AKTUALNOŚCI

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

poniedziałek, 25 wrzesień 2023 10:48

VEO - PLPN - 1 kolejka 24.09.2023

Zestawienie wszystkich nagrań video z pierwszej kolejki wyszkowskiej ligi.

poniedziałek, 25 wrzesień 2023 10:44

VEO - 1 liga - 1 kolejka 24.09.2023

Zestawienie wszystkich nagrań video z pierwszej ligi. Uwaga – dwa ostatnie mecze są nagrane w jednym pliku stąd ten sam link. Mecz Nauki z Orlikiem jest dostępny od 66 minuty.

poniedziałek, 25 wrzesień 2023 09:29

Podsumowanie 1 kolejki

Rozpoczęła się nowa edycja tłuszczańskiej ligi, gwiazdy, debiutanci i weterani stawili się na boisku w pierwszej kolejce sezonu. Ten dzień dostarczył fanom piłki nożnej niesamowitych emocji, zaskakujących wyników i spektakularnych bramek. Kiedy gwizdek sędziego oznaczył koniec pierwszego meczu, już wiedzieliśmy, że przed nami jest edycja pełna nieprzewidywalnych wyników i niezapomnianych chwil na dwóch orlikach w powiecie wołomińskim. Pora rozpocząć podróż przez to, co obiecuje być jednym z bardziej pasjonujących edycji Ligi Bobra. A liczba tej kolejki to 100! Tyle oto bramek łącznie padło w jedenastu spotkaniach. Najwięcej bo aż 40 oglądaliśmy w Ostrówku.

piątek, 22 wrzesień 2023 20:58

Zapowiedź 1 kolejki 23 Edycji

Pierwszy raz się zdarza by wszystkie nasze ligi odpaliły się w tym samym dniu! 24 września po wakacyjnym sezonie, w którym każdy miał chwile relaksu, odprężenia – czas na powrót do ligowego grania. Oczywiście nie obyło się bez problemów ale o nich za chwile w materiały zapowiadającym najbliższą serię gier! Z przyjemnością zapowiadamy nadchodzącą ligową rywalizację, która obiecuje dostarczyć nam niezapomniane chwile pełne emocji, sportowej pasji i nieustającej rywalizacji.

piątek, 22 wrzesień 2023 20:58

Zapowiedź pierwszej kolejki PLPN - 9 Edycja

Z przyjemnością zapowiadamy nadchodzącą ligową rywalizację, która obiecuje dostarczyć nam niezapomniane chwile pełne emocji, sportowej pasji i nieustającej rywalizacji. Nasza liga to miejsce, gdzie zawodnicy spotykają się, by zmierzyć się w rywalizacji sportowej na najwyższym amatorskim poziomie. Czekają nas zacięte walki, nieoczekiwane zwroty akcji i spektakularne osiągnięcia. To czas, aby oddać się pasji do sportu i kibicować naszym ulubionym drużynom. Liga jest gotowa rozpocząć edycję pełną niespodzianek, dlatego już teraz zapraszamy was do zapoznania się z harmonogramem i przygotowaniem się na wielkie emocje, które niesie ze sobą nasza ligowa rywalizacja.

Oto już jestem – czyli post w sprawach organizacyjnych 9 Edycji PLPN! To w tym miejscu zawodnicy ligi znajdą garść informacji w sprawie najbliższych rozgrywek, które przypomnijmy – zaczną się już w tą niedzielę!

Oto już jestem – czyli post w sprawach organizacyjnych 23 Edycji Ligi Bobra! To w tym miejscu zawodnicy ligi znajdą garść informacji w sprawie najbliższych rozgrywek, które przypomnijmy – zaczną się już w tą niedzielę!

wtorek, 12 wrzesień 2023 19:11

Jesień 2023 w PLPN

9 Edycja Powiatowej Ligi Piłki Nożnej wystartuje równo z tłuszczańskimi ligami – taki jest plan na ten moment. Wszystko jest jednak uzależnione od ilości drużyn. Tutaj mamy kilka niespodzianek choć dla niektórych mogą to być spore sensacje…

wtorek, 05 wrzesień 2023 17:30

Stan drużyn 23 Edycja [POST AKTUALIZOWANY]

Jesienią czeka nas kilka zmian względem poprzedniej edycji. W 22 Edycji mieliśmy rekord drużyn. 27 zespołów zagrało w ramach 22 Edycji. Rzeczą naturalną jest, że część ekip rezygnuje z gry, rozpada się, rozchodzą się na inne zespoły. Z drugiej strony cześć ekip sportowo awansuje wyżej, inni natomiast muszą spaść z ligi w której kolokwialnie mówiąc "nie dali rady". 

Wybierz kategorię

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS