AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 28 marzec 2022 19:47

Zaczynamy 20 Edycję Ligi Bobra! Wyróżniony

Napisał

Jesteśmy świeżo po turnieju IT4Polska CUP22 który odbył się w ostatnią niedzielę marca. Udział w nim wzięło 20 ekip z różnych stron Mazowsza. Turniej to historia a my musimy iść dalej. 20 Edycja Ligi Bobra już za chwile zawita na boisko w Tłuszczu! Co nas czeka? Jakie oczekiwania? Jakie porażki na tym polu? Szerzej o lidze i najbliższej edycji przeczytacie poniżej.

Ilość drużyn

Apetyt rósł w miarę jedzenia i nasze aspiracje sięgały dużo wyżej. Zapisy stanęły na liczbie 21 ekip. Mamy sporo nowych drużyn z który i już widzieliśmy się w turnieju. Mamy też powroty oraz drużyny które zmieniają ligę. Zacznijmy od początku. Wśród starych ekip zrezygnowali: Klimag (sprawa oczywista – projekt się nie spiął); Amarena – było do przewidzenia; JM Team – tu zdziwienie bo ekipa Piotrka to materiał na podium wg mnie ale na razie odpuszczają; Trzecia Fala – ciężko cokolwiek napisać, był potencjał ale brak Michała jako spinającego projekt piłkarski skutkuje wycofaniem.

Nowe ekipy, które zaczynają przygodę z amatorską piłką to:

  1. ZKS Lucynów – świetna ekipa pod kątem organizacyjnym (ekstra funpage na FB), piłkarsko wg mnie mają możliwości by namieszać w drugiej lidze.
  2. Netservis Dobczyn – tutaj kolejny nasz nowy nabytek. Wzięli udział w turnieju. Wyszli z grupy. Widać potencjał, który będzie mieszał w drugiej lidze.

Powrót do ligi:

  1. Nauka Jazdy u Sławka – na ten powrót czeka wiele osób. W turnieju im kompletnie nie wyszło ale mają Kamila Nowaka w składzie wspieranego przez Mateusza Wróbla gwarantuje sporo emocji. Ekipa widać, że wydoroślała i zmężniała co dodatkowo jest na plus!
  2. Ruben – HandyMan Elewacje – nie wiem pod jaką nazwą wystąpią. Pewnie Ruben ale ekipa dobrze nam znana. Na przemian występuje pod różnymi nazwami w różnych ligach. Po kilki sezonach wraca na Tłuszczański orlik.

Nowa ekipa z doświadczeniem:

  1. AKS Elektro – zespół prowadzony przez Kamila Ciaka. Z powodzeniem występował w Woli Rasztowskiej gdzie zgarnął medale w drugiej lidze. Solidne wzmocnienie drugiej ligi.

Podział na ligi

1 liga

2 liga

Puchate Wilki

Team4Fun

Nadbużanka Słopsk

Iskra Jasienica

All Stars

FC Pepinos

Polonez FC

Calcio Squad

Orlik Zabrodzie

MTS Nexsell

FC Wuhan

Herbatniki

Team Hangover

Netservis Dobczyn

MediaTRY DarAlarm

Nauka jazdy u Sławka

WKS Ostrówek

Ruben/HandyMan Elewacje

Santoryn Nowinki

AKS Elektro

 

ZKS Lucynów

UWAGA! Zastanawiamy się i dyskutujmy z Rubenem/HandyMan Elewacje czy nie awansować ich do pierwszej ligi w miejsce Iskry Jasienica, która z uwagi sporo transferów Z klubu nie chce próbować swoich sił w pierwszej lidze. Rozumiemy. Jeśli nie, to awans bezpośredni uzyska Santoryn.

Terminarz

Tutaj będzie spora zmiana. Będziemy robić sztywny terminarz na kilka kolejek do przodu. Oczywiście jest możliwość rezerwacji godzin do przodu. W tym tygodniu rezerwujcie terminy na 1 i 2 kolejkę czyli na mecze do świąt. Później rezerwujcie terminy na 3 kolejkę w dniu 24.04.2022. W maju pojawi się terminarz do końca ligi. Gramy ponownie na przemian. Zaczynamy meczami 2 ligi w 1 kolejce. Standardowo prośby swoje kierujcie przez formularz na stronie albo mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Teraz do środy zbieramy prośby na dwie najbliższe kolejki. Przed świętami zbieramy prośbę na 24.04 oraz cały terminarz później.

Harmonogram gier

Data

Numer kolejki

9:00

14:00

3.04.2022

1

2 liga

1 liga

10.04.2022

2

1 liga

2 liga

24.04.2022

3

2 liga

1 liga

8.05.2022

4

1 liga

2 liga

15.05.2022

5

2 liga

1 liga

22.05.2022

6

1 liga

2 liga

29.05.2022

7

2 liga

1 liga

5.06.2022

Puchar Ligi

12.06.2022

8

1 liga

2 liga

19.06.2022

9

2 liga

1 liga

26.06.2022

10

2 liga

 

3.07.2022

11

2 liga

Zakończenie

Karta zgłoszeniowa

Poniżej do uzupełnienia karta. Wersje elektryczną uzupełnioną na komputerze wysyłacie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku do północy. My w piątek chcemy zrobić podsumowanie składów – czyli listy transferowe. Transfery do klubów robimy standardowo do 5 kolejki czyli 15.05.2022. W składzie może być kilka osób zrzeszonych. Jednak pamiętajcie jednocześnie na boisku może przebywać tylko dwóch – zgodnie z regulaminem.

Wpisowe

1000 zł podzielone na dwie raty. Pierwsza płatna w wysokości 500 zł na pierwszej kolejce. Nie ma możliwości wpłaty innej kwoty. Nie wpłacenie wpisowego powoduje, że nie dopuszczamy drużyny do gry. Sami widzicie że chętnych do gry jest sporo.

Boisko

Tu nie mamy dobrych wiadomości. W przerwie zimowej robiliśmy co mogliśmy. Były wizyty u władz miasta, były rozmowy z dyrekcją CKSiR. Udało nam się „ogarnąć” pomieszczenia socjalne, szatnie i toalety. Na orliku zostały wymienione stare i wysłużone piłkochwyty. Jest teraz ekstra bo piłka nie przelatuje na ulicę. Na minus – stan murawy. Walczymy i będziemy starać się to naprawić choć miejscowo. 

Czytany 600 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 marzec 2022 08:55

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS