Reprezentacja LB

niedziela, 31 lipiec 2022 11:20

Kometa pierwszym rywalem w PP! Wyróżniony

Napisał

Czy los nas oszczędził przy losowaniu? Tak chyba brzmiała pierwsza myśl gdy zobaczyliśmy rywala w pierwszej fazie Pucharu Polski. Do rozgrywek tysiąca drużyn jak PZPN reklamuje przystępujemy drugi raz. Doświadczenia nie mamy za wiele ale chęci do pokazania swoich umiejętności i dobrej zabawy – ogrom! Jak było tym razem gdy MZPN rozlosował pary pierwszej rundy? Spójrzcie sami.

Lot w kosmos?

Chyba tak można podsumować losowanie. Przed rokiem – dziennikarze. Reprezentacja Polski dziennikarzy. Tym razem mamy zagwarantowany lot w kosmo za sprawą Komety Warszawa. Tak brzmi nazwa, dość kosmiczna, naszego pucharowego rywala. Zatem kim jest i kto tam gra w tej Komecie?!

Kometa Warszawa

Naszym rywalem będzie zespół który na co dzień występuje w warszawskiej lidze szóstek – Liga Fanów. Zespół został powołany do życia niedawno bo rok temu – 2021. Zatem za wiele nie możemy się wywiedzieć ale cokolwiek udało się zebrać naszemu działowi rozpracowania przeciwnika. Niestety z uwagi na utajnione sparingi nie można było wtargnąć i nagrać rywala. Nawet próbując technik szpiegowskich. Niemniej jednak owa Kometa występuje na jedenastym poziomie rozgrywek w Warszawie. Patrząc na fakt, że All Stars (Alpan) występuje w pierwszej lidze (jest jeszcze Ekstraklasa) lub GS Zabrodziaczek kiedyś grywał w tamtejszej Ekstraklasie – widzimy światełko w tunelu by ten mecze rozstrzygnąć na swoją korzyść. Kometa w sezonie jesienno-wiosennym rozegrała 18 meczów. Przegrała tylko raz – z wiceliderem. Co ważne najwyższa wygrana to 28-0 – „robi wrażenie”. Strzelić tyle goli w czasie 50 minut – szacuneczek. Pytanie czy rywale wywiesili ręcznik w bramce? Wśród swoich zawodników mają jednego obcokrajowca – Kongijczyka. Najlepszym strzelcem ubiegłego sezonu był Daniel Ziółkowski – 102 bramki.

Kometa w Pucharze Polski

Z tego co się wywiedzieliśmy to owa Kometa przystępuje do rozgrywek tak jak My – drugi raz. Ich przygoda podobnie jak nasza nie trwało długo – tylko jeden mecz. Ulegli ona w spotkaniu z Przepiórkami Włochy 4-1 i pożegnali się z rozgrywkami. Spotkanie zapowiada się zatem jeszcze bardziej ciekawie bo dla jednej z tych drużyn będzie szansa na pierwsze zwycięstwo w Pucharze Polski!

Czytany 345 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS