Barłomiej Kubuj 0.00
Tomasz Migdalski 0.00
Mateusz Rybak 0.00

Podsumowanie

Drugie spotkanie dnia to mecz weterana drugiej ligi - Iskra Jasienica - oraz debiutanta w naszych rozgrywkach, drużyny PP Klimag. Mecz od pierwszych minut stał na wysokim poziomie. Obie ekipy nastawiły się bojowo na spotkanie i miały na celu tylko i wyłącznie wygraną. Pierwsza połowa budziła sporo kontrowersji, ale to ona ustawiła wynik spotkania do końca meczu. Solidny skład drużyny PP Klimag zagwarantował im zwycięstwo 3-1. Nowa ekipa na naszym pokładzie pokazała, że Panowie mogą powalczyć o czołowe lokaty naszych rozgrywek. Iskra zaczyna nasze rozgrywki od porażki, ale najwytrwalsi kibice pamiętają, że chłopaki z Jasienicy odpalają zawsze pod koniec rozgrywek i na początku zawsze występują drobne problemy.