AKTUALNOŚCI

Mateusz Wojtyra

Mateusz Wojtyra

Ósma kolejka Ligi Bobra dała Nam odpowiedź na pytanie, czy Kacownicy potrafią grać jeszcze z trzeźwą głową, ale też czy Polonez jest w stanie utrzymać swoje mistrzowskie aspiracje w rzeczywistości. Na to wszystko All Stars przedłużyli serię zwycięstw, a Puchate Wilki ponownie mierzą się z demonami  z przeszłości. Co jeszcze wydarzyło się w 1 lidze? Serdecznie zapraszam do relacji.

Siódma seria gier w 1.Lidze zapowiadała się niezwykle ciekawie. Trzy niezwykle ciekawe spotkania dla układu tabeli, zawsze zacięta rywalizacja Puchatych Wilków z Liderem – All Stars, Wuhan w bezpośrednim pojedynku przeciwko Team Hangover o nawiązanie kontaktu z czołówką, oraz rewelacyjny beniaminek z Poloneza, który mierzył się z niezwykle ambitną czerwoną latarnią – zespołem Orlilka Zabrodzie. Grad bramek, duży zastrzyk emocji oraz nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Wszystko tej niedzieli można było zaobserwować na boisku w Tłuszczu.

Walka o układ sił na podium, Mistrz kontra Wicemistrz, a także bezpośredni mecz drużyn w walce po pierwsze zwycięstwo. Taki zestaw niesamowicie ciekawie zapowiadających się spotkań zaserwowała nam 5. Kolejka 1 Ligi.

Tego dnia zaczęliśmy od grubego uderzenia! Zarówno na boisko jak i organizacyjnie! Dzięki znajomością z najlepszymi synoptykami w kraju udało się „wykorzystać” okno pogodowe nad Tłuszczem i zrobić LIVE z dwóch świetnych meczów 1 ligi. Tak tak! Dwa mecze skomentowane LIVE na FB i YT dostępne do obejrzenia dla każdego. My po krótce oba spotkania opiszemy a w szerszej relacji tekstowej skupimy się na trzecim meczu 1 ligi. Zapraszamy!

Trzecia kolejka stała pod znakiem dwóch szlagierów. Na początek o 15 zmierzyły się niezwykle doświadczone ekipy Puchatych Wilków i Team Hangover, następnie o 17 doszło do spotkani starych dobrych znajomych z Ligi A2, gdzie Wuhan podejmowało Polonez. Lider natomiast miał rozprawić się  z zagubioną drużyną Orlika Zabrodzie. Trzy mecze, trzy oddzielne historie, ale bez wątpienia przeogromna dawka emocji i popis wysokiej jakości piłki w Tłuszczu.

poniedziałek, 26 kwiecień 2021 20:08

Mało gościnni mistrzowie - relacje 1 ligi

Inauguracja rozgrywek w 1 lidze nie zawiodła nawet najbardziej wymagającego kibica. Duża ilość bramek, jakościowy futbol, a także zaskakujące rozstrzygnięcia – wszystko to miało miejsce na Orliku w Tłuszczu. Nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania, pokazując kawał dobrej piłki!

czwartek, 19 listopad 2020 09:24

TOP6 7 kolejka Liga A2

Po siódmej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

wtorek, 17 listopad 2020 07:32

W pogoni za Wuhan – Polonez nie odpuszcza

Liga A2 wchodzi w decydującą fazę. O ile liderująca dwójka (Wuhan i Polonez) znacznie odrywa się od goniącego ich peletonu i o ile żadna z nich nie potknie się po drodze, to losy mistrzostwa rozstrzygną się w bezpośrednim starciu w ostatniej kolejce. Zdecydowanie ciekawiej dzieje się w środku tabeli, gdzie Iskra i Amarena ambitnie walczą o trzecie miejsce.

czwartek, 12 listopad 2020 12:02

TOP6 6 kolejka Liga A2

Po szóstej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

Po dwutygodniowej przerwie wróciliśmy do wielkiego grania w Lidze Bobra. Czas na jeszcze większe emocje z racji rundy rewanżowej, bo oprócz zwykłej rywalizacji, dochodzi jeszcze chęć wyrównania rachunków, za ewentualne niepowodzenia. Czy Nasi ligowcy odrobili prace domową i odpowiednio przygotowali się na zacięte boje? Czy znajdzie się ambitny, który jest w stanie zagrozić liderowi?

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj