AKTUALNOŚCI

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

Szanowni Państwo, Drodzy Ligowcy,

w związku z decyzją Premiera Rzeczypospolitej Polskiej oraz zarządzeniu wydanym przez Burmistrza Tłuszcza i Burmistrza Wyszkowa ws. zamknięcia szkół i instytucji publicznych na 14 dni począwszy od dnia 12 marca 2020 r. w związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa na terenie naszego kraju podjęliśmy decyzję o przesunięcia terminu startu rozgrywek. Pierwotnie 17 edycja Ligi Bobra i 3 edycja Wyszkowskiej Ligi Szóstek miały wystartować w niedzielę 29 marca 2020 r. jednak zważywszy na stan wyjątkowy który obecnie panuje, rozgrywki planujemy rozpocząć w niedzielę 5 kwietnia 2020 r. lub później.

Awantura w studiu Ligi Bobra!

Czas na ostatnie zestawienie TOP6 w 2 lidze!

Jest tylko kilka takich osób, którzy z Ligą Bobra są od samego początku.

Przed Wami kolejny odcinek programu gdzie wraz z gościem przedstawiamy najlepszą drużynę tygodnia.

Wielki powrót do Ligi Bobra drużyny GS Zabrodziaczek stał się faktem.

poniedziałek, 17 luty 2020 12:50

Czas na grę - 17 edycja

Zaczynamy zabawę na nową i zapraszamy Was do gry!

 {youtube}ScuYwMNLUYQ{/youtube}

 

niedziela, 08 grudzień 2019 19:54

Zakończenie 16 Edycja Liga Bobra - podsumowanie

Powitanie

Piękny, grudniowo – niedzielny wieczór. Piękny obiekt – Hotel Batory w Tłuszczu. Nagłośnienie, światła, atmosfera… Tak , to czas na zakończenie 16 edycji Ligi Bobra. Na początku przywitani zostali zawodnicy, kibice i goście. Zostały złożone podziękowania animatorom Orlików oraz przekazane siatki na boisko w Tłuszczu dla CKSiR w Tłuszczu.

piątek, 06 grudzień 2019 21:52

Wielki Turniej 2019

Mikołajkowa bomba w Lidze Bobra!

Zapraszamy wszystkich chętnych jeszcze zmierzyć się w tym roku na hali sportowej w wielkim turnieju Ligi Bobra. Nie ma co czekać do wiosny. Nie ma co siedzieć przed telewizorem i oglądać ligę mistrzów w TV. Możesz być Lewandowskim futsalu a my Ci w tym pomożemy. Zbieraj kolegów, zrób zgłoszenie drużyny, wyślij skład i wpadaj na wielkie szalone granie do Dąbrówki.

Szczegóły na stronie:

http://ligabobra.pl/turniej2019

Ilość drużyn ograniczona.

piątek, 11 październik 2019 05:59

Kontuzje to nieodłączna część życia sportowca

Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć dość ciężki temat. Nie tylko mowa tutaj o naszej amatorskiej lidze ale o całym sportowym świecie. Nie ma chyba nic bardziej związanego z „wyczynowym” sportem niż kontuzje. Jest to element mocno przywiązany do sportu. Praktycznie zawsze te dwie rzeczy występują razem. Gdzie sport tam kontuzje. Czy to na szczeblu zawodowym jak i amatorskim. Jak wiele jest historii sportowych gdzie jedno zdarzenie odebrało wiele marzeń o piłkarskiej karierze. Dla mnie osobiście gdy myślę o kontuzjach u piłkarzy to mam przed oczami Marka Citko. Kto wie co by się stało gdyby nie uraz. 

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj