AKTUALNOŚCI

czwartek, 20 czerwiec 2024 07:47

Drużyna kolejki - PLPN 9 kolejka

Napisał

Patryk wyrównał ilość nominacji w drużynie kolejki z Nico. Co może dziwić w tym tygodniu to fakt, że nie ma w niej przedstawiciela mistrza PLPN! Debiutantów jest kilku w zestawieniu m.in. reprezentant Polski Bartosz. Prócz niego pierwszy raz w zestawieniu Dawid i Patryk! 

  1. BR: Bartosz Kaput (GS Zabrodziaczek) - Bartosz zaprezentował w tym spotkaniu poziom rodem z kadry, podłączał się do wyprowadzania akcji w defensywie, skutecznie bronił dostępu do bramki. Świetny występ.
  2. Michał Zawisza (GS Zabrodziaczek) - Michał tym występem przekreślił marzenia o idealnym sezonie drużyny Snow Kids, dwie bramki na wagę cennych punktów.
  3. Dawid Deptuła (MTS Wyszków) - Zawodnicy nie pojawiają się w tym sezonie zbyt często w TOP 7 z drużyny MTS, a na pewno nie zawodnik z obrony. Tym razem bardzo dobry występ Dawida zapewnił mu to miejsce i jeśli koledzy brali by przykład z jego postawy udałoby się na pewno zagrać lepiej ten sezon.
  4. Patryk Śleszyński (AM Meble) - Za to spotkanie patryk obowiązkowo ląduje w TOP 7. Hat-trick, który dość mocno rozpędził drużynę AM Meble w drodze po zwycięstwo w ostatnim spotkaniu sezonu.
  5. Przemysław Borkowskie (Skuszew) - Bardzo dobre zawody w wykonaniu Przemka, zanotował 4 bramki, ale wypracował kolejne trafienia dla swojego brata i zdecydowanie świetnie się pokazał w przebiegu całego spotkania.
  6. Patryk Borkowski (Skuszew) - Świetny występ Patryka, 5 bramek dość mocno podkręca statystyki na koniec sezonu.
  7. Konrad Kanon (Pascal FC Widelec) - Konrad dość mocno rozgościł się w tym sezonie w zestawieniu TOP 7, bardzo dobrze prezentuje się względem ligi, notuje w tej kolejce dwie bramki.

MVP

Michał Zawisza (GS Zabrodziaczek) Pomocnik - Mega zasłużony tytuł MVP w tej kolejce, Michał wypracował dwie bramki dla swojego zespołu, które nie tylko dały zwycięstwo, ale również przerwały idealny sezon ekipy Snow Kids, dzięki niemu dalej nie mamy ekipy w lidze z kompletem punktów na koniec sezonu.

Sponsorem w konkursie dla zawodnika kolejki jest

 Sklep HE Technik oficjalny dystrybutor marki MILWAUKEE
Czytany 80 razy
Więcej w tej kategorii: « Drużyna kolejki - PLPN 8 kolejka

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najnowsze

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS
Właścicielem marki Liga Bobra jest FranMari Group