Reprezentacja LB

wtorek, 16 sierpień 2022 20:02

Trzecia runda pucharu już jutro - gramy z Advit Wiązowna w Zielonce! Wyróżniony

Napisał

Drugą rundę przeszliśmy jak burza o czym informowaliśmy na naszym funpage. Trzecią rundę dopinaliśmy tak naprawdę dzisiaj do godzin południowych. Tak dużych problemów dawno nie mieliśmy z organizacją jakiegokolwiek meczu, turnieju czy ligi! Na szczęście udało się i możemy już oficjalnie ogłosić co, gdzie i kiedy!

Zacznijmy od początku. Marzeniem nas Organizatorów – ligi która już ponad dziesięć lat gra na obiekcie w Tłuszczu, która wywodzi się z tego miasta, powstawała w tym mieście i gra w tym mieście nieprzerwanie od ponad dekady – był stadion miejski w Tłuszczu! Rok temu założenie było proste. Wygrać pierwszą rundę i zagrać przy Łąkowej! Nie udało się… W tym roku pierwszą rundę przeszliśmy, drugiej nie udało się zagrać bo rywal wycofał się z rozgrywek a trzecią musi zagrać poza granicami naszej gminy. Rywalem naszej reprezentacji będzie zespół Advit Wiązowna.   

Niestety musimy tak stwierdzić, że pewnych rzeczy w Tłuszczu nie daje się przeskoczyć. Nawet dla lokalnej społeczności która z całym szacunkiem jest dużo większa niż lokalny klub… Liczba zawodników w Lidze Bobra przekracza grubo 350 osób. Nasz profil na FB ma prawie 4 tysiące ludzi. Trafiamy do sporej liczby odbiorców… Niestety po pierwszych odmowach później udało się wygospodarować dwie godzinki na rozegranie meczu Pucharu Polski z rywalem który jedzie do nas z Wiązownej. Godzina nie powalała z nóg i krótko mówiąc nie była w prime time dnia… Wtorek o 16:45 nie brzmiał zachęcająco dosłownie dla nikogo. Oczywiście nie chcemy na nikogo narzekać bo pod wpływem nacisków pewne ruchu udało się wykonać. Jednak ja jako organizator amatorskiej ligi, która w czasach gdy w Tłuszczu nie było seniorskiej piłki dała „schronienie” i pewny rytm meczowy późniejszym seniorom oczekiwałbym większego wsparcia na linii klub – LB.

Nie rozwodząc się dłużej nad problemami bo jest ich tysiące – ceny prądu, gazu, dopłaty do węgla i szalejąca inflacja – podjęliśmy wspólnie organizatorami i zawodnikami decyzję, by rozegrać mecz trzeciej rundy (przyp. Czyli tej samej rundy co tłuszczański TKS) w środę w godzinie wieczornej (20:30) na sztuczne murawie w Zielonce (ul. Dziennikarska). Pomocną dłoń w tej sprawie wyciągnęli do nas przedstawiciele rywala. W sobotę obdzwaniali lokalne boiska szukając dogodnego terminu dla obu ekip, które jak wiemy w tygodniu pracują zawodowo.

Wszystkich chcących dopingować naszych lokalnych amatorów jak sobie radzą w meczu z ekipą, którą w poprzednim sezonie doszła do 5 rundy okręgowego Pucharu Polski – zapraszamy o 20:30 do Zielonki na ul. Dziennikarską!

Liga Bobra - Advit Wiązowna 3 runda Puchar Polski

Czytany 296 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 sierpień 2022 20:17

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS