Statystyki meczowe

Imię Faule
11. Adam Anaszewski 0.00

Podsumowanie

Według bukmacherów niepodważalnym faworytem tego spotkania był zespół lidera – All Stars. Zastawiać można się było nie czy, a jak długo zespół Orlika będzie w stanie odpierać ataki rywali, tym bardziej, że zespół Zbyszka Pawlaka dysponował jedynie jedną zmianą. Okazało się, że spokoju w obronie wystarczyło jedynie na 5 minut. Po tym czasie All Stars całkowicie zdominowali rywala. Strzelaninę rozpoczął Kamil Melcher, trzy minuty później wynik podwyższył świetnie dysponowany tego dnia Kupiec. Po kwadransie Mistrzowie prowadzili już 3:0. Po świetnym prostopadłym podaniu, w sytuacji sam na sam znalazł się Daniela Kania, precyzyjnym strzałem pokonał Falbkowskiego. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. All Stars w drugiej części ewidentnie grali w trybie ekonomicznym. Nie forsowali tempa, a i tak w pełni dominowali nad przebiegiem spotkania. Po przeciwnej stronie warto docenić starania Karola Malinowskiego, który dwoił się i troił, natomiast niewiele był w stanie zrobić wobec tak świetnie naoliwionej maszyny, jaką jest teraz zespół lidera. Kupiec zakończył strzelanie z dorobkiem 4 bramek, Czarek Jakóbowski po fantastycznej indywidualnej akcji również wpisał się na listę strzelców, wynik przypieczętował Patryk Skrajny. Orlik stać było na honorowe trafienie autorstwa Mariusza Szymaniaka. Lokomotywa Gwiazd nie zwalnia. Trzynaste zwycięstwo z rzędu stało się faktem!