AKTUALNOŚCI

wtorek, 21 czerwiec 2022 19:17

TOP6 9 kolejka 1 liga

Napisał

To już jest koniec! Standardowo można by rzec w takiej sytuacji. Ostatnie zestawienie najlepszych zawodników minionego tygodnia z pierwszej ligi. Sporo zaskoczeń bo do zestawienia trafia aż dwóch zawodników ostatniego w lidze WKS! Wielki szacunek dla całego WKSu za cały sezon! Los odwdzięczył się im! Świetny mecz i pierwsza wygrana.

  1. BR: Rafał Kubuj (WKS Ostrówek) – prawda jest taka, że Rafał był dostrzegany przez nas już we wcześniejszych kolejkach. Jednak zawsze coś stawało na drodze by wrzucić go do zestawienia. Mecz z Orlikiem był świetnym popisem kunsztu bramkarskiego w jego wykonaniu!
  2. Patryk Padamczyk (WKS Ostrówek) – gol na 4-2 który uwolnił emocje drzemiące w młodzieży z Ostrówka! Cóż to był za wybuch euforii! Radość! Patryk cały mecz dość trudny do upilnowania i to przełożyło się na jego dwa trafienia.
  3. Radek Mędrzycki (Nadbużanka Słopsk) – kat Puchatych! Akcja w ostatnich sekundach przeprowadzona indywidualnie była tylko wisienką na torcie!
  4. Patryk Skrajny (Wyższa Półka) – Patryk przyzwyczaił nas, że jest świetnym zmiennikiem. Rzadko zaczyna mecz w podstawowym składzie. Jednak gdy już wejdzie na murawę to błyszczy! Świetne indywidualne akcje. Ekstra drybling. Dobre wykończenie!
  5. Piotr Włodek (Nadbużanka Słopsk) – zdecydowanie mecz sezonu miał jednego bohatera. Piotr Włodek. Szybko zdobyte dwie bramki. Wykorzystał błędy indywidualne defensywy Puchatków. Skuteczny.
  6. Michał Niemyjski (Team Hangover) – tu przy tym nazwisku tę kandydaturę określimy w prosty sposób – magiczny Majk! Zlatan Ligi Bobra. Tylko fryzura nie ta sealed

Zawodnik kolejki

Piotr Włodek - Nadbużanka Słopsk - bezbłędny, efektywny, efektowny! Świetny mecz Piotrka, który był głównym bohaterem hitu edycji! 

Sponsorzy

Sponsorami nagród w konkursie dla zawodnika kolejki są:

Browar rzemieślniczy Wołomin - partner Ligi BobraGifts for all - prezenty i upominki - partner Ligi BobraKino Helios Wołomin - partner Ligi BobraClub Mokra Bergson
Czytany 61 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 czerwiec 2022 19:33
Więcej w tej kategorii: « TOP6 8 kolejka 1 liga

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS