poniedziałek, 30 maj 2022 20:41

Wyrównane spotkania na wyszkowskim boisku! Wyróżniony

W ubiegłą niedzielę zebrani na trybunach kibice nie mogli narzekać na brak emocji na boisku. Wszystkie spotkania były na bardzo wyrównanym poziomie i każda drużyna miała szansę podnieść cenne trzy punkty z murawy. Wisienką na torcie było bez wątpienia spotkanie GS Zabrodziaczek - RP Granit.

FC xD - Pascal FC Widelec

Pierwsza połowa to głównie ataki drużyny Pascala. Wiele celnych strzałów z dystansu udało się zamienić na dwie bramki (Łukasz Damętko 7’ i 13’). FC xD z mnóstwem problemów z tyłu nie było w stanie nawiązać wyrównanej walki z mocnym Pascalem. FC xD za sprawą wykorzystanego karnego - po błędzie w polu Karnym Kiełczykowskiego - przez Karola Kisiela ustaliło wynik do przerwy 2:1. W drugiej połowie Pascal równie mocno atakował bramkę przeciwnika. Po strzale z dystansu Krzysztofa Borowskiego podnieśli wynik na 3:1. Kilka minut po tej akcji Krzysiek doznał poważnej kontuzji przez co mocno osłabił swoją drużynę. 45’. i kolejny wykorzystany strzał z dystansu, tym razem piłkę w siatce umieszcza Łukasz Bloch. Wynik końcowy 5:1 dla Pascal FC Widelec - po zdobyciu w ostatniej minucie bramki przez Artura Kiełczykowskiego.

GS Zabrodziaczek - RP Granit

Po pięknym strzale z dystansu wynik otwiera Piotr Połodziuk. Po 15 minutach pierwszej połowy obie drużyny grały na bardzo intensywnym tempie. Ataki napastników odpierali Dariusz Wiąckiewicz (GS Zabrodziaczek) oraz Patryk Olbryś (RP Granit). W 24. minucie Łukasz Łada wykorzystuje prostopadłe podanie i mija pewnie bramkarza Zabrodziaczka doprowadzając do remisu. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1. W 32. minucie ponownie Łada w pięknym stylu kładzie bramkarza i mając pustą bramkę umieszcza piłkę w siatce. Zaledwie dwie minuty trwało prowadzenie drużyny RP Granit. Piłkę w siatce ponownie umieszcza Połodziuk doprowadzając do remisu. W 36. minucie wynik na 3:2 podnosi Krzysiek Maciak. 38. minuta i ponownie do bramki do bramki trafia Krzysiek Maciak po asyście Połodziuka. Łukasz Łada po kolejnym udanym dryblingu zdobywa swojego trzeciego gola tego dnia i daje nadzieje swojej drużynie - 4:3 dla GS Zabrodziaczek. Mimo wielu prób Łady drużynie RP Granit zabrakło czasu i niestety przegrywają z GS Zabrodziaczkiem 3:4.

Wyszków FC - AM Meble

Pierwsza połowa bardzo wyrównana i obie drużyny zaprezentowały dobry poziom piłkarski. W 19. minucie wynik otwiera Mateusz Wałowski zdobywając bramkę po asyście Świętonia - 1:0 dla AM Meble. Bramka Mateusza była jedyną wykorzystaną sytuacją w pierwszej połowie po obu stronach. Wynik do przerwy 1:0. W 33. minucie słupek ratuje drużynę Wyszków FC przed stratą bramki na 2:0. Po wielu próbach ataków drużyny Wyszków FC ekipa AM Meble skutecznie kontratakuje i zdobywa bramkę na 2:0 po strzale Jarosława Wyszyńskiego. Brak składnych akcji i skuteczności był bardzo widoczny w szeregach drużyny Wyszków FC. AM Meble wygrywa 2:0 z drużyną Wyszków FC po dość średnim piłkarskim widowisku.

Czarna Elka - FC Ultimatum Wyszków

Mocne otwarcie wyniku w wykonaniu drużyny Czarnej Elki. W ciągu 5 minut chłopaki umieszczają piłkę w siatce przeciwnika dwukrotnie. Na dwa trafienia Czarnej Elki odpowiada Marcin Kowalczyk - nowy nabytek w szeregach drużyny FC Ultimatum Wyszków - strzałem z dystansu - wynik do przerwy 2:1. Ku zaskoczeniu zebranym kibicom na trybunach Czarnej Elki pierwsza połowa kończy się remisem 2:2. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla Czarnej Elki. Po strzale z dystansu z połowy w 26. minucie Dominika Zajączkowskiego i przepuszczeniu piłki przez Jarka Wyszyńskiego Elka wychodzi na prowadzenie 3:2. Po błędzie w obronie piłkę przejmuje Zajączkowski i po udanym dryblingu wykłada piłkę do pustej bramki Kacprowi Druchniakowi - 4:2. Mimo ataków drużyny FC Ultimatum Wyszków nie doprowadziło choćby do remisu i Czarna Elka wygrywa spotkanie wynikiem 4:2.

Czytany 444 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 maj 2022 09:41