AKTUALNOŚCI

środa, 16 maj 2018 06:31

1 liga (nie) pograła sobie - relacje 6 kolejka

Napisał

Na pięć zaplanowanych spotkań dobyły się tylko trzy, jeden walkower i jedno przełożenie – to bilans niedzielnego grania w 1 lidze. Najciekawiej było na początku dnia. Bo lider podejmował ekipę Bartka Jankowskiego, która została ocalona w 1 lidze dzięki reorganizacji i będzie walczyć o pudło w tej edycji. Kolejna wspaniała przemiana!

LSFC vs. Nauka Jazdy u Sławka

Pierwszy mecz w 1 lidze i mnóstwo emocji i finezyjnej gry. Było na co patrzeć. Same celne strzały i dużo okazji na zdobycie bramek. Nauka zaczęła mocno z liderem tabeli. Już w 4 minucie oglądaliśmy bramkę zdobytą przez Naukę, a strzelcem był Krystian Jackowski. Pozostałe bramki dla Nauki Jazdy strzelili Mateusz Marcinkiewicz, Mateusz Wróbel oraz Oskar Powała. Bramkę honorową dla LSFC strzelił Patryk Grzybowski. Wynik do przerwy 5-1. W drugiej połowie również wysoki poziom gry. Dwie bramki zdobyli zawodnicy LSFC, a byli nimi Patryk Grzybowski i Paweł Ołów. Dla Nauki bramki strzelili Kamil Nowak, Dawid Jeznach i Mateusz Marcinkiewicz. TOP 6 Kamil Nowak i Jarek Gąsiorowski.

Latoszek vs. Hydro-Styl

Mecz równy. Mało sytuacji bramkowych. Jednymi słowy żadna z ekip nie dała podejść i zagrozić swojej bramce. Ładną bramkę z rzutu wolnego zdobył Damian Komorowski, drugą bramkę trafił Jacek Markowski. Do przerwy 2:0. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy tego spotkania Jacek Markowski podnosi prowadzenie Latoszka do 3 bramek. Hydro-Styl w tym spotkaniu nie strzelił już więcej bramek. Natomiast dla Latoszka bramki zdobyli 4x Jacek Markowski,, jedną Przemek Borowski i jedną Damian Komorowski. Rezultat końcowy 8-1. TOP 6 Jacek Markowski i Damian Komorowski.

FC Klonowe Liście vs. GKS Klembów

Hm... co tu dużo mówić.. Jeden wielki pogrom. Klonowe Liście pokazały chłopakom z GKS-u co to znaczy pierwsza liga i że jeszcze dużo muszą popracować żeby tam powalczyć. Co do Klonowych ? Oczywiście fajne, składne akcje i ciekawe trafienia. Przyjemnie się patrzy na grę tych chłopaków. Wynik do przerwy 6-1. Wynik końcowy 10-2. Bramki dla GKS-u zdobyli Dominik Szczotka i Łukasz Urbanik. Bramki dla Klonowych Liści strzelili 5x Adam Matejak, 2x Konrad Bylak i po jednym trafieniu dołożyli Bartek Bogusiewicz, Łukasz Bogusiewicz i Mateusz Marchlik. TOP 6 Adam Matejak i Konrad Bylak.

SM Texland vs. Glasspro/PrefBUD Tulewo

Walkower dla SM Texlandu.

Bad Boys Ostrówek vs. Ruben

Mecz odbył się w dniu 15.05 na boisku w Ostrówku.

Czytany 584 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj