AKTUALNOŚCI

Mateusz Wojtyra

Mateusz Wojtyra

Ekipa All Stars po wygranej w ubiegłej kolejce z Polonezem FC sięgnął po mistrzostwo, a beniaminek zasłużenie zapewnił sobie drugie miejsce, to w 1 Lidze do rozwiązania została ostatnia zagadka. Kto wstąpi na ostatnie miejsce na podium. A że zainteresowane były tam aż trzy drużyny, to wiedzieliśmy, że w ostatniej serii gier emocji nie zabraknie.

W przedostatniej kolejce 1 Ligi poznaliśmy nowego mistrza! Ogromne gratulacje dla AllStars, za niesamowity poziom jaki zaprezentowali w tej edycji. W niedzielnym hicie, w starciu o mistrzostwo mierzyli się z rewelacją tej edycji – Polonezem FC. Oprócz tego Puchate Wilki rywalizowały z FC Wuhan, a Team Hangover z Orlikiem Zabrodzie. Mecze te mają niezwykle ważne znaczenie w kontekście najniższego stopnia na podium, którym zainteresowane są aż trzy zespoły!

Ósma kolejka Ligi Bobra dała Nam odpowiedź na pytanie, czy Kacownicy potrafią grać jeszcze z trzeźwą głową, ale też czy Polonez jest w stanie utrzymać swoje mistrzowskie aspiracje w rzeczywistości. Na to wszystko All Stars przedłużyli serię zwycięstw, a Puchate Wilki ponownie mierzą się z demonami  z przeszłości. Co jeszcze wydarzyło się w 1 lidze? Serdecznie zapraszam do relacji.

Siódma seria gier w 1.Lidze zapowiadała się niezwykle ciekawie. Trzy niezwykle ciekawe spotkania dla układu tabeli, zawsze zacięta rywalizacja Puchatych Wilków z Liderem – All Stars, Wuhan w bezpośrednim pojedynku przeciwko Team Hangover o nawiązanie kontaktu z czołówką, oraz rewelacyjny beniaminek z Poloneza, który mierzył się z niezwykle ambitną czerwoną latarnią – zespołem Orlilka Zabrodzie. Grad bramek, duży zastrzyk emocji oraz nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Wszystko tej niedzieli można było zaobserwować na boisku w Tłuszczu.

Walka o układ sił na podium, Mistrz kontra Wicemistrz, a także bezpośredni mecz drużyn w walce po pierwsze zwycięstwo. Taki zestaw niesamowicie ciekawie zapowiadających się spotkań zaserwowała nam 5. Kolejka 1 Ligi.

Tego dnia zaczęliśmy od grubego uderzenia! Zarówno na boisko jak i organizacyjnie! Dzięki znajomością z najlepszymi synoptykami w kraju udało się „wykorzystać” okno pogodowe nad Tłuszczem i zrobić LIVE z dwóch świetnych meczów 1 ligi. Tak tak! Dwa mecze skomentowane LIVE na FB i YT dostępne do obejrzenia dla każdego. My po krótce oba spotkania opiszemy a w szerszej relacji tekstowej skupimy się na trzecim meczu 1 ligi. Zapraszamy!

Trzecia kolejka stała pod znakiem dwóch szlagierów. Na początek o 15 zmierzyły się niezwykle doświadczone ekipy Puchatych Wilków i Team Hangover, następnie o 17 doszło do spotkani starych dobrych znajomych z Ligi A2, gdzie Wuhan podejmowało Polonez. Lider natomiast miał rozprawić się  z zagubioną drużyną Orlika Zabrodzie. Trzy mecze, trzy oddzielne historie, ale bez wątpienia przeogromna dawka emocji i popis wysokiej jakości piłki w Tłuszczu.

poniedziałek, 26 kwiecień 2021 20:08

Mało gościnni mistrzowie - relacje 1 ligi

Inauguracja rozgrywek w 1 lidze nie zawiodła nawet najbardziej wymagającego kibica. Duża ilość bramek, jakościowy futbol, a także zaskakujące rozstrzygnięcia – wszystko to miało miejsce na Orliku w Tłuszczu. Nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania, pokazując kawał dobrej piłki!

czwartek, 19 listopad 2020 09:24

TOP6 7 kolejka Liga A2

Po siódmej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

wtorek, 17 listopad 2020 07:32

W pogoni za Wuhan – Polonez nie odpuszcza

Liga A2 wchodzi w decydującą fazę. O ile liderująca dwójka (Wuhan i Polonez) znacznie odrywa się od goniącego ich peletonu i o ile żadna z nich nie potknie się po drodze, to losy mistrzostwa rozstrzygną się w bezpośrednim starciu w ostatniej kolejce. Zdecydowanie ciekawiej dzieje się w środku tabeli, gdzie Iskra i Amarena ambitnie walczą o trzecie miejsce.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj