NIEDZIELA 27.11.2011r.
wszystkie mecze gramy 1x15min
GRUPA A (niedziela 9.00-10.50)
1. MULTI MEDICA (MediaTRY) 14-3 9pkt
2. VICTORIA OSTRÓWEK 12-5 6pkt
3. FC WOŁOMIN 8-15 3pkt
4. TOP-JUR Topczewski 3-14 0pkt
FC Wołomin 1-5 Victoria Ostrówek (Paweł Czerski - Igor Rakowski, Eryk Rakowski x2 , Karol Seżeń, sam.
TOP- JUR Topczewski 0-3 Multi Medica (K. Rozbicki, P. Prus x2)
FC Wołomin 2-7 Multi Medica (K. Powierża, M. Gacioch - T. Iwański, M. Baj x2, A. Gawryś, K. Falkenberg, P. Prusx2)
Victoria Ostrówek 6-0 TOP- JUR Topczewski (E. Rakowski x2, K. Seżeń x2, K. Stępień, P. Gajcy)
FC Wołomin 5-3 TOP- JUR Topczewski (M. Oleksiuk, K. Powierża x2, D. Rutkowski, sam. - A. Grabek, P. Topczewski, P. Rychta)
Victoria Ostrówek 1-4 Multi Medica (K. Seżeń - K. Rozbicki, A. Duda, A. Gawryś, P. Prus)
GRUPA B (niedziela 10.50-12.40)
1. FC YOGI BABU 10-3 7pkt
2. KLONOWE LIŚCIE 7-5 4pkt
3. DUET TFF 3-8 3pkt*
4. HURAGAN 94' 7-5 3pkt
* do dalszej fazy awansował zespół Duet, gdyż drużyny Klonowych Liści wycofała się z popołudniowych gier.
FC Yogi babu 4-0 Huragan 94' (T. Bicz, A. Polko, Ł. Kalinowski x2)
Klonowe Liście 3-0 DUET TFF (walkower)
FC Yogi Babu 3-0 DUET TFF (walkower)
Huragan 94' 2-1 Liście Klonowe (M. Wyszomirski, P. Borko - P. Wołosiewicz)
FC Yogi Babu 3-3 Klonowe Liście (P. Maliszewski, T. Bicz, A. Polko - Ł. Bogusiewicz, B. Bogusiewicz, K. Bylak)
Huragan 94' 2-3 DUET TFF (K. Kamiński, P. Piotrowski - A. Pląska, B. Kruk, N. Ciok)
GRUPA C(niedziela 12.40-14.30)
1. TRIO TFF 10-3 9pkt
2. POWER RANGER 5-5 4pkt
3. FC SIEKIERA PIŁA 4-3 2pkt
4. AL BUD 3-7 1pkt
Power Ranger 2-3 TRIO TFF (D. Skowroński, P. Jędrysiak - S. Kozłowski x3)
FC Siekiera Piła 1-1 Al Bud (A. Matejak - M. Radomski)
Power Ranger 2-1 Al Bud (D. Skowroński x2 - J. Karaszewski)
TRIO TFF 2-1 FC Siekiera Piła (S. Kozłowski, J. Zasadziński - A. Matejak)
Power Ranger 1-1 FC Siekiera Piła (N. Kanclerz - A. Matejak)
TRIO TFF 5-0 Al Bud (D. Gajewski, S. Kozłowski x3, sam. )
GRUPA D (niedziela 14.30-16.20)
1. PUB OFFSIDE 13-3 9pkt
2. TKS 93' 9-7 6pkt
3. AL KAIDA 8-7 3pkt
4. MONDAY PLAYERS 1-14 0pkt
Pub Offside 6-1 TKS 93' (J. Sochocki x2, P. Górski, K. Kulma, Ł. Szumski x2)
Monday Players 1-5 Al Kaida (Nasiłowski - M. Ordyniak x2, B. Siuchta x2, M. Błaszczyk)
Pub Offside 3-2 Al Kaida (P. Górski, Ł. Szumski, B. Męczkowski - P. Tokarski, M. Błaszczyk)
TKS 93' 5-0 Monday Players (B. Matejak, D. Suchocki x3, D. Wawryło)
Pub Offside 4-0 Monday Players (P. Górski, Ł. Szumski x2, B. Męczkowski)
TKS 93' 3-1 Al Kaida (B. Matejak, D. Suchocki, M. Białek - B. Siuchta)
Do dalszej fazy awansują po 2 najlepsze zespołu z każdej grupy
1/4 FINAŁU
I. MULTI MEDICA 1-0 DUET TFF (P. Stojczyk)
II. FC Yogi Babu 4-1 Victoria Ostrówek (M. Antczak, P. Maliszewski, A. Polko x2 - K. Seżeń)
III. TRIO TFF 9-1 TKS 93' (S. Kozłowski x5, D. Gajewski x2, A. Stępień x2 - D. Wawryło)
IV. Power Ranger 0-3 Pub Offside (P. Górski, Ł. Szumski, J. Klimczak)
1/2 FINAŁU
MULTI MEDICA 1-2 TRIO TFF (A. Gawryś - K. Rakowski x2)
FC YOGI BABU 0-1 PUB OFFSIDE (K. Tlaga)
MECZ o 3 miejsce
MULTI MEDICA 2-1 FC YOGI BABU (K. Rozbicki, K. Falkenberg - T. Bicz)
FINAŁ
TRIO TFF 0-2 PUB OFFSIDE (P. Górski, J. Klimczak)
18.35 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
1. PUB OFFSIDE
2. TRIO TEAM FOR FUN
3. MULTI MEDICA ZIELONKA
4. FC YOGI BABU
Najlepszy bramkarz - Grzegorz Reterski (Pub Offside)
Król strzelców - Sebastian Kozłowski (TRIO TFF)
Najlepszy zawodnik - Kamil Tlaga (Pub Offside)