poniedziałek, 17 październik 2022 20:24

Wyszków FC przerywa złotą passę RP Granit!

Zeszłej niedzieli na boisku w Wyszkowie odbyła się 4. kolejka ligi szóstek w Wyszkowie. Jeśli ktoś obstawił tą kolejkę to już pierwsze spotkanie zniszczyło wszystkie kupony! RP Granit remisuje z drużyną Wyszków FC - ekipie Geskiego wiele nie brakowało, aby mocno skomplikować drużynie “zielonych” poczynania w drodze po tytuł. GS Zabrodziaczek stara się walczyć o pierwsze miejsce, tracąc zaledwie jeden punkt do fotela mistrza. Ekipa Skuszewa notuje drugą porażkę pod rząd, gdzie to oni na starcie byli typowani do tytułu mistrza - brak Krzysztofa Maciaka w składzie mocno daje się we znaki ekipie “pasów”. Pascal cały sezon w kratkę, a pozostałe ekipy spokojnie przyjeżdżają rozegrać swoje spotkania, już wiedzą, że szanse na mistrza przepadły. Po obszerniejszą relację z ostatniej kolejki zapraszamy do tekstu poniżej.

Wyszków FC - RP Granit

Mecz otwierający 4. kolejkę w ramach Wyszkowskiej Ligi Szóstek zapowiadał się na bardzo wyrównane spotkanie. Wyszków FC podejmował RP Granit, obie ekipy mocno zdeterminowane na zwycięstwo stawiły się na boisku. Pierwsza połowa na ogromnym tempie z wieloma akcjami po obu stronach. Wysokie tempo gry w pierwszej połowie nie przełożyło się na równie wysoką skuteczność i kończymy pierwsze 25 minut bezbramkowym remisem. Druga połowa to równie mocna część meczu. Ogrom sytuacji po obu stronach nie został zamieniony choć na jedno trafienie na wagę trzech punktów. Pięćdziesiąt minut spotkania kończymy wynikiem 0:0 co jest pierwszym historycznym wynikiem w naszej lidze!

Pascal FC Widelec - Skuszew

Drugie spotkanie tego dnia to mecz Pascal FC Widelec - Skuszew. Kolejne spotkanie, w którym kibic nie ma chwili na mrugnięcie. Mocne spotkanie otwiera Pascal w 8. minucie. Do raportu wpisuje się Zając Marcin, niestety jest to żółta kartka, nie celne trafienie na bramkę przeciwnika. W 20. minucie doskonałym strzałem z rzutu wolnego bramkę zdobywa Błażej Rejnuś - Skuszew wychodzi na prowadzenie 0:1. W tym spotkaniu ogromną robotę robią rzuty wolne. 22. minuta i rzut wolny na bramkę zamienia Tomasz Jezierski doprowadzając do remisu. Kończymy pierwszą połowę wynikiem 1:1. Druga połowa to równie mocne tempo. Doskonale podanie z obrony od Artura Kiełczykowskiego do Alana Wróbla, który odwrócony plecami do bramki strzałem z powietrza lobuje bramkarza Skuszewa. 2:1 dla Pascala. 41. minuta meczu i doskonały strzał z powietrza Marcina Zająca podnosi wynik na 3:1. Skuszew po tym trafieniu ewidentnie się posypał. Wróbel notuje dwie asysty w 42. i 44. minucie - pierwszą do Czabaja, drugą do Blocha. Pascal FC Widelec 5:1 Skuszew. Na pięć minut do końca spotkania drugie trafienie dla Skuszewa zdobywa Szymon Rudnik. Pascal ponownie udowadnia, że mają mecz pod kontrolą i po szybkiej kontrze i drobnej zabawie pod bramką Czabaj zdobywa bramkę na 6:2. Śmiało można stwierdzić, że w drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Błażej Rejnuś zdobywa bramkę na 6:3, a do końca spotkania zostały dwie minuty. Mimo starań spotkanie kończymy wynikiem 6:3 dla Pascala. Jest to cenne zwycięstwo dla ekipy z osiedla „Widelec”.

FC xD  – FC Ultimatum Wyszków

Trzeci mecz FC xD - FC Ultimatum Wyszków. Sobolewski otwiera wynik spotkania dla FC xD. 60 sekund później Dawid Nasiadko strzałem z powietrza po podaniu z rzutu rożnego przez Kamila Szuleckiego doprowadza do wyrównania. Wiktor Wiśniewski strzałem praktycznie z połowy w „okienko” na 2:1. Wiktor Wiśniewski ponownie z tego samego miejsca i w tym samym stylu zdobywa bramkę na 3:1. W pierwszej połowie obie ekipy notują jeszcze po trafieniu i kończą połowę wynikiem 4:2. W drugiej połowie dalej bardzo dobrze radzi sobie Wiśniewski, który zdobywa hit-tricka w 27. minucie meczu - 5:2. Druga połowa to dalsza kontrola spotkania przez drużynę FC xD, która nie wypuściła zwycięstwa z rąk. Mecz kończymy wynikiem 7:3 dla FC xD.

GS Zabrodziaczek - AM Meble

Ostatnie spotkanie tego dnia to mecz AM Meble - GS Zabrodziaczek. Mecz głównie rozgrywany w środku pola. Pierwszą bramkę otwierająca wynik zdobywa Marcel Wysocki. Po kilku minutach AM Meble zdobywa bramkę wyrównującą - do bramki trafia Daniel Pakieła po asyście Wyszyńskiego. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 1:1. W drugiej części spotkanie na prowadzenie wychodzi drużyna GS Zabrodziaczka. W 45. minucie po podaniu z rzutu wolnego Dawid Kamiński zdobywa bramkę - asysta Karol Paź. Na dwie minuty przed końcem spotkania po podaniu Piotra Włodka, Mateusz Wrzaszczak podnosi wynik spotkania na 3:1. Takim wynikiem kończymy spotkanie. GS Zabrodziaczek notuje cenne zwycięstwo.

Czytany 381 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 październik 2022 19:16