piątek, 04 listopad 2022 19:33

Ostatnia niedziela w tym roku!

Ostatnia niedziela przed nami! Tego dnia poznamy mistrzów 21 Edycji Ligi Bobra! W drugiej lidze możliwych scenariuszów jest niewiele. Tylko dwie możliwości. Tylko dwie drużyny. Dobczyn lub Wyszków zdobędzie trofeum. Znacznie więcej emocji będzie nam towarzyszyło w pierwszej lidze. Tu możliwych rozstrzygnięć jest sporo. Nie będziemy ich tutaj analizować. Jedno jest pewne. Sytuacji takiej jak w Lidze Europy, że cztery drużyny miały taką samą liczbę punktów – nie będziemy mieć!

9:00 AKS Elektro - WKS Ostrówek

Brązowy medalista 21 Edycji rozpocznie zmagania w dziewiątej kolejce. Będzie rywalem AKS które do połowy sezonu wydawało się solidnym kandydatem do medalu. Niestety gdzieś w połowie edycji ekipa Kamila Ciaka złapała zadyszki i od kilku tygodni nie potrafi wrócić na odpowiedni tor – czyli wygrywanie! WKS po kiepskim wiosennym sezonie w pierwszej lidze zaczyna łapać wiarę w żagle. Cały sezon rywalizował w pełnym składzie oraz z kolejnymi wzmocnieniami. Najciekawiej z wzmocnień prezentuje się Kacper Przybyło, który rywalizuje z zawodnikiem lidera tabeli – Damianem Gałązka o koronę króla strzelców!

10:00 Iskra Jasienica - JOGA BONITO

Po tygodniowej przerwie wraca do gry Joga. Zobaczymy czy przerwa w grze nie spowodowała utraty koncentracji i dobrej postawy. Przed przerwą ich forma była zwyżkowa. Dla Jogi to może być dość ważne spotkanie bo przy swojej wygranej i dobrych wynikach rywali jest szansa na awans o kilka pozycji w górę. Iskra natomiast po dużej przegranej w zeszłym tygodniu ma możliwość rehabilitacji. Czy z niego skorzysta?

11:00 Bear Team - Netservis Dobczyn

Medalowe aspiracje musi odłożyć na później Bear Team. W ostatnim meczu los ich nie będzie oszczędzał. Przed tygodniem ich formę zweryfikował WKS, w tej kolejce zadanie będzie jeszcze trudniejsze – kandydat do mistrzostwa Netservis. Bear Team może w tym meczu pomóc sobie ale i również MTS Wyszków. Jeśli wygrają z Dobczynem to przy przegranej AKS przeskoczą kilka oczek w górę i finalnie zakończą sezon na czwartej pozycji co nie byłoby złym wynikiem jak na pierwszy sezon po powrocie.

12:00 FC Pepinos - MTS Wyszków

Lider podejmie czerwoną latarnię ligi – FC Pepino. W bezpośrednich starciach tych drużyn jest remis. Po jednej wygranej ma każda z drużyn. Ich ostatnie starcie skończyło się totalną dominacją wyszkowskiej ekipy. Wiosną MTS wygrał 16-1.  W która stronę ten mecz pójdzie? Czy Damian Gałązka podejmie wyzwanie i w ostatnim meczu będzie chciał zaatakować lidera klasyfikacji strzelców – rzutem na taśmę go wyprzedzając?!

Mam nadzieje, że wielkim problemem nie będzie dla pierwszoligowców fakt że ok 13 w trybie pilnym i szybkim wręczymy nagrody zawodnikom drugiej ligi. Chcemy to zoptymalizować do maximum! Stąd tego dnia będziemy bardzo mobilni bo czekają nas aż trzy rozdania nagród w dwóch różnych miejscach. Ok 13 w Tłuszczu. O 16 w Wyszkowie i ok 17:15 ponownie w Tłuszczu! Ale uwierzcie mi. Puchary i medale są tego warte. W mojej ocenie petarda. A mistrzowie poszczególnych lig będą musieli lekko modyfikować swoje meble by to zmieścić!

13:15 Team4Fun - Puchate Wilki

Nie tak ten sezon wyobrażał sobie zespół Puchatków. Bezapelacyjnie sezon najgorszy z ostatnich. Poniżej oczekiwań. W meczu z Team4Fun zagrają o to która z ekip zajmie ostatnie miejsce. Przegrana i remis spowoduje, że mistrz z jesienią 2021 zajmie ostatnie miejsce! Team4Fun ostatnimi meczami dobrze rokuje. Jest skład, są wyniki, są humory! Puchate jak tylko dojadą w podstawowym garniturem to będą bardzo ciężkim rywalem do pokonania.

14:15 Fanatycy - Orlik Zabrodzie

Fanatycy w zeszłym tygodniu swoją przegraną oraz niekorzystnym dla siebie rezultatem meczu Wyższa Półka – Polonez zaprzepaścili możliwość odbioru medalu na koniec tej edycji. Po świetnym początku sezonu, druga jego część było znacznie gorsza. Wspólnie z rywalem z tego dnia już niczym nie ryzykują. Wygrana Orlika spowoduje przesunięcie się w tabeli o oczko wyżej lub dwa przy korzystnym wyniku meczu Kacowników.

15:15 Nauka Jazdy U Sławka - Offside

Po tygodniowej przerwie do gry wraca zdobywca medalu Offside. Medalu zespół z Wołomina jest pewien od tygodnia chodź tydzień temu nie grał. Kolor medalu jest nieznany bo uzależniony od wielu czynników. Mecz z Nauką nie będzie należał do najłatwiejszych. Mimo słabszej końcówki sezonu, Nauka nadal jest groźnym rywalem. Dodatkowo w Offisde pauzować za kartki musi Kozłowski – lider klasyfikacji strzelców. Jakie są możliwości? W tym tygodniu pauzuje Wyższa Półka z która Offside wygrał. Remis padł w meczu z Polonez FC. Po ewentualnym wygranym meczu z Nauką, Offside z świętowaniem musi czekać na rozstrzygnięcie w ostatnim meczu.

16:15 Polonez FC - Team Hangover

Przed zespołem Poloneza były do rozegrania dwa małe finały. Pierwszy przed tygodniem został przegrany. W ta niedziele będzie drugi finał. Paweł Ołów jasno po meczu mi wskazał cel „Co się odwlecze to nie uciecze ?, Wnioski wyciągnięte, głowy dalej wysoko”. Cel jest na wyciągnięcie ręki. Brakuje jednego punktu który w tym meczu jest jak najbardziej do zgarnięcia. Patrząc na historię to na cztery ostatnie spotkanie bilans jest dodatni dla Poloneza 3-1. Ostatnie ich spotkanie – wiosną tego roku zakończyło się wygraną Kacowników pierwszą w historii tych pojedynków. Czy Kacownicy podtrzymają dobrą passę z tego roku?

Czytany 417 razy Ostatnio zmieniany sobota, 05 listopad 2022 19:35