AKTUALNOŚCI

piątek, 01 czerwiec 2018 09:30

Puchar Ligi Bobra 2018 Wyróżniony

Napisał

Powoli staje się to tradycją naszej ligi, że w ramach regularnie rozgrywanych rozgrywek ligowych organizujemy puchar ligi. Ma to być swego rodzaju poligon doświadczalny dla ekip z drugiej ligi by mogły się zmierzyć z zawodnikami na co dzień grającymi w 1 lidze. Jest to również możliwość wygrania pięknego pucharu dla ekip i zgarnięcia kilku nagród indywidualnych.

W tym roku mamy problem z napiętym terminarzem. Wszystko przez pogodę i…..mundial, który zbliża się ogromnymi krokami. Za cel postawiliśmy sobie ukończenie ligi przed rozpoczęciem mistrzostw globu. Nie udało się w minioną sobotę podgonić terminarza 2 ligi. Ale wierzymy, że przy Waszym zaangażowaniu wszystko się uda.

Faza grupowa

Wracając do pucharu ligi to udział w nim jest bezpłatny. Udział mogą wziąć wszystkie ekipy Ligi Bobra z 13 Edycji. Tym razem zagramy go w dwa dni. Jednego dnia grupy a drugiego faza turniejowa. W chwili obecnej mamy 21 drużyn w lidze. Podział na grupy wygląda następująco:

Grupa A – 4 drużyny; godziny meczów 9:00 – 11:30

Grupa B – 4 drużyny; godziny meczów 11:30 – 14:00

Grupa C – 4 drużyny; godziny meczów 9:00 – 11:30

Grupa D – 5 drużyn; godziny meczów 11:30 – 15:30

Grupy będą rozgrywane w sobotę – 9.06.2018, na Orliku w Tłuszczu oraz w Ostrówku. Zaczniemy od godziny 9:00. Rozpiska godzinowa na grafikach poniżej.

Boisko Tłuszcz

Boisko Ostrówek

Przydział do grup będzie odbywał się na zasadzie przypisania kolejnych miejsc zajętych w lidze do miejsc w pucharze. Czyli cztery pierwsze drużyny 1 ligi będą niby rozstawione w grupach a, b, c i d. Następne 4 drużyny z 1 ligi będą dodane do grup. W ten oto sposób wiemy, że mistrz Ligi Bobra zagra w grupie z 5 i 9 miejscem 1 ligi…i tak dalej.

Mecze grupowe będą trwać 2x 5 minut. Oczywiście proponujemy grać tylko po 10 minut bez zmiany połów.

Faza pucharowa

Na drugi dzień czyli 10.06 zaplanowaliśmy fazę pucharową. Po dwie najlepsze ekipy z grupy zmierzą się ćwierćfinałach. Przypisania poniżej. Boisko: Orlik w Tłuszczu

Mecze w fazie pucharowej będą trwać już dłużej 2x 10 minut.

Rozdanie nagród 13 Edycja

Wręczenie nagród dla wszystkich drużyn 13 edycji Ligi Bobra będzie miało miejsce ok godziny 17:00.

Czytany 908 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 czerwiec 2018 09:46

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj