środa, 05 czerwiec 2024 13:19

Snow Kids dalej w gazie!

W miniony weekend w Wyszkowie odbyła się 7. kolejka ligi amatorskiej PLPN. Drużyny walczyły na pełnych obrotach, starając się zdobyć cenne punkty i umocnić swoją pozycję w tabeli. Zapraszamy do relacji z tego piłkarskiego widowiska, które dostarczyło wielu sportowych wrażeń i potwierdziło, że liga amatorska w Wyszkowie wciąż trzyma wysoki poziom.

Snow Kids - Skuszew

W meczu Skuszew kontra Snow Kids drużyna Skuszew definitywnie pogrzebała swoje szanse na mistrzostwo ligi. Snow Kids, z mega dobrze dysponowanymi zawodnikami w ofensywie, pewnie pokonały przeciwnika wynikiem 7:1, pozostając na ostatniej prostej w rywalizacji o tytuł mistrza w swoim debiutanckim sezonie.

Już w 2. minucie meczu Snow Kids wyszli na prowadzenie dzięki bramce Nico Woutersa, co ustawiło przebieg pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 3:0. Po przerwie Snow Kids kontynuowali swoją dominację, szybko otwierając wynik kilkanaście sekund po gwizdku. Nico Wouters, będący ewidentnie w gazie, był kluczowym zawodnikiem tego spotkania.

Honorowe trafienie dla Skuszewa zanotował Szymon Rudnik, ale na uwagę zasługuje przede wszystkim postawa bramkarza Skuszewa, Wojciecha Kuski. Mimo wyniku 7:1, Kuska zaprezentował się znakomicie, wykonując wiele świetnych interwencji, które uchroniły jego zespół przed jeszcze większą porażką. Jego wysiłek i umiejętności bramkarskie sprawiły, że Skuszew uniknęło wyniku dwucyfrowego.

FC xD - Cienkie Bolki

W spotkaniu Cienkie Bolki kontra FC xD obie drużyny, które w tym sezonie borykają się z problemami i znajdują się w dolnej części tabeli, miały szansę na poprawienie swojej sytuacji. Górą w tym starciu była ekipa FC xD, która pewnie pokonała rywala wynikiem 5:1.

Bardzo dobry występ zanotował Jakub Sejbuk, który wyróżniał się na tle swoich kolegów z drużyny, często będąc motorem napędowym zespołu. Jego zaangażowanie i umiejętności przyczyniły się do zdobycia cennych punktów dla FC xD.

Do przerwy wynik brzmiał 2:0 na korzyść FC xD, a w drugiej połowie drużyna kontynuowała swoją dominację, dokładając kolejne trzy bramki. Honorowe trafienie dla Cienkich Bolków zanotował Paweł Toniakiewicz, ale nie wystarczyło to, aby odmienić losy spotkania.

Końcowy wynik 5:1 dla FC xD odzwierciedla ich lepszą dyspozycję w tym meczu oraz problemy, z którymi wciąż borykają się Cienkie Bolki w obecnym sezonie.

Pascal FC Widelec  – Wyszków FC

Spotkanie Pascal FC Widelec kontra Wyszków FC prawdopodobnie przekreśliło myśli o tytule dla drużyny Wyszków FC. W jednym z dwóch kluczowych spotkań, mających duże znaczenie dla układu tabeli, drużyna WFC przyjechała z bardzo okrojonym składem, co skutkowało sromotną porażką wynikiem 6:0.

Brak argumentów w ataku ekipy Sebastiana Geskiego był wyraźnie widoczny. Zawodnicy Wyszków FC mieli problemy z wykończeniem akcji, co uniemożliwiło im nawiązanie walki z dobrze zorganizowanym Pascal FC Widelec.

To spotkanie, jak i nadchodzące mecze, będą prawdziwą weryfikacją, czy w tym sezonie tytuł mistrza ligi rzeczywiście należy się ekipie Wyszków FC. Na razie muszą oni zmierzyć się z konsekwencjami tej porażki i skupić na poprawie swojej gry, aby utrzymać się w walce o najwyższe laury.

GS Zabrodziaczek - Biali Rycerze

W meczu GS Zabrodziaczek kontra Biali Rycerze, drużyna GS Zabrodziaczek ponownie miała trudności z trafieniem do bramki przeciwnika w pierwszej połowie. Skromna zaliczka 1:0 po pierwszych 25 minutach to już tradycja w tym sezonie dla tej ekipy.

Na szczęście, w drugiej połowie napastnik GS Zabrodziaczek odpalił i szybko podniósł wynik spotkania na 3:0. Do tego dorobku kolejne trafienie dołożył Krzysztof Michalik. Jedyna honorowa bramka dla Białych Rycerzy została zdobyta przez Szymona Salwina w końcówce spotkania, ustalając wynik na 4:1 dla drużyny GS Zabrodziaczek.

Dzięki temu zwycięstwu GS Zabrodziaczek umocnili swoją pozycję w tabeli, pokazując, że potrafią skutecznie zdominować rywali, zwłaszcza w drugiej połowie meczu.

AM Meble - MTS Wyszków

Ostatnie spotkanie 7. kolejki PLPN to mecz AM Meble kontra MTS Wyszków, które można krótko podsumować jako ciąg dalszy komplikacji dla drużyny MTS Wyszków. AM Meble w tym sezonie notuje bardzo dobre występy i widać, że chłopaki powoli dobijają się do ligowego pudła.

W pierwszej połowie wynik był dość skromny, 1:0, co jest zgodne z trendem większości spotkań tej kolejki. Jednak w drugiej części meczu AM Meble odpaliło i dorzuciło cztery bramki. Bardzo dobry występ zanotował młody zawodnik ekipy AM Meble, Adam Świętoń, który wyróżniał się na boisku.

Honorowe trafienie dla MTS Wyszków zdobył Marcin Romanowski, ale nie zmieniło to obrazu meczu. Wynik końcowy spotkania to 5:1 dla AM Meble, co umacnia ich pozycję i pokazuje, że są realnymi kandydatami do ligowego podium.

Czytany 281 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 czerwiec 2024 15:15