak zapowiadamy każdą kolejkę. Staramy się robić to sprawiedliwie.

Na boisku u organizatora ZAWSZE jest apteczka. Znajdziecie w niej zmrażacze oraz wszelakie okłady, maści i bandaże. Korzystajcie z niej jak najrzadziej! Tego życzę!

Co tydzień każda drużyna oraz każdy zawodnik ma szansę na wygranie odpowiednio nagrodę drużyny tygodnia i zawodnika tygodnia. My organizatorzy po każdej kolejce nominujemy dwie drużyny do głosowania na Facebook za pomocą reakcji przy komentarzu. Podobnie sprawa wygląda z zawodnikiem tygodnia. Nominujemy zawodników do TOP6 kolejki a z nich Wy wybieracie zawodnika tygodnia! Dla drużyny tygodnia co kolejka czeka krata napojów energetycznych Komodo Energy Drink, dla zawodników kolejki natomiast piwo od Browar Rzemieślniczy Wołomin, kufel na piwo oraz gadżety ligowe.

Przed każdym mecz ZAWSZE nas koordynator będzie od Was zbierał składy wyjściowe oraz ławki rezerwowych. Najlepiej jakby kapitan przed meczem podawał nazwiska zawodników. Po meczu dodatkowo nasz koordynator przy waszej obecności sprawdza raport meczowy oraz prosi o nominacje dla zawodnika meczu u przeciwnika. Jest to dobra okazja by wyróżnić zawodnika u przeciwnika.

Na sam koniec może to zabawnie zabrzmieć ale proszę Was by w tym okresie jesiennym zwracać większa uwagę na rozgrzewkę! Z wieloletniego doświadczenia wiemy że najwięcej kontuzji jest jesienią gdzie organizm jest nieodpowiednio rozgrzany. Zwracajcie na to uwagę!

Czytany 264 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 wrzesień 2021 21:21

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj