piątek, 23 maj 2014 01:15

Relacje z 6 kolejki 1 i 2 ligi w Tłuszczu Wyróżniony

Relacje z 6 kolejki Relacje z 6 kolejki

1 liga Club Mokra GS Zabrodzie (4:0) 7:0 FC Format godz. 9. 00

Inauguracja 14 kolejki przebiegała pod dyktando ekipy z Zabrodzia. Grali swoje, nie pozwalając rywalom na rozwinięcie skrzydeł. Na przestrzeni całego spotkania byli zdecydowanie lepsi. Sądzę że te siedem strzelonych bramek , to najniższy wymiar kary, jaki mogli by zastosować wobec oponentów. Gole zdobywali; Sebastian Nadaj- 3, Damian Giza, Marcin Perzanowski, Grzegorz Szymański i Łukasz Banaszek po 1.

Balcerak Skład (4:3) 5:6 FC Tu-Tu godz. 10. 00

W kolejnym spotkaniu doszło do niespodzianki. Tak trzeba nazwać wygraną "tutków" (mimo wszystko). Wygrali jednak zasłużenie i nie było w tym żadnego przypadku. W ekipie Balceraków brakowało kilku podstawowych zawodników. Być może to miało wpływ na ich postawę i brak skuteczności w tym meczu. Nie mniej jednak, bez względu na wszystko FC Tu-Tu zasłużyli na te trzy punkty. Dla BSK gole zdobywali Mateusz Królikowski-3 oraz Kamil Grzybowski i Tomek Balcerak. Dla zwycięskiej ekipy trafiali; Marcin Sędziak i Piotrek Winiarczyk po 2, Przemek Bereda i Łukasz Gajcy po 1.

GS Zabrodziaczek (1:1) 1:3 KATI Kominki All Stars Jasienica godz. 14. 00

Mecz "na szczycie" dostarczył nam wszystkim spodziewanych emocji. Rezultat tego pojedynku sprawił że na ostateczne rozstrzygnięcia w 1 lidze poczekamy do ostatniej kolejki. Wszyscy którzy lubią analizować podobne sytuacje wiedzą ile scenariuszy jest możliwych odnośnie mistrzowskiego tytułu. Tak więc w najbliższą niedzielę będzie mega ciekawie a oczy wszystkich kibiców i sympatyków Ligi Bobra będą zwrócone na mecze trzech zainteresowanych "majstrem" drużyn. Smaczku dodaje fakt że dwie z nich skonfrontują się w bezpośrednim pojedynku. Wracając do wydarzeń z 18 maja. Przez niemal całe spotkanie zanosiło się na podział punktów. Pierwszą bramkę zdobył Krzysiek Król z rzutu karnego. Wyrównał w 16 minucie Karol Paź . O losach meczu zdecydowały ostanie minuty. W których bramki dające trzy punkty ekipie z Jasienicy zdobyli Konrad Kupiec oraz Czarek Babańczyk.

2 Liga

RKS Równe (1:0) 5:2 Torpedo Tłuszcz godz. 11. 00

Zwycięstwo RKS-owi nie przyszło łatwo. Torpedo mimo krótkiej ławki dzielnie stawiali czoła drużynie z Równego. Dopiero w końcówce spotkania, udało im się osiągnąć przewagę, co przyniosło oczekiwane skutki. Ale po kolei. W 16 minucie Mateusz Kotkowski 1:0 dla RKS. 27 min. 1:1- Szymon Gotowiec. W 38 min. 2:1 dla Torpedo- Szymon Gotowiec. 40 min. 2:2- Karol Kalinowski, 43 min. 3:2 Rafał Januszewski, 46 min. 4:2 a dwie minuty później 5:2, oba gole autorstwa Kuby Beredy.

FC Albatros (1:0) 2:1 Bad Boys Ostrówek godz. 12. 00

Mecz o trzecią lokatę w ligowej tabeli, na swoją korzyść rozstrzygnęły " nadmorskie ptaki". Nie było to porywające widowisko. Drużyna z Ostrówka utraciła miejsce na pudle na rzecz Albatrosów. Lepsi o to jedno trafienie, mogli po ostatnim gwizdku sędziego unieść ręce w geście zwycięstwa. Dla Bad Boys trafił Konrad Bulik. Natomiast dla Albatrosów gole zdobyli Daniel Sokulski i Kamil Ciak.

MediaTRY DAR Alarm (2:5) 6:7 TWWD United godz. 13. 00

Brat przeciw bratu. Panowie Rozbiscy stanęli naprzeciw siebie. Ciekawostką niech będzie fakt że w WLSP grają pod jednym sztandarem, natomiast w LB stoją po przeciwnych stronach. Jednak żaden z nich nie należał do bohaterów tego pojedynku. Kluczową rolę w ekipie "zjednoczonych" wiódł Rafał Rolek, który w kluczowych momentach strzelał gole dla swojej ekipy. W ekipie MediaTRY na wyróżnienie zasługuje Kamil Falkenberg, który swoimi dobrymi podaniami i grą w obronie sprawił że oglądaliśmy ciekawą końcówkę spotkania. Bramki dla TWWD; Rafał Rolek- 3, Robert Rozbicki-2, Paweł Białek i Krystian Dłuski - 1. Dla Media TRY trafiali ; Krzysiek Rozbicki i Przemek Prus - 2, Hubert Sikora i Krzysiek Głuszek po 1.

Znajomi Sędziego (1:2) 4:3 Rządza Kraszew godz. 15. 00

Cały ten mecz to typowa piłkarska wymiana ciosów. Gol za gol. Bardzo wyrównany pojedynek. W 3 minucie Damian Napłoszek dał prowadzenie Rządzy. Wyrównał w 11 min. Maciek Denoch z karnego. W 17 min. Andrzej Sulewski 2:1 dla Kraszewa. W 36 min. znowu Maciek Denoch i ponownie remis. W 43 min. Maciek Jurkowski trafia na 3:1 dla Znajomych Sędziego. Wyrównuje w 47 min. Marcin Matera. Decydująca o losach meczu okazała się ostatnia minuta. Arbiter podyktował rzut karny dla ZS. Skutecznym strzelcem był ponownie Maciek Denoch.

Czytany 1341 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 maj 2014 05:26
Więcej w tej kategorii: « Relacje 2 liga- 11 kolejka