AKTUALNOŚCI

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

wtorek, 03 sierpień 2021 10:30

Wysoka przegrana z Wichrem

Wczoraj 02.08.2021 o godzinie 20:30 zmierzyliśmy się w drugim sparingu z ekipą z Kobyłki.  Srogą lekcję futbolu przyszło nam przyjąć od naszych kolegów z najstarszej grupy drużyny Wicher Kobyłka, choć w jej kadrze nie tylko oldboje się znaleźli. Do spotkania przystąpiliśmy pełni wiary we własne możliwości. Wprawdzie pierwsze spotkanie sparingowe w Jadowie na remis ale gra napawa optymizmem. Nie inaczej było i wczoraj. Na boisku wyglądamy naprawdę bardzo dobrze. Brakuje nam tego co zdobywa się latami czyli doświadczenia. Najważniejsze, że była znowu świetna zabawa!

poniedziałek, 26 lipiec 2021 12:02

Remis w pierwszym meczu sparingowym!

I stało się! Pierwszy mecz kadry Ligi Bobra stał się faktem. Emocji było przeogrom! Widać było, że nasza młodzież mocno się stresuje faktem dużego boiska, reprezentowaniem ligi i oprawą. Cel był jeden – bawić się jak najlepiej a przy tym postarać się choć trochę poznać grę na dużym obiekcie. Choć trawa na boisku w Jadowie była identyczna jak na Orliku to już sama gra jest totalną przepaścią. Pokazały to pierwsze minuty spotkania.

czwartek, 22 lipiec 2021 08:35

Dziennikarze - pierwszy rywal!

W poniedziałek poznaliśmy rywala w pierwszej fazie okręgowego Pucharu Polski. Jakoś wielkich oczekiwań nie mieliśmy co do rywali bo to jest pierwsza nasza przygoda z tymi rozgrywkami, a po drugie MZPN nie prowadzi jawnego rejestru drużyn. Zatem podeszliśmy do tego kolokwialnie mówiąc – na miękko. Po losowaniu wśród było już więcej emocji w naszym zespole. Los sparował naszą kadrę z kadrą dziennikarzy polskich.

środa, 21 lipiec 2021 13:49

Pomysł na reprezentację!

Dwa tygodnie po zakończeniu 18 edycji czas na kolejne wyzwanie. Już na początku roku w wywiadzie do Łączy Nas Piłka (link tutaj) sygnalizowaliśmy, że zwieńczeniem 10-lecia LB będzie udział naszej reprezentacji w Pucharze Polski. Tak tez się stało. Formalności załatwiliśmy jeszcze w czerwcu. Zaczął się etap obserwacji zawodników i budowania kadry. Wszystko w ciszy medialnej ponieważ chcieliśmy dopieścić całość tak by to była świetna przygoda z profesjonalną piłką oraz niesamowita zabawa dla nas i dla Was.

poniedziałek, 19 lipiec 2021 12:32

Reprezentacja Ligi Bobra - powołania

Ten projekt dopiero co ruszył a już jego prędkość jest tak duża, że wystarczyło by na kilka dni! W dniu wczorajszym MZPN opublikował terminarz gier pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski. O naszym przeciwniku napiszemy oddzielny post ale jest to spora jakość w amatorskiej piłce na Mazowszu. W tym poście publikujemy pierwsze historyczne powołania do kadry Ligi Bobra.

niedziela, 04 lipiec 2021 19:21

Podsumowanie 18 Edycji

Winni jesteśmy jeszcze pisemnego podsumowania ostatniego dnia ligowego jakim było zakończenie 18 edycji i finał 10-lecia! Tego dnia czekało na nas wiele atrakcji oraz niespodzianek. Całość imprezy odbyło się w gmachu Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Cała gala odbyła się na ścianie sławy wspomnianego muzeum. Nie ma chyba nic piękniejszego jak odbierać nagrody w takim miejscu przy takich eksponatach. Ci co postanowili nas odwiedzić, przekonali się na własnej skórze jak to jest być sportowcem. Przez cały okres naszej historii staramy się robić wszystko by każdy z nas – choć amator – poczuł się jak profesjonalista. Wszystko to byłoby niemożliwe gdyby nie dyrekcja Muzeum, która objęła w tym roku patronat nad naszymi rozgrywkami.

Bardzo pozytywna postać zespołu MST Nexsell, zespołu który zajął ostatnie miejsce bez punktu w rozgrywkach. Choć o te punkty były blisko w ostatnim spotkaniu z Bankowcami - zabrakło zimnej krwi.

Była obawa, że chłopaki z Poloneza w meczu o pietruszkę odstawią nogę ale tak się nie stało! Przeciwnik bez argumentów w tym meczu czekał na inne rozstrzygnięcia w lidze.

czwartek, 01 lipiec 2021 08:28

Co dalej w 2021?

Dzisiaj zaczynamy kolejne półrocze roku 2021. Zatem czas pokazać to co już kapitanowie wiedzą od dwóch tygodni.

Na ostatniej kolejce w Tłuszczu czujniki pojawiły się na pierwszej lidze. Były pewne obiekcje czy mecz przez nas wytypowanych będzie zagrany w 100% bo ekipa Polonez FC grała o przysłowiową „pietruszkę”. Jednak jak widać – srebrny medalista tej kampanii Ligi Bobra nie dał najmniejszych szans ekipie jak się okazało brązowych medalistów. Dość duża dysproporcja sił i możliwości w zespołach. Dodatkowo widać, również po GPS ile jakości daje Paweł Ołów – Polonez FC. Człowiek, który pracuje za dwóch na boisku. W Kacownikach GPS założył Adaś Burasiewicz, który przyzwyczaił nas, że mecz zaczyna na ławce ale jego zmiany wnoszą dużo jakości.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj