AKTUALNOŚCI

Dawid Krzyżewski

Dawid Krzyżewski

Wyszków przywitał nas nieziemsko ciepło, 5-ta kolejka została rozegrana w iście tropikalnych warunkach. Termometr na boisku wskazywał ponad 30 stopni, co niestety dało się we znaki zawodnikom PLPN.

Liga w Wyszkowie przeszła ogromną zmianę – rozgrywki na nowym boisku przy WOSiR, wiele zmian organizacyjnych i przede wszystkim zmiana nazwy. Rozmowy o współpracy trwały od zimy 2021 r. i udało się doprowadzić do pozytywnego zakończenia – Wyszkowska Liga Szóstek zmieniła nazwę na Powiatowa Liga Piłki Nożnej, której organizatorem jest Powiat Wyszkowski, a Liga Bobra jest głównym partnerem rozgrywek.

środa, 09 grudzień 2020 22:09

TOP6 10 kolejka Liga WLS

Po dziesiątej kolejce w lidze WLS zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

poniedziałek, 30 listopad 2020 21:53

Derby Wyszkowa ponownie dla Pascala!

Ta kolejka zapowiadała się fantastycznie – 3 dobre spotkania, drużyny na najwyższym piłkarskim poziomie a to wszystko okraszone hitem kolejki i przy okazji derbami Wyszkowa – tak tak! Właśnie w 9-tej kolejce Wyszków Football Club i Pascal Fc Widelec stanęły na murawie przeciwko sobie.

czwartek, 12 listopad 2020 12:01

TOP6 6 kolejka Liga A1

Po szóstej kolejce w lidze A1 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

poniedziałek, 09 listopad 2020 20:15

All Stars - czas wstawiać szampana do lodówki

Runda rewanżowa z reguły jest cięższa. W 6-stej kolejce przekonały się o tym nasze drużyny. Puchate Wilki o mały włos nie przegrały, Fc Ultimatum Wyszków napsuło krwi Team Hangover, a AllStars-i, liderzy ligi A1 w świetnym humorze wywieźli 3 punkty.

wtorek, 03 grudzień 2019 18:11

Zakończenie XVI edycji Ligi Bobra!

Oficjalne zakończenie XVI edycji Ligi Bobra już w najbliższy weekend!

wtorek, 03 grudzień 2019 17:47

Podsumowanie Wyszków Ligi!

29 listopada oficjalnie zakończyliśmy kolejną edycję wyszkowskich rozgrywek szóstek piłkarskich. Jesienna edycja pod wieloma aspektami zmieniła się nie do poznania! Po pierwsze mamy nowe boisko. Po drugie mamy zupełnie nowe drużyny i zawodników w lidze, co pokazuje, że plan rozwoju ligi w Wyszkowie idzie w dobrym kierunku. Po trzecie mamy nowy, wyższy poziom sportowy w lidze. I po czwarte, jesienna edycja charakteryzowała się większą grą fair play, co przełożyło się na mniejszą liczbę kartek oraz kar.

piątek, 29 listopad 2019 07:00

Ostatnie zestawienie TOP6 w XVI edycji

To już ostatnie zestawienie TOP6 w tej edycji!

wtorek, 26 listopad 2019 19:57

Zakończenie II edycji Wyszków Ligi!

Zakończenie jesiennego sezonu Wyszków Ligi już w najbliższy piątek!

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj