wtorek, 25 październik 2022 19:25

NetServis Dobczyn czy MTS Wyszków?

W ostatniej kolejce wyniki spotkań raczej nikogo nie zdziwiły i faworyci zwyciężyli swoje mecze. W walce o tytuł mistrza liczą się tak naprawdę dwie ekipy. Która z nich sięgnie po upragniony tytuł? Czy porażka ekipy z Dobczyna w pierwszej kolejce z drużyną MTS może zaważyć nad tytułem? Przekonamy się już za niespełna dwa tygodnie, a teraz zapraszamy do zapoznania się z relacją z meczy 7. kolejki II ligi IT4 Polska Liga Bobra.

ZKS Lucynów - WKS Ostrówek

Pierwsze spotkanie w ramach 7. kolejki II ligi IT4 Polska Liga Bobra. Wynik otwiera Bartłomiej Bała w 8. minucie  po stracie obrońcy pewnie pokonuje bramkarza WKSu. Karol Ciach podnosi na 2:0, po tym jak Rafał Kubuj wybija piłkę przed siebie po mocnym strzale zawodnika Lucynowa. Igor Trąbiński zdobywa bramkę kontaktową przed przerwą. Drugą połowę zamykamy wynikiem 2:1. Na boisku widać było mocne problemy po stronie WKS mimo licznych roszad w składzie. Druga połowa w zupełnie innym nastawieniu w wykonaniu WKS. Mocne ataki na bramkę, ofensywne podejście. Błąd obrońcy Lucynowa - wślizg w polu karnym, którego konsekwencją jest rzut karny - zamienił na bramkę Kacper Przybyło - remis 2:2 i na boisku pojawiło się naprawdę wysokie napięcie. Po mocnym strzale Wachowiaka ze środka boiska bramkarz Lucynowa puszcza drugi raz w tym samym stylu bramkę. Ostrówek wychodzi na prowadzenie 2:3 po raz pierwszy w spotkaniu. Błąd obrońcy Lucynowa i na dwie minuty przed końcem meczu Ostrówek wychodzi na dwubramkowe prowadzenie - strzelec bramki Kacper Przybyło. W 50. minucie Franciszek Oleksiak ustala wynik spotkania na 2:5 dla WKS Ostrówek.

MTS Wyszków - Bear Team

W drugim spotkaniu od pierwszych minut mocno nakreśliła się przewaga ekipy z Wyszkowa. W ciągu dziesięciu minut MTS wyszedł na prowadzenie 3:0. Bear Team za sprawą Marcina Pszczółkowskiego nawiązał kontakt doprowadzając do wyniku 3:2. Bramkę do szatni zdobywa Karol Witkowski dla MTS ustalając wynik do przerwy na 4:2. W drugiej połowie mimo wielu prób Bear Team nie wypracował dogodnej sytuacji bramkowej. W 45. minucie Piotr Postek ustala wynik spotkania na 5:2 i MTS Wyszków notuje bardzo ważne trzy punkty.

AKS Elektro  – Netservis Dobczyn

W trzecim spotkaniu jak przystało na drużynę AKS Elektro już od pierwszych minut na boisku panowało bardzo wysokie napięcie. W 3. minucie wynik otwiera Łukasz Więch po przejęciu piłki i notuje się w ligowym raporcie. Końcówka spotkania w bardzo dobrym stylu wykorzystana przez drużynę z Dobczyna. Chłopaki w ciągu dwóch minut obracają wynik spotkania i schodzą na przerwę z wynikiem 1:2 - do bramki trafiają Gregorczyk i Dąbkowski. Druga połowa na równie wysokim tempie. Agresywna gra w obronie drużyny AKS Elektro, której efektem jest rzut karny w 40. minucie zamieniony na bramkę przez Bartka Gorczyńskiego. Bartek po kilku minutach podnosi wynik na 1:4 na drużyny NetServis Dobczyn. W ostatnich minutach bramkę na 4:2 zdobywa Łukasz Jerzak po asyście Adriana Frąckiewicza, lecz to trafienie było bramką na pocieszenie. NetServis Dobczyn kasuje cenne trzy punkty na swoje konto.

Joga Bonito - FC Pepinos

Zmagania w ramach II ligi zamyka nam spotkanie Joga Bonito - FC Pepinos. W 8. minucie po przejęciu piłki Michał Chaciński otwiera wynik trafieniem dla Jogi. Joga bardzo dobrze zaczęła spotkanie, w 12 minucie Mateusz Kowalczyk podnosi wynik na 2:0. Drogę do bramki znajdują również Pepinosy - po indywidualnej akcji Mateusz Wiejak zdobywa bramkę kontaktową. „Ogórki” kontynuują swoją dobrą passę i po strzale Adriana Brodzika doprowadzają do remisu. Pepinos w ostatniej minucie zamieniają rzut rożny na bramkę i schodzą do szatni z jednobramkową przewagą - Joga Bonito 2:3 FC Pepinos. Na początku drugiej połowy Joga doprowadza do remisu po strzale Adriana Poniatowskiego. Nagła zmiana warunków atmosferycznych mocno zmienia obraz spotkania - śliska murawa powoduje większy spokój wśród zawodników i lekkie zwolnienie tempa gry. Joga zdecydowanie lepiej poradziła sobie w drugiej części spotkania - dużym problemem po stronie Pepinos była wąska ławka rezerwowych, która mocno odbiła się na boisku. Doskonale wejście w drugiej połowie Adriana Poniatowskiego, który dwoma bramkami daje zwycięstwo swojej drużynie. Joga Bonito - FC Pepinos 4:3.