AKTUALNOŚCI

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

Startując na koniec września ligą A2 i spotkaniem FC Wuhan z Polonez FC nikt nie przypuszczał, że do tego meczu wszyscy teraz będą się odnosić. Był to drugi mecz nowej edycji. Edycji która zaczęła się tuż po turnieju CUP20 w którym udział wzięła ekipa Kubalskiego (przyp. FC Wuhan). Mówiliśmy o tym w podcaście, że ten turniej nie był dla nich udany. No właśnie… Czemu?

środa, 02 grudzień 2020 22:11

Kamil Melcher - raport z analizy GPS

W tym tygodniu na warsztat analiz GPS postanowiliśmy wziąć lidera klasyfikacji strzelców ligi A1, czołowego zawodnika ALL Stars – Kamila Melcher. Byliśmy ciekawi jakie wyniki osiągnie chłopak, który robi różnicę na boisku w zespole lidera. Jeśli ktoś obserwuje grę All Stars to wie, że to ekipa która jest oszczędna jeśli chodzi o wysiłek na boisku. Inteligentnie się ustawia i gra dokładnie. Kamil czujnik założył w meczu przeciwko z Black Dragons Team. Wynik spotkania 4-2 dla All Stars, ale sam mecz był niezwykle ciekawy bo Czarne Smoki liczą się ciągle w walce o brązowy medal a ALL Stars tym meczem zapewnili sobie mistrzostwo. A ono delikatnie się nieoczekiwanie oddalało bo w drugiej połowie szybko wyrównali zawodnicy Krystiana (przyp. Black Dragons) i ALL Stars musiało wcisnąć drugi bieg. Kamil w tym meczu zdobył dwie bramki i popisał się jedną asystą.

poniedziałek, 30 listopad 2020 19:40

Ciężki dzień dla lidera ligi – relacja 9 kolejki

Po ostatnim spotkaniu ligi A2 myśleliśmy, że najlepsze emocje już są za nami. To co wydarzyło się w spotkaniu Tiger Team vs. Polonez FC mocno podgrzało atmosferę zgromadzonych na Orliku. A tu jeszcze czas na ostateczne rozstrzygnięcia w wyższej klasie rozgrywkowej. All Stars w pierwszym meczu miał podjąć Black Dragons Team, które myśli jeszcze o medalu w tej edycji. Team Hangover podejmował Puchate Wilki które chcą jak najszybciej skończyć tę edycję i zapaść w zimowy sen. Na sam koniec Szewnica podjęła kolegów z Wyszkowa – obie ekipy w ostatnich spotkaniach zupełnie na odwrotnych biegunach. Mimo chłodnego powietrza dziewiąta kolejka zapowiedziała się rewelacyjnie!

niedziela, 29 listopad 2020 20:54

All Stars mistrzem ligi A1!!!

All Stars mistrzem 17 Edycji Ligi Bobra. Przed sezonem stawiani w roli pewniaka do końcowego triumfu. Nie zawiedli jak na razie we wszystkich dziewięciu spotkaniach zdobywając komplet 27 punktów. Efektywni w ofensywie i solidni w defensywie. Drużyna na medal! Tej jesieni dublet! Ogromne gratulacje od całej załogi Ligi Bobra!

piątek, 27 listopad 2020 21:07

Jacek Markowski - raport z analizy GPS

Kurz po hicie kolejki jak i całego sezonu w WLS powoli opada. My na chwile chcemy odgrzać tego niedzielnego kotleta i pokazać analizę czołowego zawodnika Skuszewa w tym spotkaniu. Mowa tu o filigranowym Jacku Markowskim. Bez wahania postawił czoła wyzwaniu. Tak tak. Powoli widzimy, że rośnie zainteresowanie czujnikami. To dobrze! Jest szansa poczuć się jak profesjonalista i zobaczyć jak dyspozycja dnia wpływa na Twoje wyniki. Jacek czujnik założył w jednym z najtrudniejszych dotychczas spotkań. Nie możemy konkretnie określić pozycji Jacka na boisku ponieważ jest to zawodnik pojawiający się praktycznie wszędzie w ofensywie. Co go charakteryzuje? Niewątpliwie lewa noga. Wg mnie najlepsza w całej historii ligi.

sobota, 21 listopad 2020 21:53

Skuszew - Pascal FC Widelec LIVE na Youtube

To nasz debiut! Debiut z relacją live na youtube. Mecz jest warty by go pokazać szerszej publiczności. Może to być wizytówka Wyszkowskiej Ligi Szóstek i świetną reklamą na przyszłość. Widzimy i słyszymy się jutro o 11:50 na YT. Kanał Ligi Bobra.

sobota, 21 listopad 2020 09:17

Tomek Freyberg - raport z analizy GPS

Obiecaliśmy tę analizę jeszcze w tym tygodniu. Główny zainteresowany był bardzo ciekawy jak mu poszło na tle kolegów, którzy już odbyli przygodę z GPS. Jak widzicie w Lidze Bobra mamy wysyp utalentowanej młodzieży. Był Karol który ma jeszcze 16 lat i wiele przed nim. W ostatnim tygodniu pokazaliśmy Piotrka, który w tym roku stał się pełnoletni. Piątą analizę wykonaliśmy Tomkowi Freyberg z ekipy Black Dragons Team. Ekipa Krystiana była jednogłośna by 25.10.2020 na meczu czujnik założył Tomek. Tomek to ofensywny zawodnik. Najczęściej nękający bramkarzy swoimi akcjami. Swego czasu przewodził w klasyfikacji króla strzelców ligi A1. Dzisiaj na trzeciej pozycji w tejże klasyfikacji.

wtorek, 17 listopad 2020 20:53

Podcast Studio Ligi Bobra odcinek 2

Drugi odcinek Studia Ligi Bobra, Mateusz Wojtyra w roli prowadzącego tym razem skupił się na licznym gronie gości. Prócz stałego eksperta program odwiedzili Jacek Markowski (Skuszew – WLS); Tomasz Sasin (Iskra Jasienica – Liga A2) oraz Piotr Burasiewicz (Team Hangover – Liga A1).

Przygotowaliśmy dla Was kolejną nowość! Widzimy jak z dużym zaangażowaniem śledzicie mecze w naszej lidze i chcemy Was jeszcze bardziej nakręcić i zachęcić do udziału w #typerLigiBobra. Nawiązaliśmy współpracę z zakładami bukmacherskimi forBET, którzy mają największe doświadczenie przy tworzeniu takich projektów ?

piątek, 13 listopad 2020 21:22

Piotr Burasiewicz - raport z analizy GPS

W czwartej analizie GPS postanowiliśmy wspólnie z zespołem PodajPilke.pl wziąć na warsztat zawodnika, który w meczu pracuje więcej w defensywie. Padło na młodziutkiego Piotra Burasiewicza z Team Hangkover. Piotrek ma zaledwie 18 lat i jest jednym z młodszych zawodników w swoim klubie jak i całej lidze. Nie przeszkadza mu to zupełnie w meczach. Chłopak z żelaznym układem nerwowym. Mimo wieku pewny punkt defensywy Team Hangover. Nasz młodzieniaszek otrzymał GPS w meczu z FC Ultimatum Wyszków. Na boisku spędził niespełna 40 minut.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj