AKTUALNOŚCI

Mateusz Suchodolski

Mateusz Suchodolski

Tego dnia pogoda dopisała ligowcom i w piękny jesienny dzień dostaliśmy ogrom bramek oraz zaskakujących spotkań. Co wydarzyło się na ligowym boisku? Zapraszamy do relacji z 2. kolejki I Ligi Bobra.

Tej niedzieli powróciła najlepsza liga na mazowszu, Liga Bobra! Zmagania w II lidze rozpoczęło 10 drużyn. Mamy kilku beniaminków, ale również dobrze znane ekipy. Oto skrót z kolejki pełnej emocji II Ligi.

Koniec tego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Jedna z ostatnich kolejek na naszym ligowym boisku przebiegła dość w kratkę. Po zmaganiach naszych na Euro, zawodnicy niektóre ekipy nie były w stanie stawić się na boisku, ale Ci którzy już się pojawili dostarczyli nam wiele emocji i wrażeń.

Ostatni weekend nie dopisywał pod względem pogody, ale wraz ze startem rozgrywek w II lidze nad murawę tłuszczańskiego orlika nadeszło wypogodzenie. Doskonała pogoda mogła zwiastować tylko i wyłącznie doskonałe widowisko. Tego dnia działo się na naszym boisku! Po garść informacji zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki.

poniedziałek, 07 czerwiec 2021 19:17

Gra o tron w II lidze - podsumowanie 7 kolejki

Nasze ligowe boisko jest pełne emocji i zwrotów akcji niczym kultowy serial “Gra o Tron”. Wszyscy myślą, że fotel lidera jest już zajęty i nagle dotychczasowy król drugiej ligi ląduje poza pudłem! Jedno jest pewne. Emocji nie zabraknie do końca tego sezonu! I jesteśmy pewni, że finał będzie lepszy ;)

Jesteśmy już za półmetkiem ligowych zmagań i musimy przyznać, że 18 edycja z okazji jubileuszu naszej ligi jest pełna emocji! Patrząc na tabelę realne szanse na lidera ma aż 6 zespołów! W ten weekend dotychczasowy lider traci punkty, Wyszków dalej skutecznie punktuje, a Amarena i Iskra dalej nie odpuszcza. Jednego jesteśmy pewni, do końca sezonu emocji na naszym boisku na pewno nie zabraknie, a na relację z ostatniego weekendu zapraszamy poniżej.

Ostre zmagania w naszych rozgrywkach tego dnia otworzyła nam II Liga. Trzecia Fala dalej na fali, Iskra gromi Amarene, MediaTRY powoli do celu, Ultimatum ponownie notuje zwycięstwo w strugach deszczu, a Klimag miażdży Nadbużankę. Na obszerniejszą relację z 5. kolejki II Ligi Bobra zapraszamy poniżej!

Nadszedł kolejny weekend spotkań na Tłuszczańskim Orliku. Po długiej przerwie pojawili się kibice bacznie obserwować rywalizację drużyn na boisku. Orlik pękał w szwach, zawodnicy na boisku walczyli do końca. Taka kolejka mogła się podobać! A kto nie widział, zapraszamy na relację z czwartej kolejki II Ligi Bobra.

poniedziałek, 10 maj 2021 20:26

THE Naturat z punktami - podsumowanie 3 kolejki

Nad słonecznym Orlikiem w Tłuszczu tego weekendu mieliśmy deszcz bramek. Zacięty mecz Media z Klimagiem, dominacja nad rywalem Nadbużanki, Amareny i Trzeciej Fali oraz pewne zwycięstwo The Naturata. Tego dnia kibice nie mogli liczyć na brak emocji na naszym boisku! Zapraszamy na skrót 3. kolejki II Ligi Bobra.

Po covidowych problemach ruszamy z grą! Jubileuszową - 10 edycję - rozpoczynamy z rozmachem. Najwyższy poziom organizacyjny, wsparcie sponsorów, świetne nagrody dla zawodników oraz nowości wideo! Ta edycja przejdzie do historii i napisze nowy scenariusz i poziom lig szóstek! Zawodnicy na pozycjach i zaczynamy!

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj