AKTUALNOŚCI

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

poniedziałek, 08 sierpień 2022 20:05

Pierwsze bramki i pierwsze zwycięstwo!

Możemy odetchnąć z ulgą i powiedzieć, że plan minimum został wykonany! Zdobyliśmy pierwsze bramki w oficjalnym meczu na dużym boisku oraz zdobyliśmy awans do drugiej rundy! Mecz pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski z Kometą Warszawa rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść!

niedziela, 31 lipiec 2022 11:20

Kometa pierwszym rywalem w PP!

Czy los nas oszczędził przy losowaniu? Tak chyba brzmiała pierwsza myśl gdy zobaczyliśmy rywala w pierwszej fazie Pucharu Polski. Do rozgrywek tysiąca drużyn jak PZPN reklamuje przystępujemy drugi raz. Doświadczenia nie mamy za wiele ale chęci do pokazania swoich umiejętności i dobrej zabawy – ogrom! Jak było tym razem gdy MZPN rozlosował pary pierwszej rundy? Spójrzcie sami.

czwartek, 28 lipiec 2022 12:21

Santoryn lepszy w drugim meczu kontrolnym

Za nami drugi mecz kontrolny w tym roku. Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla sympatyków kadry LB. Ten mecz totalnie nam nie wyszedł… Ale o tym później. 24 lipca o 11:30 mierzyliśmy się w Jadowie z Santoryn Nowinki.

wtorek, 26 lipiec 2022 07:04

Jesień 2022 – zapisy czas start!

Mamy praktycznie środek wakacji. Czas zatem rozpocząć przygotowania do kolejnej edycji LB. Będzie to już 21 edycja! Zatem jak sami widzicie mamy już trochę doświadczenia. Pamiętajcie, że sa osoby które graja w LB od samego początku. Jeśli szukacie rozgrywek dla swojej drużyny to być może będziemy mogli pomóc.

Przygotowania do pierwszego meczu czas start! Równo roku temu nasza ligowa reprezentacja zadebiutowała na dużym boisku. Wtedy wchodziliśmy poniekąd w wielkie nieznane. Dziś jesteśmy już w zupełnie innym miejscu i wiemy gdzie popełnialiśmy błędy. Nasz pierwszy mecz sparingowy nie był idealny pod wieloma względami. Brakowało zgrania oraz zmian. Co do pierwszego – ok – chłopcy nigdy wcześniej się z sobą nie widzieli. Niektórzy z nich nie wiedzieli jak się nazywają ich partnerzy w składzie. To normalne przy takim projekcie gdzie do reprezentacji wybieramy zawodników z dwóch lig oraz dwóch miast. W pierwszym meczu kontrolnym zabrakło nam zmian – na szczęście posiłki dojechały na czas i trzy zmiany udało się wygospodarować w niedzielne popołudnie!

poniedziałek, 18 lipiec 2022 21:37

Podsumowanie Mistrzostw Polski SL6

W minioną sobotę odbyły się mistrzostwa Polski organizowane przez SuperLiga6. Mistrzostwa odbywały się na Bemowskich obiektach sportowych. Do stolicy przyjechało ponad 40 drużyn z całej Polski. Przepustki na taki turniej wywalczyli mistrzowie wszystkich lig zrzeszonych w organizacji SL6.

Pozwoliliśmy sobie na chwile lenistwa! Nie ukrywamy. Sezon dość długi i trzeba było naładować akumulator przed kolejnymi letnimi projektami. Jeśli mowa o lecie to oczywiście myślimy o naszej reprezentacji LB! To chyba rozgrzewa wszystkich bo każdy jest ciekawy kogo w niej znajdziemy. My już znamy naszego przeciwnika. O nim kilka słów już niebawem napiszemy.

sobota, 16 lipiec 2022 18:55

Podsumowanie 20 Edycji LB

Za nami 20 Edycja – jubileuszowa Ligi Bobra! Możemy teraz śmiało napisać, że mamy już ponad dziesięć lat doświadczenia w tworzeniu świetnych widowisk piłkarskich. Jeśli dorzucimy do tego 6 Edycji PLPN (wcześniej nazywał się projekt WLS) oraz nasze turnieje to zbierze się potężna gablota wydarzeń sportowych na ziemi tłuszczańskiej oraz wyszkowskiej. A Wy jesteście częścią tego świetnego przedsięwzięcia. Zawsze podkreślam, że nasza liga to Wy i razem to tworzymy – my tylko koordynujemy organizacyjnie.

piątek, 15 lipiec 2022 15:39

Czas na Mistrzostwa Polski SuperLiga6!

Już za momencik największa impreza tego roku jeśli chodzi o piłkarskie rozgrywki. Co prawda my mamy duża łatwiejsza drogę niż Mistrz Polski - Lech. Mistrz naszego kraju w mini futbolu gra od razu czy to w Lidze Mistrzów czy Mistrzostwach Europy.

poniedziałek, 04 lipiec 2022 16:07

VIDEO (3.7.2022) Iskra Jasienica – FC Pepinos

Ostatni mecz 20 Edycji – Hiszpański Ogórek na Iskrze z Jasienicy – to dosłownie brzmi jak jedno z dań w karcie menu a nie zapowiedź meczu. Oba zespołu już bez szans na cokolwiek w tym sezonie. Jednak oba zespoły profesjonalnie podeszły do zadania i mimo weselnego klimatu w Jasienicy – ta bez problemu przystąpiła do meczu i pewnie wygrała z FC Pepinos!

Wybierz kategorię

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS