wtorek, 19 październik 2021 08:12

Karuzela rozkręciła się na dobre - podsumowanie 3 kolejki Wyróżniony

Napisane przez

Trzecia kolejka dobiega końca i sensacja goni sensacje! Czarna E(L)ka jako jedyna ekipa w PLPN nie ma porażki na swoim koncie – w tym tygodniu pauzowała. Czy możemy liczyć, że brązowy medalista z wiosny jest gotowy na zagranie całego równego sezonu i poprawienie wyniku?

GS Zabrodziaczek 11:3 RP Granit (6:2)

Pierwszy mecz 3 kolejki Powiatowej Ligi Piłki Nożnej rozpoczął się mocnym wejściem drużyny GS Zabrodziaczek, która w 2 minucie za sprawą Karola Pazia zdobyła prowadzenie w meczu. Drużyna RP Granit mocno cofnięta do defensywy próbowała odeprzeć ataki Zabrodziaczka. Niestety nieskutecznie. Karol Paź oraz Mateusz Wrzaszczak świetnie rozumieli się w ataku a Adrian Rakowski i Piotr Połodziuk dostarczali świetne piłki, które przerodziły się w deszcz goli. W pierwszej połowie dla GS Zabrodziczek trafiali:  Mateusz Wrzaszczak (6min, 12min), Karol Paź (2min, 14min), Jakub Zbrzeźniak (13min), Piotr Połodziuk (8min). Drużyna RP Granity w ostatnich minutach spotkania mocniej próbowała atakować bramkę rywala co przyniosło rezultat i Damian Bloch (18min) oraz Damian Szabelski (24min) zdobyli gole dla swojej drużyny. Cała druga połowa była pod dyktando GS Zabrodziaczek . Mimo to Marcin Myśliwiec i Damian Szabelski próbowali znaleźć drogę do bramki. W  drugiej połowie Jakub Podgórski (28min), Piotr Połodziuk (26min), Krzysiek Lewandowski (33min), Adrian Rakowski (34minn, 45min), zdobyli kolejne bramki dla GS Zabrodziaczek. W ostatnich minutach spotkania Paweł Kurbiel po podaniu od Piotra Grądzika zdobywa bramkę i mecz kończy się przegraną RP Granity 11 do 3.

Niespełnione Talenty 4:1 Pascal FC Widelec (2:0)

W kolejnym spotkaniu doświadczona drużyna Pascal FC Widelec podjęła nową drużynę. Niespełnione Talenty na samym początku pokazali że to nie będzie łatwy mecz dla Pascala. Szymon Rudnik oddał kilka strzałów wraz z Jakubem Sieńkowskim na bramkę rywala, lecz świetną formą popisał się bramkarz Piotr Wyszyński (Pascal).  Alan Wróbel również starała się pokazać ze Pascal też potrafi oddać mocny strzał na bramkę rywala (10min). W całym meczu Szymon Rudnik ustrzelił hat trickaa w tym jedną bramkę z rzutu karnego po zagraniu ręką rywala. 4 bramkę dołożył Jakub Sieńkowski dla swojej drużyny po zagraniu od Przemka Borkowskiego. Pascal FC Widelec miał problem ze znalezieniem drogi do bramki. W samej końcówce spotkania Alan Wróbel znalazł drogę do bramki i zdobył honorowego gola dla swojej drużyny. Mecz zakończył się pierwszą wygraną w tym sezonie Niespełnionych Talentów.

FUZ Ostrowy 3:4 Wyszków FC

Trzeci mecz pokazał że nie zależnie ile się przegrywa to trzeba grać do samego końca, trzymać się założeń taktycznych i czekać na przełamanie. Mateusz Zając już w 10 minucie spotkania pokazał pierwsze uderzenie na bramkę rywala, lecz bramkarz pokazał też klasę w tym meczu. Pierwsza połowa przyniosła tylko bramki dla FUZ Ostrowy Mariusz Romanowski (20min), Karol Kisiel (22min). Zawodnicy wzajemnie sobie asystowali przy bramkach. Początek drugiej połowa przyniosła 3 bramkę dla FUZ Ostrowy (Bartek Ciuraj 26min). Wyszków FC konsekwentnie grał swoją piłkę. 26 minuta spotkania przyniosła nam faul w polu karnym na Mateuszu Zającu, który wykorzystał rzut karny dając pierwszą bramkę dla Wyszków FC. Pobudzeni zawodnicy ruszyli na bramkę rywala i udało im się odwrócić losy spotkania po bramkach Damiana Komorowskiego (35min), Konrada Kanona (40min) i Karola Anklewicza (46min). Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wyszków FC 4:3.

FC Ultimatum 3:4 FC xD

Ostatnie spotkanie 3 przyniosło wiele nerwowych momentów w obu drużynach. FC xD  na samym początku zaznaczył że chcą wygrać ten mecz. W 3 minucie spotkania prowadzili jedną bramką. Natychmiastową odpowiedź dał Rafał Matwiejczyk, który po samodzielnej akcji dał wyrównanie drużynie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy FC xD, którzy w 26 min (Kacper Archacki) i 29 min (Bartosz Wojtaszek) trafili do siatki rywala dając dwu bramkową przewagę. W drugiej połowie dla FC Ultimatum do bramki trafiali jeszcze Kamil Szulecki (34min i 44min) a dla FC xD Kacper Archacki zapisując 3 bramkę na swoim koncie i dając zwycięstwo 4:3 swojej drużynie.