wtorek, 30 maj 2023 18:49

Pascal coraz bliżej tytułu mistrza

W szóstej kolejce PLPN większość spotkań przebiegła według typów kibiców. Pascal z drobnymi problemami pokonuje AM Meble. MTS Wyszków na początku spotkania musiało się pozbierać po tym jak Tantos strzelił dwie bramki, Biali Rycerze pewnie pokonali swoich przeciwników. FC xD uznało wyższość GS Zabrodziaczka, który mocno zbroi się przed nadchodzącym spotkaniem. Najwięcej emocji dostarczyło nam spotkanie Skuszew kontra Wyszków FC. Wszystkie spotkania z tej kolejki można obejrzeć dzięki naszemu VEO klikającTUTAJ. Jeśli ktoś woli klasyczny opis kolejki zapraszamy do tekstu poniżej.

Pascal FC Widelec - AM Meble

Otwarcie 6. kolejki to spotkanie Pascal FC Widelec i AM Meble. Obie ekipy pojawiły się w dość okrojonym składzie. AM Meble bez swojego kluczowego zawodnika Jarka Wyszyńskiego w tym spotkaniu od początku nie było faworytem. Pascal pojawił się ze swoimi liderami i to właśnie oni w duecie w 18 minucie otworzyli wynik spotkania - Czabaj trafia do bramki po podaniu Damętko. Pierwszą połowę zamknęliśmy wynikiem 1:0. W drugiej połowie Marcin Bloch podnosi wynik spotkania na 2:0 zapewniając więcej spokoju swojej drużynie. W 46. minucie do bramki trafia ponownie Marcin Bloch zapewniając drużynie Pascala cenne trzy punkty. Pascal FC Widelec wygrywa 3:0.

FC Tantos - MTS Wyszków

W drugim spotkaniu MTS Wyszków podejmuje FC Tantos. Po blamażu z zeszłego tygodnia Tantos wyszło na to spotkanie z zupełnie innym nastawieniem. Niestety ponowny problem ze składem dał o sobie znać w późniejszym czasie. Ku zdziwieniu zebranym kibicom to właśnie FC Tantos otworzył wynik spotkania po bramce Kamila Kani. Do remisu doprowadził Marcin Romanowski i gdy MTS myślał, że już rozpoczęli strzelanie Tantos ponownie umieścił piłkę w siatce Brodawki. Tak jak wspominaliśmy problemy ze zmianami w Tantosach dały o sobie znać i MTS dołożyło jeszcze do przerwy trzy trafienia schodząc na przerwę z wynikiem 4:2. W drugiej połowie MTS nie popełnił ponownie tego samego błędu i to oni otworzyli wynik. W końcówce spotkania chłopaki z Wyszkowa dołożyli dwie bramki i zamknęli spotkanie wynikiem 7:2.

Biali Rycerze  – WszyscyDoLaski

W spotkaniu numer trzy na ligowym boisku zmierzyły się drużyny Biali Rycerze kontra WszyscyDoLaski. Niestety ponownie nie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu zawodników z Małkini. Panowie ponownie pojawili się bardzo wąskim składem z problemami na boisku i przyjęli kolejną dwucyfrówkę. Bardzo dobre spotkanie tego dnia rozegrał Szymon Salwin, który trafił do bramki przeciwnika cztery razy. Widać, że powrót Szymona na ligowe boisko mocno dodał sił ekipie Białych Rycerzy i chłopaki chcą jeszcze powalczyć o lepsze miejsce w ligowej tabeli. Nadchodzące spotkania będą prawdziwą weryfikacją ich umiejętności. Jeśli chodzi o ekipę WszyscyDoLaski, chłopaki ponownie borykają się z brakami kadrowymi. Trzeba liczyć, że jeśli spotkamy się w przyszłym sezonie na wyszkowskim orliku takich problemów już nie będą mieli i postawią większy opór zawodnikom z naszej ligi.>

FC xD - GS Zabrodziaczek

Kamiński otwiera wynik. Na 2:0 podniósł Piotr Włodek. FC xD udało się zdobyć bramkę kontaktową po strzale Jakuba Wiśniewskiego w 17. minucie. Wynik do przerwy ustalił Karol Paź strzałem sprzed pola karnego na 3:1. Po przerwie pierwsza do bramki trafiła drużyna GS Zabrodziaczek. W dalszej części spotkanie Zabrodziaczek nie wypuścił zwycięstwa ze swoich rąk i pewnie dowieźli zwycięstwo i trzy punkty wynikiem 6:1..>

Skuszew - Wyszków FC

No i na koniec kolejki mieliśmy prawdziwy crème de la crème, truskawka na torcie. Spotkanie na które zebrali się licznie kibice naszej ligi oraz przyjechali przedstawiciele drużyn z naszych lig. Skuszew mierzył się z drużyną Wyszków FC. To spotkanie mogło dość mocno zadecydować o końcowym układzie tabeli. Wyszków FC do tej pory mierzył się o mistrza bezpośrednio z drużyną Pascala. Jedni i drudzy liczyli na potknięcie swojego przeciwnika. Tym razem wpadkę zaliczyła drużyna Wyszków FC. Po bardzo dobrym spotkaniu i walce do ostatniej minuty zawodnicy z Wyszkowa przegrali swoje spotkanie wynikiem 0:3. Skuszew postawił ogromny opór i pokazał, że oni też mają coś do powiedzenia w tej lidze. Na ogromne gratulacje zasługuje Szymon Rudnik, który w tym spotkaniu dość nietypowo stał w szeregach obrony i widać było po jego grze, że wspiął się na swoje szczyty umiejętności. Skuszew tą wygraną dość mocno komplikuje drużynie Sebastiana Geskiego drogę po tytuł mistrza i Panowie muszą oglądać się na to co teraz zrobi Pascal, a z tego co można sprawdzić na naszej stronie terminarz zdecydowanie stoi po stronie drużyny Damętki i Czabaja.

Czytany 425 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 maj 2023 19:46