AKTUALNOŚCI

czwartek, 06 czerwiec 2024 12:35

Szóstka kolejki - 3 liga - 7 kolejka

Napisał

Podobnie jak do pierwszej ligi. W zestawieniu połowa ludzi wystąpiła już raz w szóstce kolejki oraz trzech debiutantów - Łukasz, Wojtek i Rafał! 

  1. BR: Kamil Pasik (FC Mrozy) – Zielona Furia mimo, że przegrała to bardzo dużo okazji bramkowych sobie stworzyła. Mecz był otwarty co obfitowało w sporą liczbę goli. Tylko cztery puścił Kamil. Poza tym bardzo dużo interwencji i wyciągnięcia wyniku meczu na korzyść ekipy FC Mrozy.
  2. Łukasz Więch (Zielona Furia) – bardzo trudne zadanie miał Łukasz. Upilnować zawodników FC Mrozy nie jest łatwo. Za plecami w bramce z przymusu bronił Marek Piekut. Dzięki licznym interwencjom Łukasza, wynik ostateczny nie był bardzo wysoki!
  3. Wojciech Kaska (TWWD United) – tu pewnie powinna pojawić się cały skład TWWD łącznie z bramkarzem. Wyróżniam Wojtka który łączył zadania defensywne z ofensywnymi. Zawsze na posterunku w trudnych momentach.
  4. Krzysztof Zych (Old Stars Team) – nie wyobrażam sobie zestawienia kolejki bez króla tej kolejki. Krzysiek z sześcioma trafieniami w meczu z FC Pepinos wskoczył na lidera klasyfikacji strzelców i sprzątnął tytuł Damianowi!
  5. Rafał Kudrzycki (Black Horses) – sporo sił i nerwów kosztował ten mecz Rafała. W odpowiednim momencie „zaskoczyło” i poszło z górki. Efekt: gol i dwie asysty.
  6. Norbert Szczotka (KS ProBram24 II) – obserwując Norberta od momentu zastąpienia Kowalczyka, mam wrażenie że odżył, nabrał pewności, jest skuteczny i efektowny w akcjach. Wyraźny progres.

Partnerem szóstki kolejki jest:

 Sklep HE Technik oficjalny dystrybutor marki MILWAUKEE  Browar rzemieślniczy Wołomin - partner Ligi Bobra  
Czytany 109 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 06 czerwiec 2024 13:07
Więcej w tej kategorii: « Szóstka kolejki - 3 liga - 6 kolejka

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najnowsze

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS
Właścicielem marki Liga Bobra jest FranMari Group