Poniżej relacje z serii "okiem ligowca". Niestety do dnia dzisiejszego dostaliśmy tylko kilka relacji.... Czekamy na kolejne!!

09:00   Torpedo Tłuszcz-FC Albatros 1:6 (1:1)
10:00   Diagkompcar Wołomin Słoneczna-Avanti 4:4 (1:3)
11:00   NANKATSU-NO NAME 3:5 (2:2)
12:00   FC Format-RKS Równe 10:3 (6:2)
Okiem FC Format:
Do meczu z Równym podeszliśmy z pewną obawą. Po pierwsze że to ekipa nieobliczalna, po drugie że graliśmy jednym składem. Jednak mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Pierwsza akcja - pierwsza bramka. Nie cieszyliśmy się długo, Równe szybko odpowiedziało bramką doprowadzając do remisu. Przez kilka następnych minut żadnej ekipie nie udało się strzelić bramki. Jednak to my odblokowaliśmy się pierwsi. Kilka akcji kilka błędów bramkarza RKS-u i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6-2 dla nas. Po przerwie Równe przycisnęło my skupiliśmy się na obronie i na kontrach. Przyniosło to efekt strzelonych kolejnych 4 bramek. Równe odpowiedziało tylko jedną. Dla nas bramki strzelili: Nadaj - 4, Mikul i Marcin - 2, Gzzzy - 1 i jeden prezent od przeciwnika. wynik końcowy 10 - 3 dla Formatu. Równemu życzymy powodzenia.
13:00   Znajomi Sędziego-TWWD United 3:4 (1:3)
14:00   MediaTRY-GS Zabrodziaczek 1:15 (0:2)
Okiem GS Zabrodziaczek:
W 6 kolejce Ligi Bobra, GS Zabrodziaczek miał za rywala outsidera I ligi - drużynę MediaTry. Jak można się było spodziewać spotkanie toczyło się do jednej bramki. Zabrodziaczek w tym meczu nie mógł skorzystać z żadnego z trzech bramkarzy, dlatego też w bramce stanął Marcin Paź. Brak bramkarza był praktycznie niezauważalny, gdyż w całym meczu MediaTry dosłownie kilka razy zagroziło bramce Zabrodziaczka (raz skutecznie). Do przerwy bardzo skromnie (2:0) prowadził Zabrodziaczek (bramki Dawid Skwara, Patryk Babańczyk). W drugiej połowie nasza drużyna szybko się rozkręciła i w odstępie kilku minut wyszła na prowadzenie 5:0 (3 bramki Karola Paź po 3 asystach P. Babańczyka). W tym momencie, można było uznać mecz za zakończony, a dalszą jego część za egzekucję drużyny MediaTry, która w tym meczu grała bez piłkarzy rezerwowych. Końcowy wynik 15:1. Bramki dla Zabrodziaczka: Dawid Skwara (4), Patryk Babańczyk (4), Karol Paź (4), Mateusz Stańczak (2), Dominik Laskowski.
15:00   All Stars Jasienica-Victoria Ostrówek 4:1 (1:0)
16:00   Bad Boys Ostrówek-PLAY4FUN 4:7 (0:2)
17:00   FC TU-TU-KRÓLEWSCY 4:5 (0:4)
Do tego meczu przystępowaliśmy raczej spokojni, gdyż po wygranej 11:6 z jesieni byliśmy faworytem. Z powodu upału nie forsowaliśmy tempa od początku, cierpliwie czekając na okazje bramkowe jednocześnie nie dając poszaleć rywalom na naszej połówce. Wreszcie strzelamy dość szczęśliwie pierwszą bramkę po rykoszecie. Gol nam dodał więcej pewności, która przyniosła nam do przerwy jeszcze 3 trafienia. Drugą część rozpoczynamy, z powodu 4-bramkowej przewagi, bardzo spokojnie i chyba aż za bardzo, bo przeciwnik zaskoczył strzałem z dystansu i trafił po raz pierwszy. Jednak my odpowiedzieliśmy 5 golem i było 5:1. Wtedy trochę załamała się gra w obronie, przez co TUTU doprowadzili do stanu 4:5 i do końca walczyli o remis. Jednak nie daliśmy sobie wbić piątej bramki i jak często w naszym przypadku, po lekkiej nerwówce w końcówce spotkania, zdobyliśmy kolejne 3 oczka. Do bramki "Tutków" trafili: D. Wawryło x3 oraz M. Rybak i B. Matejak.
18:00   GS ZABRODZIE-PSB MAR-ZET 3:5 (1:2)
19:00   Balcerak Skład-Wolni Strzelcy 9:2 (5:1)
Okiem Balcerak Skład:
Cóż pisać o meczu, który wygrywa się 9:2.Cieszy wygrana, gorzej ze stylem. Zwycięzców się nie sądzi, ale mecz był słaby w naszym wykonaniu. Ale tak się gra jak na to pozwala przeciwnik. A ten pozwalał nam na wiele. Cały mecz mieliśmy olbrzymią przewagę i tylko niesamowitej wręcz indolencji strzałowej naszych zawodników/m.in. nie wykorzystany rzut karny/ przeciwnicy zawdzięczają to, że nie przegrali znacznie wyżej. Co więcej mieli swoje szanse po kontrach ,które wyprowadzali. I tylko dzięki świetnej grze Maćka Denocha/na przedpolu i poza polem karnym/zawdzięczamy to.że nie straciliśmy więcej bramek. Statystyka meczu: BSK-Wolni Strzelcy 9:2 do przerwy 6:2. Bramki dla BSK zdobyli: Mateusz Królikowski, Robert Przybysz, Przemek Balcerak po dwie, Tomek Balcerak, Mariusz Żelazowski Dominik Balcerak po jednej.
Okiem Wolnych Strzelców:
Kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu… tak to już w życiu bywa?  Warto przypomnieć, że BSK to trzykrotny triumfator rozgrywek LB. Gratulujemy im wygranej i liczmy, że już w następnym meczu będziemy mogli cieszyć się z 3 punktów!

Czytany 2008 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2013 20:13
Więcej w tej kategorii: Okiem ligowca - 5 kolejka obie ligi »