Terminarz

Terminarz: wszystkie zespoły | A2 Liga 17 Edycja

';
  KOL Data Czas Gospodarze   Wynik   Goście
events.png 1 27.09.2020 11:00 h Tiger Team 0 - 7::(0 - 5 | 0 - 2)" >0 - 7 Amarena United
events.png 1 27.09.2020 12:00 h FC Wuhan 7 - 5::(2 - 3 | 5 - 2)" >7 - 5 Polonez FC
events.png 1 27.09.2020 13:00 h Trzecia Fala 5 - 4::(2 - 3 | 3 - 1)" >5 - 4 Iskra Jasienica
events.png 2 04.10.2020 11:30 h Polonez FC 7 - 3::(2 - 0 | 5 - 3)" >7 - 3 Tiger Team
events.png 2 04.10.2020 12:30 h Iskra Jasienica 6 - 12::(3 - 6 | 3 - 6)" >6 - 12 FC Wuhan
events.png 2 04.10.2020 13:30 h Amarena United 4 - 2::(3 - 1 | 1 - 1)" >4 - 2 Trzecia Fala
events.png 3 11.10.2020 10:00 h FC Wuhan 10 - 4::(4 - 0 | 6 - 4)" >10 - 4 Amarena United
events.png 3 11.10.2020 12:00 h Polonez FC 9 - 4::(5 - 2 | 4 - 2)" >9 - 4 Iskra Jasienica
events.png 3 11.10.2020 13:00 h Tiger Team 1 - 1::(0 - 0 | 1 - 1)" >1 - 1 Trzecia Fala
events.png 4 18.10.2020 10:00 h Iskra Jasienica 8 - 6::(1 - 5 | 7 - 1)" >8 - 6 Tiger Team
events.png 4 18.10.2020 11:00 h Amarena United 4 - 5::(1 - 3 | 3 - 2)" >4 - 5 Polonez FC
events.png 4 18.10.2020 12:00 h Trzecia Fala 4 - 10::(2 - 4 | 2 - 6)" >4 - 10 FC Wuhan
events.png 5 25.10.2020 11:00 h Polonez FC 6 - 3::(4 - 1 | 2 - 2)" >6 - 3 Trzecia Fala
events.png 5 25.10.2020 12:00 h Tiger Team 5 - 7::(3 - 3 | 2 - 4)" >5 - 7 FC Wuhan
events.png 5 25.10.2020 14:00 h Iskra Jasienica 1 - 4::(0 - 0 | 1 - 4)" >1 - 4 Amarena United
events.png 6 08.11.2020 11:30 h Trzecia Fala 4 - 8::(1 - 4 | 3 - 4)" >4 - 8 Polonez FC
events.png 6 08.11.2020 12:30 h Amarena United 1 - 7::(0 - 3 | 1 - 4)" >1 - 7 Iskra Jasienica
events.png 6 08.11.2020 13:30 h FC Wuhan 9 - 0::(2 - 0 | 7 - 0)" >9 - 0 Tiger Team
events.png 7 15.11.2020 11:30 h Tiger Team 0 - 4::(0 - 0 | 0 - 4)" >0 - 4 Iskra Jasienica
events.png 7 15.11.2020 12:30 h FC Wuhan 10 - 3::(4 - 2 | 6 - 1)" >10 - 3 Trzecia Fala
events.png 7 15.11.2020 13:30 h Polonez FC 5 - 2::(2 - 1 | 3 - 1)" >5 - 2 Amarena United
events.png 8 22.11.2020 10:00 h Iskra Jasienica 2 - 5::(1 - 3 | 1 - 2)" >2 - 5 Polonez FC
events.png 8 22.11.2020 11:00 h Amarena United 3 - 22::(1 - 12 | 2 - 10)" >3 - 22 FC Wuhan
events.png 8 22.11.2020 12:00 h Trzecia Fala 4 - 4::(1 - 1 | 3 - 3)" >4 - 4 Tiger Team
events.png 9 29.11.2020 10:00 h FC Wuhan 8 - 3::(5 - 1 | 3 - 2)" >8 - 3 Iskra Jasienica
events.png 9 29.11.2020 11:00 h Trzecia Fala 6 - 9::(4 - 6 | 2 - 3)" >6 - 9 Amarena United
events.png 9 29.11.2020 12:00 h Tiger Team 3 - 4::(3 - 2 | 0 - 2)" >3 - 4 Polonez FC
events.png 10 06.12.2020 10:00 h Iskra Jasienica 11 - 4::(6 - 1 | 5 - 3)" >11 - 4 Trzecia Fala
events.png 10 06.12.2020 11:00 h Amarena United 5 - 3::(1 - 1 | 4 - 2)" >5 - 3 Tiger Team
events.png 10 06.12.2020 12:00 h Polonez FC 4 - 3::(2 - 1 | 2 - 2)" >4 - 3 FC Wuhan
 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj