AKTUALNOŚCI

czwartek, 30 maj 2024 08:42

Drużyna kolejki - PLPN 6 kolejka

Napisał

Cztery nazwiska inne niż przed tygodniem! Trzech panów z tego zestawienia utrzymało formę i drugi tydzień z rzędu lądują w drużynie tygodnia. Rzadki widok. Do Patryka Borkowskiego, który trzykrotnie już lądował w zestawieniu dołączył Darek, Nico i Sebastian! 

  1. BR: Kamil Przbysz (Pascal FC Widelec) - Kamil uratował kilka razy drużynę przed stratą bramki, pewnie interweniował w groźnych sytuacjach.
  2. Marcin Rosiński (Pascal FC Widelec) - Świetny występ Marcina, solidna gra w obronie oraz podłączanie się do ofensywnych akcji drużyny poskutkowała asystą oraz bramką.
  3. Krystian Skoczeń (MTS Wyszków) - Krystian zanotował dobry występ dla swojej drużyny, ale najważniejsza była bramka zdobyta przez niego w końcówce spotkania dająca jakże ważny remis.
  4. Sebastian Geski (Wyszków FC) - Sebastian ląduje w TOP 7 za bardzo dobry występ, zanotował w tym spotkaniu bramkę oraz trzy asysty przy golach Patryka..
  5. Szymon Salwin (Biali Rycerze) -  Szymon kolejny raz udowodnił, że jest motorem napędowym drużyny i często to właśnie większość akcji jest opierana na jego grze.
  6. Patryk Czajka (Wyszków FC) - Solidny występ Patryka, klasyczny hat-trick na otwarcie drugiej połowy dał mu zdecydowane miejsce w TOP 7.
  7. Nico Wouters (Snow Kids) - Kolejny bardzo dobry występ Nico w tym sezonie, zdobyty hat-trick.

MVP

Patryk Czajka (Wyszków FC) Napastnik - W tak kluczowym spotkaniu sezonu Patryk zanotował bardzo solidny występ, trzy trafienia do bramki, które można śmiało stwierdzić ustawiły wynik spotkania i podcięły skrzydła przeciwnikowi i chęci do walki.

Sponsorem w konkursie dla zawodnika kolejki jest

 Sklep HE Technik oficjalny dystrybutor marki MILWAUKEE
Czytany 116 razy Ostatnio zmieniany piątek, 31 maj 2024 06:19

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najnowsze

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS
Właścicielem marki Liga Bobra jest FranMari Group