AKTUALNOŚCI

czwartek, 13 czerwiec 2024 20:20

Drużyna kolejki - PLPN 8 kolejka

Napisał

Trzech debiutantów w przedostatniej kolejce PLPN wskoczyło do zestawienia drużyny tygodnia. Sa nimi Damian, Kryspin i Przemek. Pozostała czwórka drugi raz w zestawieniu. 

  1. BR: Damian Wilczyński (FC xD) - Damian w tym spotkaniu stawał na głowie starając się obronić swój zespół przed porażką. Gdyby cały zespół prezentował się jak Damian to FC xD śmiało walczyłoby teraz o mistrza.
  2. Michał Zawisza (GS Zabrodziaczek) - Michał ponownie rozegrał bardzo dobre spotkanie, świetnie zagrał w defensywie, ale również bardzo dobrze odnalazł się pod bramką przeciwnika.
  3. Szymon Laskowski (Snow Kids) - Świetny występ Szymona w defensywie, bardzo skutecznie utrudniał grę przeciwnikowi dając spokój z tyłu swojej ekipie.
  4. Maciej Czabaj (Snow Kids) - Doskonała gra w środku pola przyczyniła się dość mocno do sukcesu w tym spotkaniu. Maciek zaczynał w obronie, ale widać, najlepiej czuje się w środku kreując sytuacje bramkowe.
  5. Przemysław Borkowskie (Skuszew) - Bardzo dobry występ w ofensywie Przemka, zdobyty hat-trick, który zbudował drużynę i zmotywował do zwycięstwa.
  6. Kryspin Kisiel (Cienkie Bolki) - Kryspin zagrał bardzo dobry mecz, ustrzelił hat-tricka i dzięki jego postawie drużyna była o krok od sprawienia niespodzianki.
  7. Konrad Kanon (Pascal FC Widelec) - Konrad ponownie ląduje w TOP 7, dwie bramki, ale z tyłu głowy warto mieć to, że Karol zabrał mu hat-tricka z linii bramkowej.

MVP

Damian Wilczyński (FC xD) Bramkarz - Doskonałe zawody w wykonaniu Damiana. Świetne parady bramkarskie, wybroniony ogrom sytuacji. Taką postawą Damian mega zasłużył na MVP tej kolejki.

Sponsorem w konkursie dla zawodnika kolejki jest

 Sklep HE Technik oficjalny dystrybutor marki MILWAUKEE
Czytany 81 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najnowsze

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS
Właścicielem marki Liga Bobra jest FranMari Group