wtorek, 24 maj 2022 11:13

Oskarżamy MTS Nexsell z §197 na AKS Elektro! Wyróżniony

Ostatniej niedzieli byliśmy świadkami bardzo mocnego spotkania po stronie MTS Nexsell. Kto pamięta tą ekipę z zeszłego sezonu teraz może być bardzo zszokowany. FC Pepinos, który również był ligowym dżemikiem pewnie pokonuje ekipę Herbatników. Fanatycy i Nauka Jazdy odnotowuje kolejne zwycięstwo, a Team4Fun po wyrównanym spotkaniu pokonuje Iskrę. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej relacji.

Iskra Jasienica - Team4Fun

Spotkanie otwierające nam zmagania w 5. kolejce II ligi było bardzo wyrównane. Wynik w czwartej minucie otwiera Daniel Stańczak po dość sporym zamieszaniu w polu karnym umieszcza piłkę w siatce przeciwników. Team4Fun mocno napierało i już po kolejnych czterych minutach spotkania doprowadzili do wyrównania po strzale Adama Oliszewskiego. Mimo wielu prób po obu stronach i strzałach celnych na bramkę wynik 1:1 do przerwy utrzymał się. Druga połowa to równie wyrównane spotkanie. Jedna i druga strona mocno atakowała i po celnym strzale w 42. minucie Patryk Rychta umieszcza piłkę w siatce i to właśnie jego trafienie daje trzy punkty drużynie Team4Fun.

AKS Elektro - MTS Nexsell

MTS Nexsell podejmuje AKS Elektro, a tak właściwie MTS Nexsell mierzył się głównie z bramkarzem drużyny AKS. Marcin Kowalczyk i Damian Gałązka umieszczali piłkę w siatce minuta po minucie. Każdy strzał który chłopaki z MTS oddawali w kierunku bramki drużyny AKS Elektro lądował w siatce. Różnica klas w obu ekipach była bardzo duża i po pięciu kolejkach AKS Elektro powoli zaczyna przyjmować miano tzw. drużyny dostarczycieli punktów. Ten sezon może być dość ciężki dla AKS Elektro i jest to bardzo mocny sprawdzian dla kolegów Kamila Ciaka. Wynik 12:2 może wiele mówić o przebiegu spotkania, a jeśli ktoś z kibiców chciałby zobaczyć doskonały strzał Gałązki z połowy boiska z woleja zapraszamy do naszych nagrań VEO, tam znajdziecie całe spotkanie AKS Elektro - MTS Nexsell.

FC Pepinos  – Herbatniki

Kolejne spotkanie  tego dnia to mecz FC Pepinos konta Herbatniki. I to było spotkanie które zdecydowanie mogło zadziwić kibiców zgromadzonych na tym meczu. Pepinosy pokonują drużynę Herbatników i to nie było zwycięstwo wyszarpane lub na farcie. FC Pepinos kontrolowali przebieg całego meczu, tak, może to was zadziwić, ale FC Pepinos miało kontrolę nad spotkaniem. Herbatniki zaczynają grać w kratkę. Po pierwszych kolejkach byli dość mocnymi kandydatami do tytułu mistrza, ale niestety widać, że wyniki całego zespołu są bardzo zależne od kadry. W momencie gdzie brakuje kluczowych dwóch zawodników Herbatniki mają duże problemy w budowaniu akcji, a sam Bajkowski akcji niestety nie pociągnie. FC Pepinos od kilku sezonów grają tym samym składem, są problemy z obecnością zawodników, ale trzon zespołu zawsze jest na meczu. Bereda, Perkowski i Michalski na każdym meczu się pojawiają i w tym spotkaniu to głównie oni wygrali ten mecz. 8:4 dla FC Pepinos, ogromne gratulacje dla ekipy i Panowie, za ciosem!

Fanatycy - Calcio Squad

Kolejne spotkanie tego dnia to mecz Fanatycy - Calcio Squad. Już przed meczem było słychać głosy poza boiskiem, że Fanatycy wychodzą odnotować sobie kolejne trzy punkty do dorobku w tym sezoniu. Niestety Calcio Squad nie zaskoczyło kibiców i przegrali spotkanie z Fanatykami. Sadocha i Paź bez problemu rozklepali defensywę Calcio i bez większego problemu umieszczali piłkę w siatce. Wynik końcowy 6:2 dla Fanatyków to jeden z mniejszych wymiarów kary i w momencie gdzie Fanatycy prowadzili 5:1 poczynili kilka zmian i wprowadzili bardzo mocno rezerwowy skład i głównie za jego sprawą wynik mocno nie podskoczył. Pojawia się pytanie czy ktoś w tym sezonie da radę powstrzymać ekipę Fanatyków? Czy chłopaki zanotują sezon bez porażki i hucznie wejdą w szeregi pierwszej ligi? Czekamy na resztę sezonu i będziemy mocno śledzić poczynania Fanatyków.

Nauka Jazdy u Sławka - Netservis Dobczyn

Nauka Jazdy w końcu się przebudziła i odnotowuje kolejne zwycięstwo, tym razem pokonuje pewnie drużyny Netservis Dobczyn 6:2. Bracia Kielczyk zrobili sobie strzelnicę i umieszczali piłkę w siatce strzał po strzale. Mocna postawa zawodników z przodu pola w ekipie Nauki oraz skuteczna gra w defensywie Jankowskiego pozwoliła pokonać pewnie ekipę z Dobczyna. Nauka Jazdy wreszcie się rozpędziła i widać, że mocny problem na starcie ligi otrzeźwił zawodników i to śmiało można twierdzić, że Nauka może być jedynym rywalem, który w tym sezonie może urwać punkty drużynie Fanatyków. Obie ekipy grają mocny i fizyczny futbol i to właśnie ten mecz może być jednym z lepszych widowisk w tym sezonie na ligowym boisku. Ale tak się już nie stanie bo ekipy zagrały w drugiej serii gier. Góra była żółta armia Adriana Rozbickiego.