Relacje z 2 Ligi - 7 kolejka Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Relacje z 2 ligi - 7 kolejkiRKS Równe 1:2 (0:0) TWWD United

Trzeba przyznać, że mimo małej ilości bramek, jakie padły w tym spotkaniu, to oglądało się go przyjemnie. Szybkie akcje po obu stronach. Dużo sytuacji strzeleckich. W tym wyrównanym spotkaniu, działo się sporo. Pierwsza połowa nie przyniosła żadnej z drużyn upragnionej bramki. Przełomowe dla losów meczu, okazały się piąta i szósta minuta po przerwie. Wtedy to Rafał Rolek, dwukrotnie znalazł sposób by pokonać bramkarza rywali. RKS dzielnie walczył do końca. Starczyło to jedynie na zdobycie gola honorowego. Autorem był Paweł Andrasik.

No Name 6:0 (1:0) Znajomi Sędziego

Zadziwiająco jednostronny mecz. Ekipa "bezimiennych" dzieliła i rządziła. Ich przeciwnicy nie byli w stanie nawiązać rywalizacji. Podejmowali próby, lecz zbyt wielkiej krzywdy one wiceliderom ligowej tabeli nie zrobiły. Bramki zdobywali: Michał Arbaszewski, Bartek Błachno, Mariusz Augustynik, Mariusz Księżak oraz Mateusz Mościcki, który dwukrotnie pokonał Łukasza Pawełasa.

Avanti 2:3 (2:1) FC Format

Uwaga! Nadchodzi młodzież. W młodości siła. Format zaskakuje, chyba nawet samych siebie. Ten mecz to kolejny dowód na to że grać trzeba do końca a wtedy wiara w sukces i umiejętności mogą dać korzystne rozstrzygnięcie. Niemal przez całe spotkanie lepiej prezentowali się Avanti. Prowadzili 2:1 po dwóch bramkach Andrzeja Michalskiego. Gola dla Formatu zdobył Marcin Perzanowski. Ostatnie kilka minut meczu to szalony pościg młodzieży za dobrym dla nich wynikiem. Udało im się, dzięki golom Pawła Mikulskiego i Marcina Perkowskiego. Pokonać Avanti nie jest łatwo. Format jednak tego dokonał. Trzeba przyznać że to dosyć niespodziewany rezultat. Brawo!

FC Krusze 7:3 (5:0) Torpedo Tłuszcz

Przed tygodniem Krusze napsuło sporo krwi Zofininowi. Zabrakło naprawdę niewiele. Tym razem byli już w prawdziwym gazie. Chłopaki z Torpedo nie mieli wiele do powiedzenia, kiedy Krusze wbijało im kolejne gole. Po dwóch bramkach Piotrka Jachacego i golach Mariusza Budka, Adama Anaszewskiego oraz Patryka Pieńczuka, było 5:0. A w perspektywie jeszcze druga połowa. Po przerwie nieco lepiej zagrało Torpedo. Efektem tego były trzy trafienia na ich koncie. Dokonali tego Marcin Jędrasik, Tomek Boguszewski oraz Maciek Krysik. Krusze zdobyło tylko dwie bramki, po celnych strzałach Mariusza Pieńczuka i Patryka Pieńczuka ustalono wynik tego spotkania.

FC Albatros 1:3 (0:3) Nankatsu

O tym meczu zbyt dużo nie ma cos się rozpisywać… może jedynie tyle, że się odbył? Mecz nudny, bez polotu i zgrania, dość ciężki dla oka. O wyniki w tym meczu według mnie zadecydowała szczęście jednej z drużyn. Pierwsza połowa ustawiła zespół Nankatsu w komfortowej sytuacji, po wbiciu dwóch bramek przez Tomka Karolak i Pawła Jusińskiego oraz trafieniu samobójczym było 3-0 dla „zielonych”. Albatrosi w drugiej połowie już niestety „bili głową w mur” a raczej w bramkarza Nankastu. Nie potrafili odrobić strat z pierwszej połowy spotkania i zanotowali porażkę na swoim koncie… Honorowe trafienie jak się okazało w końcowym rozrachunku, strzelił słynny „Zasilacz” – Przemysław Południkiewicz. Na pierwsze zwycięstwo Albatrosa w tej rundzie niestety będziemy musieli jeszcze poczekać… Jako jedyna drużyna tej jesieni

FC Hornets Zofinin 1:3 (0:1) Wołomin Słoneczna

Hit 7 kolejki w 2 lidze Ligi Bobra to niewątpliwie potyczka dotychczasowego wicelidera z liderem rozgrywek. Tego dnia jednak to spadkowicz - Wołomin Słoneczna pokazał charakter i zainkasował 3 punkty. Szybko uzyskana bramka pozwoliła kontrolować mecz i grać z kontrataków, które przyniosły kolejne dwie bramki. Na pochwały zasługuje niezawodny od kilku kolejek Krystian Szóstak z wygranej drużyny, który po "profesorsku" dogrywał futbolówkę do swoich partnerów. Dwie bramki tego dnia zdobył Damian Król oraz jedną Wojciech Dobrowolski. Honorowe trafienie dla ekipy z Zofinina zdobył Radosław Orzechowski

Czytany 1761 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2013 20:13
Więcej w tej kategorii: Relacje z 12 kolejki - MIX »