AKTUALNOŚCI

Murawa na Polnej w Tłuszczu rozgrzana do czerwoności. Poziom sportowy turnieju CUP20 przerósł wszystkich najśmielsze oczekiwania. W ćwierćfinałach byliśmy świadkami dwóch jednostronnych spotkań oraz dwu bardzo wyrównanych meczów . Półfinały stały na bardzo wysokim sportowym poziomie. To co zaprezentowały ekipy Skuszewa i AbyDoPrzodu zakrawało o najwyższy poziom amatorskich rozgrywek. Dryblingi , przewrotki, zwroty akcji oraz na sam koniec seria rzutów karnych. Takiego scenariusza nie wymyśliłby Hitchcock.

sobota, 19 wrzesień 2020 19:24

CUP20 - grupy za nami!

Napisał

Pierwszy dzień zmagań w ramach CUP20 już za nami. Mamy nadzieje, że się świetnie bawiliście. Jutro wszystkie oczy będą skierowane na obiekt przy Polnej w Tłuszczu. To tam prawdziwe piłkarskie święto! Poniżej pary ćwierćfinałowe. Czy któraś ekipa Was zaskoczyła? Macie jakiś typ? Jak dla nas jest jedna niespodzianka.

czwartek, 17 wrzesień 2020 19:42

Już niebawem CUP20 - powrót do piłki!

Napisał

Mieliśmy zacząć w marcu. Całość ligi była przygotowana. Wszystko rozpisane i wydrukowane. Po tym plany pokrzyżowała nam epidemia. Dzisiaj jesteśmy kilkadziesiąt tygodni dalej i staramy się wrócić do normalnego funkcjonowania. Każdy z nas próbuje się odnaleźć w tych nowych warunkach jakie przyniósł nam COVID. Do tego normalnego funkcjonowania w świecie Ligi Bobra postaramy się wrócić już w najbliższy weekend. Czeka na nas wspaniała piłkarska impreza która będzie wspierana przez niesamowite wydarzenie jakim będzie mega grillowanie.

środa, 16 wrzesień 2020 19:41

CUP20 informacje przed turniejem

Napisał

Hej miło Cię widzieć w świecie Ligi Bobra!

Poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji związanych ze zbliżającym się turniejem CUP20. W załącznikach znajdziesz regulamin oraz kartę zgłoszeniową którą musisz przywieźć uzupełnioną w dniu turnieju.

środa, 16 wrzesień 2020 08:10

Mega Grill - CUP20

Napisał

Miło jest nam poinformować, że dzięki naszej współpracy z Stowarzyszeniem Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej udało się pozyskać wspaniałą imprezę towarzyszącą przy okazji rozgrywania CUP20.

poniedziałek, 07 wrzesień 2020 20:03

Wracamy do gry - CUP20 - Zapraszamy do udziału!

Napisał

Początek pandemii koronawirusa mocno zmienił nasze plany dotyczące rozpoczęcia 17 edycji Ligi Bobra. Przed startem edycji wiosennej odbyliśmy kilka spotkań. Sesje zdjęciowe. Plakaty. Trailer. Grafiki. Wszystko to na nic…

Awantura w studiu Ligi Bobra!

Czas na ostatnie zestawienie TOP6 w 2 lidze!

Jest tylko kilka takich osób, którzy z Ligą Bobra są od samego początku.

Przed Wami kolejny odcinek programu gdzie wraz z gościem przedstawiamy najlepszą drużynę tygodnia.

Wielki powrót do Ligi Bobra drużyny GS Zabrodziaczek stał się faktem.

niedziela, 08 grudzień 2019 19:54

Zakończenie 16 Edycja Liga Bobra - podsumowanie

Powitanie

Piękny, grudniowo – niedzielny wieczór. Piękny obiekt – Hotel Batory w Tłuszczu. Nagłośnienie, światła, atmosfera… Tak , to czas na zakończenie 16 edycji Ligi Bobra. Na początku przywitani zostali zawodnicy, kibice i goście. Zostały złożone podziękowania animatorom Orlików oraz przekazane siatki na boisko w Tłuszczu dla CKSiR w Tłuszczu.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj