AKTUALNOŚCI

Startując na koniec września ligą A2 i spotkaniem FC Wuhan z Polonez FC nikt nie przypuszczał, że do tego meczu wszyscy teraz będą się odnosić. Był to drugi mecz nowej edycji. Edycji która zaczęła się tuż po turnieju CUP20 w którym udział wzięła ekipa Kubalskiego (przyp. FC Wuhan). Mówiliśmy o tym w podcaście, że ten turniej nie był dla nich udany. No właśnie… Czemu?

środa, 02 grudzień 2020 22:11

Kamil Melcher - raport z analizy GPS

W tym tygodniu na warsztat analiz GPS postanowiliśmy wziąć lidera klasyfikacji strzelców ligi A1, czołowego zawodnika ALL Stars – Kamila Melcher. Byliśmy ciekawi jakie wyniki osiągnie chłopak, który robi różnicę na boisku w zespole lidera. Jeśli ktoś obserwuje grę All Stars to wie, że to ekipa która jest oszczędna jeśli chodzi o wysiłek na boisku. Inteligentnie się ustawia i gra dokładnie. Kamil czujnik założył w meczu przeciwko z Black Dragons Team. Wynik spotkania 4-2 dla All Stars, ale sam mecz był niezwykle ciekawy bo Czarne Smoki liczą się ciągle w walce o brązowy medal a ALL Stars tym meczem zapewnili sobie mistrzostwo. A ono delikatnie się nieoczekiwanie oddalało bo w drugiej połowie szybko wyrównali zawodnicy Krystiana (przyp. Black Dragons) i ALL Stars musiało wcisnąć drugi bieg. Kamil w tym meczu zdobył dwie bramki i popisał się jedną asystą.

poniedziałek, 30 listopad 2020 21:58

Tiger Team ponownie pokazał pazury!

Chłodny niedzielny poranek, a my zaczynamy zmagania w Lidze Bobra. Pierwsze spotkania tego dnia to rywalizacja drużyn Ligi A2. Wuhan notuje kolejne pewne zwycięstwo, Amarena po ostatniej sromotnej porażce staje na nogi, a Polonez FC wydrapuje 3 punkty w spotkaniu z Tygrysami i liczy się dalej w walce o tytuł Mistrza Ligi A2! Zapraszamy na relację z 9. kolejki ligi A2 rozgrywanej 29 listopada na boisku w Tłuszczu.

poniedziałek, 30 listopad 2020 21:53

Derby Wyszkowa ponownie dla Pascala!

Ta kolejka zapowiadała się fantastycznie – 3 dobre spotkania, drużyny na najwyższym piłkarskim poziomie a to wszystko okraszone hitem kolejki i przy okazji derbami Wyszkowa – tak tak! Właśnie w 9-tej kolejce Wyszków Football Club i Pascal Fc Widelec stanęły na murawie przeciwko sobie.

poniedziałek, 30 listopad 2020 19:40

Ciężki dzień dla lidera ligi – relacja 9 kolejki

Napisał

Po ostatnim spotkaniu ligi A2 myśleliśmy, że najlepsze emocje już są za nami. To co wydarzyło się w spotkaniu Tiger Team vs. Polonez FC mocno podgrzało atmosferę zgromadzonych na Orliku. A tu jeszcze czas na ostateczne rozstrzygnięcia w wyższej klasie rozgrywkowej. All Stars w pierwszym meczu miał podjąć Black Dragons Team, które myśli jeszcze o medalu w tej edycji. Team Hangover podejmował Puchate Wilki które chcą jak najszybciej skończyć tę edycję i zapaść w zimowy sen. Na sam koniec Szewnica podjęła kolegów z Wyszkowa – obie ekipy w ostatnich spotkaniach zupełnie na odwrotnych biegunach. Mimo chłodnego powietrza dziewiąta kolejka zapowiedziała się rewelacyjnie!

niedziela, 29 listopad 2020 20:54

All Stars mistrzem ligi A1!!!

All Stars mistrzem 17 Edycji Ligi Bobra. Przed sezonem stawiani w roli pewniaka do końcowego triumfu. Nie zawiedli jak na razie we wszystkich dziewięciu spotkaniach zdobywając komplet 27 punktów. Efektywni w ofensywie i solidni w defensywie. Drużyna na medal! Tej jesieni dublet! Ogromne gratulacje od całej załogi Ligi Bobra!

piątek, 27 listopad 2020 21:07

Jacek Markowski - raport z analizy GPS

Kurz po hicie kolejki jak i całego sezonu w WLS powoli opada. My na chwile chcemy odgrzać tego niedzielnego kotleta i pokazać analizę czołowego zawodnika Skuszewa w tym spotkaniu. Mowa tu o filigranowym Jacku Markowskim. Bez wahania postawił czoła wyzwaniu. Tak tak. Powoli widzimy, że rośnie zainteresowanie czujnikami. To dobrze! Jest szansa poczuć się jak profesjonalista i zobaczyć jak dyspozycja dnia wpływa na Twoje wyniki. Jacek czujnik założył w jednym z najtrudniejszych dotychczas spotkań. Nie możemy konkretnie określić pozycji Jacka na boisku ponieważ jest to zawodnik pojawiający się praktycznie wszędzie w ofensywie. Co go charakteryzuje? Niewątpliwie lewa noga. Wg mnie najlepsza w całej historii ligi.

czwartek, 26 listopad 2020 13:30

TOP6 8 kolejka Liga WLS

Po ósmej kolejce w lidze WLS zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

czwartek, 26 listopad 2020 13:30

TOP6 8 kolejka Liga A2

Po ósmej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

czwartek, 26 listopad 2020 13:29

TOP6 8 kolejka Liga A1

Po ósmej kolejce w lidze A1 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

Hit kolejki Wyszkowskiej Ligi, a więc mecz pomiędzy Skuszewem a Pascal Fc Widelec został transmitowany. Pozostałem mecze również przyniosły wiele emocji. A o tym niżej!

W najciekawszym meczu tego dnia w lidze A2 - Iskra ulega wyszkowskiemu Polonezowi. Mamy wrażenie, że nikt nie chce zdobyć brązowego medalu w Lidze A2. W drugim spotkaniu FC Wuhan miażdży rywala, a w meczu Coco z Tygrysami pada niespodziewanie remis. Zapraszamy na skrót 8. kolejki Ligi A2.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj