AKTUALNOŚCI

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

wtorek, 18 styczeń 2022 09:38

BalonCup 2022 - podział na grupy i karta

Ponad dwadzieścia ekip zgłosiło się do turnieju BalonCUP 2022, który 30 stycznia odbędzie się w Wołominie przy ul. Lipińskiej 16. Miejsce rozgrywek – zadaszony Orlik czyli namiastka grania letniego. Cieszy nas ogromne zainteresowanie turniejem. W ciągu doby praktycznie zapisaliśmy komplet 16 ekip. W tygodniu wiele osób do nas dzwoniło i postanowiliśmy rozszerzyć zapisy do 20 ekip.

W chwili obecnej do turnieju Balon CUP 2022 który odbędzie się w Wołominie na ulicy Lipińskiej 16 na boisku typu Orlik – zadaszonym, zgłosiło się:

wtorek, 11 styczeń 2022 09:55

BalonCUP 2022 w styczniu!

Witamy Was w nowym roku!

Długo nie mogliśmy czekać bez zajęć zatem planujemy zrobić pierwszy turniej w tym roku! 30 stycznia w Wołominie pod balonem na ulicy Lipińskiej 16. Wpisowe mimo inflacji nie idzie w górę J 250 zł tak jak w poprzednim roku.

Zakończyliśmy obie nasze ligi! Zatem to dobry czas by podsumować ten rok oraz dziesięć lat naszej działalności! Tak tak! Kończy nam się jubileusz 10-lecia! To idealny moment by spotkać się i podsumować tę edycję, całą ligę oraz co niektórych zawodników!

poniedziałek, 06 grudzień 2021 13:22

Analizy GPS - 28.11 Zawisza vs. Archacki

Już nie jeden ani nie dwa razy pisaliśmy o sporym rozczarowaniu GSem. NIe ma co wracać do tematu. Na boisku tego dnia postanowiliśmy sprawdzić jeszcze dwóch zawodników na GPS. Jednym z nich był Michał Zawisza, który w mojej ocenie wraca do bardzo wysokiej formy jaką prezentował kiedyś na naszym ligowym boisku. Co ważne - Michał to nasz reprezentacyjny obrońca. Jego rywalem młody i ambitny Archacki który jak się okazało był głównym bohaterem tego dnia i tego meczu!

poniedziałek, 06 grudzień 2021 13:19

Analizy GPS - 28.11 Penkul vs. Anklewicz

W meczu otwierającym 9 kolejkę PLPN nie mieliśmy komu założyć czujników. Zatem postanowiliśmy zrobić to na drugim spotkaniu gdzie toczyły się losy mistrzostwa. Sami wiemy, że GPS dodaje skrzydeł i tak też było tym razem. Anklewicz w pierwszych minutach odleciał rywalom aplikującym im bramki niczym aspirynę na przeziębienie! 

Damian jak zwykle roześmiany i uradowany że mógł z nami chwile porozmawiać. Tuż po wygranym meczu z Niespełnionymi Talentami jego ekipa mogła powoli przygotowywać się do świetowania. Damian zdradził nam również jakie miał cele przed sezonem. Czy udało się je zrealizować? Przekonajcie się!

Chyba jeden z gorszych meczów GS Zabrodziaczek jakie na oczy widziałem... Ekipa która była wicemistrzem czwartej edycji PLPN nie potrafiła nic zrobić tego dnia na boisku! Później przyszło spotkanie Granitu z Pascalem które wbiło gwóźdź do trumny!

czwartek, 02 grudzień 2021 08:34

Wyszków ma nowego mistrza!

Od tej niedzieli na Wyszkowie mamy nowego mistrza. Do ostatnich minut można napisać, że toczyła się walka o podium. To jest piękno tego sportu! Niby amatorskie rozgrywki a emocji tyle by można by śmiało obdarować nie jedną profesjonalną ligę.

czwartek, 02 grudzień 2021 08:21

Najładniejsze gole 9 kolejki PLPN

Aż dziewięć akcji bramkowych wybraliśmy w kolejce gdzie odbyły się tylko trzy mecze!

Wybierz kategorię

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj