wtorek, 23 listopad 2021 13:29

Gorące krzesła na podium ligi! Wyróżniony

Ostatnia niedziela pod względem zmagań nie przyniosła ogromu emocji. Tak zwane pewniaki weszły przez co mamy dość ciekawą sytuację w czubie tabeli. Szansę na mistrza mają cztery zespoły. Wyszków FC potrzebuje zwycięstwa w ostatniej kolejce aby podnieść tytuł, ale odpowiedni układ gwiazd na wyszkowskim niebie może sprawić, że pozostałe 3 ekipy również zajmą pierwsze miejsce. Ostatnia kolejka będzie na pewno mocna i ciekawa. A co działo się tej niedzieli? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do poniższej relacji.

FUZ Ostrowy vs GS Zabrodziaczek

Mecz otwarcia podczas zmagań 8. kolejki zainaugurowało spotkanie FUZ Ostrowy - GS Zabrodziaczek. Każdy kto śledzi naszą ligę mógł spodziewać się takiego rezultatu w tym spotkaniu. GS Zabrodziaczek po pewnej grze z przodu pokonuje FUZ Ostrowy, który aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli wynikiem 8:1 (4:1). Zabrodziaczek dalej walczy o tytuł mistrza i tak jak pisaliśmy o tym we wstępie, drużyna z Zabrodzia przy odpowiednim ułożeniu planet i gwiazd może zdobyć to mistrzostwo. Zawalony mecz z Pascalem czy też z Wyszków FC może dość mocno odbić się ekipie z Zabrodzia. Lecz jeśli przegrywasz spotkanie z liderem czy wiceliderem należy Ci się ten tytuł? To pytanie zostawiamy dla was do przemyślenia i dyskusji.

Czarna Elka vs Pascal FC Widelec

Kolejne spotkanie to pojedynek Czarnej Elki z drużyną Pascal FC Widelec. To spotkanie może śmiało konkurować do meczu kolejki i wygrywa tą rywalizację w cuglach. Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana. Spotkanie w 4’ minucie otwiera Łukasz Kowalczyk po podaniu Alana Wróbla. Raptem pięć minut trwało prowadzenie zawodników Pascala, ponieważ znakomitym strzałem popisuje się Jarek Wyszyński znajdując drogę do siatki przeciwnika i doprowadzając do remisu. Obie ekipy odpowiadały sobie cios za cios. Pascal ponownie wychodzi na prowadzenie, ale za chwilę znów Czarna Elka odpowiada bramką. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2 i zwiastowała tylko większą porcję emocji w drugiej części spotkania. Po przerwie Łukasz Kowalczyk zdobywa swoją bramkę numer trzy w tym spotkaniu i Pascal wysuwa się na prowadzenie. Ponowne problemy kadrowe w Czarnej Elce dają się coraz bardziej we znaki w drugiej części meczu i w szeregi drużyny wkradają się błędy. Fatalny błąd popełnia Sebastian Sasin, który umieszcza piłkę w swojej siatce przez co daje dwubramkowe prowadzenie drużynie Pascala. Całą grę ponownie na plecy bierze Jarek Wyszyński i po świetnej grze w środku pola Czarna Elka zdobywa bramkę kontaktową. Obie drużyny walczą mocno do końca wymieniając się nawzajem trafieniami i to spotkanie kończy się wynikiem 6:5 dla drużyny Pascal FC Widelec. Kto wie, gdyby nie błąd Sasina byłby remis, a może nawet Czarna Elka sięgnęłaby po zwycięstwo?

FC Ultimatum Wyszków vs Niespełnione Talenty

Spotkanie numer trzy tego dnia to mecz ekip FC Ultimatum Wyszków - Niespełnione Talenty. Mecz z serii tych do jednej bramki. Niestety. Niespełnione Talenty głównie za sprawą Szymona Rudnika nie dały dojść do słowa ekipie Ultimatum. Różnica wieku oraz przygotowania fizycznego była bardzo znaczącą i zauważalna. Niespełnione Talenty wygrywają to spotkanie wynikiem 7:0. O tym spotkaniu nie ma za bardzo potrzeby się rozpisywać, ponieważ prawdziwy sprawdzian charakteru oraz sił czeka drużynę Niespełnionych Talentów już za tydzień. To właśnie oni w ostatniej kolejce podejmują drużynę Wyszków FC i to głównie od nich zależy czy Wyszków FC sięgnie po puchar. Na mieście krążą plotki, że WFC już świętuje wygranie ligi, ale może młode i zadziorne talenty będą chciały utrzeć im nosa i urwać jakże cenne punkty? Przekonamy się już za tydzień i jedno jest pełne. Na wyszkowskim boisku będzie się działo.

FC xD vs RP Granit

Ostatnie spotkanie tego dnia to mecz FC xD oraz RP Granit. Spotkanie bardzo mocno naładowane energią po stronie drużyny RP Granit, a to za sprawą tego, że drużyna “zielonych” bardzo mocno liczy się w walce o zwycięstwo. W momencie porażki WFC lub remisu to oni walczą z bezpośrednim kandydatem do tytułu lidera i zwycięstwo nad Pascalem oraz porażka Zabrodziaczka daje im tytuł mistrza. Bardzo wiele musi się stać, ale jak wiemy piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Na ligowych boiskach dochodziło do różnych rozstrzygnięć i szokujących wyników. W tym spotkaniu pierwsza połowa była bardzo wyrównana z lekką przewagą Granitu - wynik do przerwy 5:3. Druga odsłona meczu to już jednak totalna dominacja zawodników RP Granit. Chłopaki przyjechali bardzo potężnym składem, a FC xD borykało się z ogromnymi problemami na ławce co dało się zauważyć w drugiej części spotkania, gdzie zaczęło już brakować sił. Druga połowa to totalna dominacja zawodników RP Granit, którzy dołożyli cztery bramki do swojego dorobku, a zawodnikom FC xD udało się odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Wynik końcowy spotkania 9:4 dla drużyny RP Granit.

Czytany 397 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 listopad 2021 13:34