poniedziałek, 23 kwiecień 2018 20:47

Śmierdziało rekordem - 3 kolejka w 2 lidze

Czwarta seria gier i powoli krystalizuje się forma zespołów, które będą walczyć o awans. Dobry drugi mecz w wykonaniu Tutków. Kolejne pewne zwycięstwo RDK. Będzie ciekawie!

FC Spectare vs. FC Tu-Tu

Pierwsze spotkanie podczas rozgrywek 3 kolejki LB. Mimo porannych godzin, drużyny przybyły z odpowiednim zapasem zawodników. W pierwszej połowie padło zaledwie kilka strzałów, widać było niepewność i chęć poznania swojego rywala. Pierwszą bramkę zdobył Michał Wronka w 12’.
II połowa to już otwarcie przysłowiowego ‘’worka z bramkami’’. Mały (czyt. Marcin Sędziak) z Tutków wykorzystał precyzyjny rzut z autu i wbił głową piłkę do bramki Spectare. Chwilę później po podaniu Leszka Czarkowskiego, ponownie do bramki Kindziuka trafia Wronka. Kolejne minuty mijają, a Fc Spectare jedynie co robi, to strzela.. niestety nie do bramki rywala. 46’, Levytskyi Volodymr, podaje do Lutsis Yaroslaw i Spectare zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Mały z Tutków na przypieczętowanie wyniku strzela bramkę na 4:1.

RDK Szewnica vs. WEST Wołomin

Kolejne spotkanie II ligi. Mecz RDK Szewnica vs West Wołomin wygrało głosowanie i właśnie to spotkanie było pod okiem naszych ligowych kamer.
I połowa spotkania całkowicie wyrównana, strzał za strzał, walka o piłkę do samego końca. Adam Michalik – RDK, oraz Michał Kulesza – West już od pierwszych minut było widać, że mają dziś dobry dzień i postrzelają do bramek.
Druga połowa meczu to przejęcie gry przez RDK, wiele celnych podań i przemyślane strzały na bramkę. Adam Michalik strzelał, ale gdy miał okazję starał się pomagać kolegom z drużyny. Jednak w dzisiejszym meczu świetną postawę pokazał bramkarz, a zarazem kapitan RDK Szewnica – Maciej Białek, który w kryzysowych sytuacjach nie bał się wyjść z pola karnego i biec pomóc kolegom. Świetne spotkanie Panowie!

Łobuzy vs. Show TEAM

Spotkanie numer 3 godz. 11:00. Wynik w meczu otworzył Patryk Szrajder w 2’. Przemysław Matusiak, nie był temu próżny i po kilku chwilach wyrównał wynik spotkania. Kilka strzałów, dogranie piłki i znowu Patryk Szrajder w polu karnym Show Team, jednak nie ryzykuje i piłkę dogrywa do Kamila Skołorzyńskiego, który bez trudu wbija piłkę do bramki beniaminka. Rywale Łobuzów, zaczynają brać przykład z doświadczonych przeciwników i kolejne bramki zdobywają kontaktowo. Jednak Szrajder i spółka tego dnia byli w sile i bez problemu punktowali nową drużynę w naszej lidze. Dla Show Team to dobra lekcja, a dla Łobuzów kolejne 3pkt.

Nowy Team vs. RKS Równe

Niedzielne południe dla debiutanta II ligi to kubeł zimnej wody na głowę. Zespół Karola Kalinowskiego, dosłownie zmiażdżył rywala. W naszej lidze padały większe wyniki, ale dla Nowy Team to lekcja pokory, przybyli na spotkanie w minimalnym składzie, wręcz przeciwnie do rywala. Już po pierwszej połowie, widać było brak sił i chęci do gry, dzięki temu RKS Równe mogło boleśnie wypunktować rywala. Honorową bramkę dla Nowy Team zdobył Bartłomiej Waślicki, dla RKS zdobyli: Norbert Januszewski oraz Jakub Bereda – po 5, Eryk Kosiński – 4, Sebastian Kozłowski oraz Sebastian Polikatus – po 2, Rafał Januszewski, Jakub Pyra, Karol Kalinowski oraz Jarosław Kosiński po 1.

Team Hangover vs. Tiger Team

Ostatnie spotkanie 3 kolejki II ligi, godzina 13:00. Mecz drużyny doświadczonej w lidze oraz beniaminka w Lidze Bobra. Całe spotkanie kontrolował Team Hangover, kryli rywali i starali się trzymać rękę na pulsie. Jednak Tiger Team był głodny zwycięstwa i ze wszystkich sił próbował walczyć pod polem karnym Mateusza Ołdaka. Drużyna Mateusza Wojtyry po raz kolejny, rozegrała to spotkanie drużynowo i kontaktowo. Na takie gole aż miło się patrzy Panowie. W drużynie Tiger Team Łukasz Sasin ustrzelił hat-trick’a i to właśnie on w 3 kolejce był najbardziej zauważalny ze swojej drużyny.